IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th December 2005, 20:15
Brown`Sugar Brown`Sugar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: някъде из нета
Мнения: 84
По подразбиране меки нокти

помогнете!!!!Вижте:
Ако ноктите ви се прегъват при най- малкото докосване и рядко растат по- далеч от върха на пръста ви, значи имате меки нокти. За да ги върнете във форма, трябва да ги заздравите.
Моите нокти са такива....Имате ли идея как да ги заздравя????
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th December 2005, 21:27
skromnata_miss skromnata_miss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 94
По подразбиране

Преди и аз имах този проблем-меки и нездрави нокти! Обаче от известно време полагам доста грижи за ръцете си, и в момента изглеждат доста добре 8)
Най-важното е,че спрях да си ги гриза и ВИНАГИ са ми лакирани (лака прави нокътя по-плътен и го предпазва,пък и така тои изглежда по-добре) Поне 1 път в седмицата си оправям кожичките и си слагам заздравител.
Лятото си пускам много дълги нокти, но спорта ме принуждава да се съобразявам с дължината им и като почнат тренировките си ги режа
__________________
Бъди дявол за да не те пратят по дяволите...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th December 2005, 21:47
lady_godiva lady_godiva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 55
По подразбиране

Можеш да правиш следното: мажи ги със заздравител за нокти, и пий мултивитамин (или нещо с калций). Продават кремове, които също заздравяват ноктите - Yves Rocher имат един който много ми помогна. Avon също. Чувала съм че като се мажат веднъж дневно с лимон също помагало, но си нямам представа защо...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: мекинокти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:21.