IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th February 2005, 14:32
berry
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране 14 февруари. какво искат мъжете за подарък

За първи път /като изключим тинейджърската възраст/ съм решила да отпразнувам 14 февруари като Св.Валентин, а не /или може би съвместно с/ Трифон Зарезан. Проблемът е, че нямам и най-малка идея какво очакват мъжете от жените на този ден /като изключим секса, който си е резон/. Обръщам се с молба към всички мъже тук: какво бихте искали за подарък на 14-ти? Мерси!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th February 2005, 15:32
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: 14 февруари. какво искат мъжете за подарък

Цитирай:
Първоначално написано от berry
като изключим секса, който си е резон
Нестандартен секс тогава.Може да му подариш твои еротични снимки. Или среща с най-добрата ти приятелка , като им осигуриш бутилка водка флирт

Шегата настрана- аз бих се зарадвал на нещо нестандартно. Блуза, самобръсначка и т.н. няма да ме накарат да мисля че държиш на мен.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th February 2005, 15:41
berry
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

mnogo ti blagodarq, liophi, no ne mi pomaga6 osobeno s "ne6to nestandartno". i az tova imam predvid, no KAKVO naprimer e nestandartno za myjete, kakvo bi gi iznenadalo, zaradvalo i nakaralo da se 4uvstvat ceneni?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th February 2005, 16:07
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Че толкова ли нямаш идеи! Аз ли съм гадже с приятелят ти или ти. Аз ли го познавам или ти?

Пък и вие от 2 седмици ли се познавате, че не се сещаш за нищо което той би искал.

Ако не се сещаш за друго,снимай се гола и му подари снимките.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th February 2005, 17:57
Вал
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Подари му резервация за самолетни билети до екзотично място(тук показваш рекламния проспект).Тои само ги плаща и то не веднага. Не е ли гот??
Цитирай:
Първоначално написано от berry
mnogo ti blagodarq, liophi, no ne mi pomaga6 osobeno s "ne6to nestandartno". i az tova imam predvid, no KAKVO naprimer e nestandartno za myjete, kakvo bi gi iznenadalo, zaradvalo i nakaralo da se 4uvstvat ceneni?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th February 2005, 18:25
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вал
Подари му резервация за самолетни билети до екзотично място.Тои само ги плаща и то не веднага
Какво сте се стиснали. Направо подарете архитектурен план за вила на морето. Той някога ще си купи.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th February 2005, 19:19
sash
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Подари му нещо (освен архитектурния план и т.н.) нещо нео4аквано - боксерки и би4, якохех
бе най-добре е една ве4ер извън сф (или там където живееш) - това според мене сте е най-яко.
ако те мързи - продължавай с архитектурния планхехе
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th February 2005, 20:27
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

az iskam kola
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th February 2005, 13:37
berry
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.tova s golite snimki ve4e sym go pravila. tova sys samoletnite bileti e dosta dobro kato pojelanie oba4e mai 6te se spra na edna no6t v hotel izvyn sf
blagodarq na vsi4ki! i veselo izkarvane na praznika! dano vsi4ki polu4at tova, koeto sa si pojelali!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th February 2005, 14:00
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от berry
tova s golite snimki ve4e sym go pravila
Снимки с някоя приятелка тогава. Или направо вземи приятелката в хотела... :P

А може да си татуираш нещо в негова чест и в хотела да му покажеш изненадата. Като казвам в негова чест нямам предвид барутен надпис "I LoVe Pesho" с пречупена стрела и сърце
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: февруарикаквоискатмъжетезаподарък
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:53.