IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th June 2005, 21:20
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Моята коса също е дълга и много гъста.Права е,но почти винаги ми е някак бухнала и ме дразни.Мисля да я подстрижа малко,но не мога да си представя каква форма точно трябва да има за да пада по-леко.Някакви идеи
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th June 2005, 16:19
Louise
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Благодаря на всички за помощта,особено на Крейзи Бл..Искам само да те попитам за Мелц,колко струва,как се използва и т.н.въобще каквото се сещаш.иначе на мен косата странно,но не ми цъфти,хем не съм я подрязвала от месеци))) Което е добре!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th June 2005, 18:39
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Деси се казвам
За Мерц и Келп как се пият пише на опаковките им, няма да имаш проблеми с това. Около 5 лв. е всяко. Зависи в каква аптека ще питаш
А за цъфтежите - моята отскоро почна да цъфти по малко, което си е в реда на нещата. Както казва моята фризьорка - цъфти скъсаната коса. А не от сешоари или от израстване. Фактически се получава, че може с месеци да не я подстригваш, ако не я решиш(теоретично ) няма да ти цъфти. Аз бях чела някъде, че от сешуара цъфва, и от вятър и т.н., обаче не се бях сетила, че може да е от накъсани коси.
Еми тва е от мен, за друго не се сещам Ако има нещо, питай. Има ного отзивчиви дългокоси мацки

Между другото не съм съгласна, че много дългата коса и многото коса вобще е селско...Въпрос на виждане, и на вкус. Аз обичам да има МНОГО коса, но не се изказвам, че е селско да нямаш нали?
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th October 2005, 10:42
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/zdrave/article.php?id=204
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: загъстакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:50.