IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th June 2005, 22:03
DiDi_to DiDi_to не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Разград
Мнения: 4
По подразбиране Hidratitasht krem

Първо здравейте на всички!
Бих искала да ви помоля да ми препоръчате някакъв хидратираш крем или някакъв лосион,крем,пудра за след баня стига да има трайна и приятна миризма
Благодаря ви предварително!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th June 2005, 08:51
desislava desislava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 17
По подразбиране

Привет лично аз съм доволна от всички аромати лосиони за тяло на AVON от серията Naturals ,перфектни са и ароматът е траен и вкусен за мъжете Също така съм ползвала и имам добри спомни от Ives Rocher,лосионите правят кожата като кладифе,а а роматите са на малина, ягода, праскова ,приказка.Относно подходящата пудра,никога не съм ползвала,но сега си поръчах, талка за тяло на Oriflame.Моите приятелки години наред ми го хвалят Дано съм била полезна
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th June 2005, 18:54
DiDi_to DiDi_to не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Разград
Мнения: 4
По подразбиране

Благодаря ти най-сърдечно Деси.Мисля да пробвам Naturals на AVON Мерсаж още веднъж.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th July 2005, 01:01
LolaBunny LolaBunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Nqkude tam
Мнения: 78
По подразбиране

Мога да ти кажа,че имам цял шкаф само с хидратиращи кремове и пудри(не,че се хваля).Но онзи ден си купих нещо,което е направо СТРАХОТНО! Крем-флуид за тяло Лотос и Акация на някаква италианска марка,те имат цяла серия,кремове душ гелове,маски и т.н. Тесори Д'ориенте,до сега не съм ползвала по-траен и по-хубав продукт направо се влюбих! И от сериата на Naturals съм ползвала,но това определено ми харесва повече(въпреки,че и тях продължавам да си ги ползвам)А пудрата на Avon Exotic Waters е много хубава особено за краката,м/у др. цялата тази серия на Avon ми хареса.Съжалявам,че толкова късно отговарям на тази тема,но бях на море (и пак не става въпрос само за фукане
__________________
Never let a fool kiss you and a kiss fool you...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th July 2005, 17:12
Nicole Nicole не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 8
По подразбиране

А знаете ли някой хубав хидратиращ крем за лице?Аз бях открила един страхотен,лек,който идеално ми овлажняваше кожата.Дори можех да го ползвам и около очите ми,които много лесно се възпаляват от козметика.Quenching крем-гел на Garnier мисля,че се казваше.Ползвах го целогодишно,прекрасно чувство на свежест ми даваше,но за съжаление го спряха от внос/или производство.Взех си Happyderm на L'Oreal-нищо общо с моя favorite.Дайте някаква идея
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Hidratitashtkrem
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:42.