IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th September 2004, 14:47
V I P E R
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Проблеми с косата ... помощ!

Здравейте,

Косата ми започна да капе и от време на време ме болят корените на косата. По принцип от месец и половина започнах да тренирам във фитнеса след дълга пауза и засега не пия нищо за да подхранвам организма си, а и нямам възможност да се храня като хората защото работя от 8 до 17 часа а и с тренировките доста се изтощавам, спя по-малко и общо взето си мисля че се дължи на умората.
Ходих в една аптека там ми препоръчаха някакви ампулки на френска фирма .. по 10 кинта едната и трябва да се мажа по 1 - 2 пъти в седмицата. Готов съм да жертвам парите но четох на много места че при начин на живот като моя оредяването на косата може да се дължи на прекалената умора, недостатъчно сън, неправилно хранене и липса на витамини. Така че препоръчайте витамини както и дозите които да пия от тях.
Също така ако някой е ползвал препарати които наистина действат нека да каже какви са и цените им.
Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th October 2004, 11:19
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Az si mislja 4e naistina e ot umorata. Organizma reagira mnogo po-ostro ot kolkoto si milslim na vsjaka edna promjana. Njakakvi specialni vitamini ne moga da ti preporu4am,no se opitai da se hrani6 redovno vupreki 4e raboti6 ot 8 do 5 i hodi6 na trenirovki..Ot men-tolkova, pojelavm ti uspeh!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th October 2004, 19:52
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

VIPER na kolko si godini be chovek
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th October 2004, 17:15
Stanimira
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Viper,probvai da piesh Revalid.A za maski za kosa-bademovoto maslo na Ikarov,to si ima yputvane vutre.Dano pomogne.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th October 2004, 10:39
brikei
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Опитай да взимаш и аминокиселини ще помогнат. също така витамини задължително но качествени не от 2-3 лева. според мен ще свърши работа. Аз пия аминокиселини за жени и витамини центрум те са около 12 лева 30 таблетки. успех.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th October 2004, 13:23
Joya Joya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofiа
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до Joya
По подразбиране

Centrum са яки ама доста време трябва да ги пиеш за да подейства, пробвай себорал форте има го по аптеките. По принцип при силен стрес понякога окапва косата, става като петно ако случая е такъв иди на кожен лекар предписват специални лекарства и се лекува.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th October 2004, 09:52
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Чувал съм, че и при някои други мъже се наблюдавал подобен ефект.
Те също били много притеснени и разтревожени. Били готови на всякакви жертви. Ето как се родил и "Ерваматин- от горите на амазонка" ...

Тези мъже дали луди пари, но пак не се променило нищо. Просто защото такъв им бил гена. След време, престанало да им пука за косата им, направили си едни готини къси, мъжки прически и започнали да си живеят отново нормално :P

А в допълнение ще подхраня слуховете, че гологлавите мъже имат особенна сексуална мощ...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd December 2004, 12:43
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
А в допълнение ще подхраня слуховете, че гологлавите мъже имат особенна сексуална мощ...
имам съмнение (личен опит)че компютрите в крайна сметка пречат на "сексуална мощ"
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th January 2005, 16:15
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Здрасти, и моята коса капе без да знам защо, а за разлика от теб пия витамини и си доспивам.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th January 2005, 21:16
flower flower не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 7
По подразбиране

b]И аз имах такъв проблем,нз от какво..също не си доспивах,ное едва ли това е причината..
Месец ползвах едни ампули,всяка по 1.5-2лв..две в седмицата и ми помогна..Наблегни и на здравословното хранене..освен това маските подсилват растежа[/b]
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемикосатапомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:45.