IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th October 2005, 20:31
crazydaisy crazydaisy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 4
По подразбиране HELP! Като тренирам, дебелея

Явно не правя нещо като хората. Някой може ли да ми обясни как да сваля обиколката на бедрата си. Мускулите ми се разширяват като започна да тренирам нещо. Какво е подходящо за сваляне на маса? Кой спорт и с каква натовареност
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th October 2005, 20:50
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Еми виж сега незнам какво тренираш обаче явно е нещо, от което се правят мускули.Понеже се интересувам от такива неща и съм изчела всичко за спорта, чувала съм какви ли не мнения и кажи речи съм пробвала всичко ще ти кажа какво помогна на мен.
Всяка сутрин и вечер ходя да тичам.Обаче не постоянно, защото така започваш да трупаш мускулна маса, а например тичаш 5 минути и една ходиш, но не да се влачиш и така да речем 1 седмица и после постепено си слагаш по минута-две отгоре.На мен това ми помогна за 6 месеца да сваля 8см от обиколката на бедрата.Дано съм помогнала поне малко!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th October 2005, 23:16
crazydaisy crazydaisy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 4
По подразбиране 10х

И аз точно с тичане - но не го знаех това за почивките. А по колко време горе-долу тичаш
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th October 2005, 10:38
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Ами да ти кажа като започнах не прекалявах, за да не си докарам тражми.Сега след 6 месеца тренировки тичам по 20 минути и си почивам по 4-5 минути.Не трябва да прекаляваш, защото можеш да си докараш травма.Отначало първите 2-3 седмици докато свикна с натоварването точах по 5-6 минути и си почивах по 1-2 най-много, защото ако почиваш прекалено много мускулите ти няма да усетят никакво натоварване!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th October 2005, 01:09
crazydaisy crazydaisy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 4
По подразбиране

Много ти благодаря, ще го пробвам това
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th October 2005, 15:34
marty marty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: София
Мнения: 49
По подразбиране

От безразборния секс се слабее много- гаранция, а и за разлика от тичането е и приятно!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th October 2005, 18:16
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marty
От безразборния секс се слабее много- гаранция, а и за разлика от тичането е и приятно!
..и се хваща STD..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th October 2005, 11:22
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

С извинение, но това за секса беше най-тъпият отговор, които съм чела тука!!! Обаче да ти кажа по-добро от тренировката няма!!!Ако за теб секса и то безразборния е вид тренировка, няма да дочакаш внуците си!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th October 2005, 18:13
marty marty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: София
Мнения: 49
По подразбиране

За да отречеш нещо първо трябва да го пробваш, а гениалността на повечето неща е в тяхната простота!
А и по-тъпо нещо от това да даваш оценка на неща от който и представа си нямаш- е незнам, пък и какво общо имат внуците те са грижа на моите деца, а не моя. БОУ ами тва че по добро от тренировката нямало- ма моляте непознаваш ли хора които тренират здраво с години- ефект 0, а при мен какво тренировка около 45мин. подбрани упражнения(да не ми изглеждат гадни), "секс, ябълни и танци" може и без я- ките и танците и направо плашещ ефект.
Еми това е да знаеш какво правиш и да ти е приятно.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th October 2005, 19:48
puhito puhito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Svoge
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до puhito
По подразбиране

marty добре,че не всички момичета мислят като теб
Едно уважаващо себе си момиче не би правило безразборен секс , за да са слаби. Пък и друго тово е индивидуално - има момичета,които не отслабват от секса
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: HELPКатотренирамдебелея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:50.