IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 23rd October 2010, 09:56
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

И пак имаш някъв леко подигравателен тон.
Ти преди да отидеш в Лондон никога ли не си живяла при мама и тати?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 23rd October 2010, 10:16
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rt1212
И пак имаш някъв леко подигравателен тон.
Ти преди да отидеш в Лондон никога ли не си живяла при мама и тати?
Върни няколко поста назад и виж от къде тръгна разговора ....За сетен път се убеждавам че много трудно се комуникира с българи
Отговори с цитат
  #43  
Стар 23rd October 2010, 10:24
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

За пореден път се убеждавам, че не е по-лесно да комуникираш с разни емигрирали.
Сега нямам време, отивам да работя . За 200 лв.-
И като се върна довечера ще ти кажа кво имах предвид. Да ме чакаш.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 23rd October 2010, 10:31
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Създаваше впе4атление за интелигентен човек ....или не можеш да четеш или просто липса на умения за общуване ....
Отговори с цитат
  #45  
Стар 23rd October 2010, 10:37
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Сега бая се чудя дали да ти отговарям, щото обиждаш. Пък аз не съм те обидила никъде, напротив опитвам се да водя нормална дискусия с теб.
Мога да чета много добре, мога даже и да пиша. Мога и да пея, ама тва е извън темата..
Отговори с цитат
  #46  
Стар 23rd October 2010, 18:29
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Опитай се да не ми четеш между редовете а това което съм написала в прав текс! и не ми тълкувай какво съм искала да кажа.Каквото исках съм го написала в абсолютно прав текст а висчко останало са твои интерпретации!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 23rd October 2010, 20:35
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Знаеш ли ква е разликата между двама българи, единия от които е навън и му е добре, а другия не е бил навън и пак му е добре.
Че тоя, който е тук няма да седне да каже - Ти, шматка, не си успял да се оправиш тук, тръгнал си по Чужбина. Докато оня, имигранта няма да приеме, че има българи, които в собствената си държава са си постелили няква черга, която им е удобна.
И разбира се е много трудно да кажеш нещо, с което не си съгласен културно. По-лесно е да наплюеш, да обидиш.
На мен не ми обяснявай за живота навън, щото ако трябва да съм толкова "интелигентна", колкото ме правиш още на втория пост щях да ти се смея, че миеш чинии, че чистиш къщи. Само, че аз не го правя.
Щото пари се вадят с бачкане, без значение къде.
Между другото ти си един от любимите ми типажи тук.
Много е лесно от оная страна да даваш определения обществото кво било.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 23rd October 2010, 20:49
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

За Уонт българите и българките са мързеливи, живеят при мама и тати дори до пенсия, предпочитат да мизерстват, но не и да работят за много пари, освен това са зле изглеждащи /с тия вафли в косите...ако се сещате/, зле облечени и т.н. да не изброявам..
Аз не съм чула прочела позитивна дума за българите от нея.
Това ако не е целенасочено, аз незнам какво е всъщност
Отговори с цитат
  #49  
Стар 23rd October 2010, 20:50
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Които е добре в чужбина, със сигурност е бил или е имал шанс да бъде "горе-долу добре в собствената си държава". Не ми казвай че си мислиш, че тези които са емигрирали не са се справили добре в собствената си държава, защото това е смешно. Които не успее да се справи в родината си, на чуждо място пък съвсем шанс няма.
Приемам че има хора, които са добре в БГ, разбира се, и се радвам за тях. Но те не бива да съдят нас, че не сме се оправили в нашата държава. Всеки си има право на избор и го прави.
И какво значение има кой къде е изобщо? А го има и този момент, че колкото повече можеш да си позволиш, толкова повече започваш да искаш. Независимо къде си.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 23rd October 2010, 21:00
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

chaoslady, не приемай така нещата. Аз никого не съдя.
Напротив, намерила си начин - оправяш се. Радвам се за теб. Без значение къде и защо си.

Точно отношението на want ме кара да се смея много яко. Един от онези превзети българи, дето вади някой лев повече и почва да дрънка глупости, българина такъв, българина онакъв.
И ако тя взимаше по 5 бона заплата в България нали се сещаш, че изобщо нямаше да й дойде на акъла да говори разни пенсионерски фрази.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замацкитечужбинакаксесправяте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:21.