IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th May 2009, 01:11
Doky Doky не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 803
По подразбиране Всички продукти на LR козметикс

Обявата не е моя,правя услуга на приятел,но за всички поръчки пишете ми на мен лс просто.

Та обявата е за всички продукти на LR козметикс,компанията е Немска,известна в цял свят,каталожна продажба е,няма да намерите продуктите в нито един магазин.Качеството е на много високо ниво и е признато навсякъде.При поръчка се чака до 3 работни дни максимум и пратката е при вас.Обявата важи главно за Пловдив и околията.За контакти на ЛС.Николай
Каталога и всичко останало може да разгледате на сайта на компанията.
http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?id=13183
__________________
To be a true player you have to know how to play !!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th June 2009, 19:41
Аватара на Darlin`
Darlin` Darlin` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

Ами щом ще пускаме такива реклами, тогава и аз да си напиша

Аз също съм сътрудник към компанията, може да разгледате сайта ми и каталога на адрес http://www.lrworld-bg.com като можете директно да поръчате онлайн от формата http://www.lrworld-bg.com/order.htm

В сайта си съм се опитала да събера възможно най-изчерпателната информация относно компанията и продуктите, дори повече от официалния сайт.
Аз също съм от Пловдив, но работя с клиенти от цялата страна, независимо от кое населено място.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th June 2009, 19:42
Аватара на Darlin`
Darlin` Darlin` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Darlin`
Ами щом ще пускаме такива реклами, тогава и аз да си напиша

Аз също съм сътрудник към компанията от повече от година и половина, може да разгледате сайта ми и каталога на адрес http://www.lrworld-bg.com като можете директно да поръчате онлайн от формата http://www.lrworld-bg.com/order.htm

В сайта си съм се опитала да събера възможно най-изчерпателната информация относно компанията и продуктите, дори повече от официалния сайт.
Аз също съм от Пловдив, но работя с клиенти от цялата страна, независимо от кое населено място.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th February 2010, 23:22
margaret margaret не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Нали не можем да публикуваме реклами?
За да съм в тона на всички тук, ето ви сайта, от който аз си поръчвам:
www.lrworld-bg.net
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th February 2010, 19:42
darla darla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! LR е нещо любопитно, което навлиза с пълна сила и в БГ. Нарича се мултилевъл маркетинг и е измислено така, че всеки може да спечели от него. Стига да има нужда от добри доходи За да добавиш 2-3000лв. към месечните джобни, наистина е нужна просто увереност в себе си (както пише по-горе едно от момичетата).Много е просто. Почти колкото намирането на приятели във фейсбук.. Само дето за това никой не ти плаща;D Виж как се случи при мен и ако искаш, опитай и ти. Ето стъпките към първите неусетно изкарани пари в живота ми: 1.Излязох на кафе с моя приятелка. 2.Тя ми показа каталога на немската козметика LR. 3.С няколко цифри и пресмятания върху една салфетка ми обясни как можем да спечелим допълнителен доход. 4.Разказахме това на още няколко приятелки, които направиха същото с още и т.н. С две думи – създадохме мрежа. За 4-5 месеца машината се задвижва и мрежата, започва да ти носи пари. Как? Приятелите, с които споделяш за нея започват да я ползват или пък техните приятели – няма значение – ти получаваш % от покупките или продажбите на всеки един човек по веригата. Забавно е! Следиш си онлайн статуса и гледаш как цифрата расте в твоя полза. Просто веригата от приятели и приятели на приятели става все по-голяма. Да си представител на LR отнема по 5-10 часа на седмица – основно в пиене на кафе с познати …Все пак трябва да им обясниш как да спечелят заедно с теб Ако ти звучи интересно, значи LR е тъкмо за теб! …не е нужно специално образование. За да се регистрираш в мрежата на LR е нужна само покана от представител и неговия представителски номер. За поръчка на продукт или регистрация – пиши ми на dar_lr@abv.bg
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th February 2010, 21:03
margaret margaret не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране LR

LR действително е нещо, което е добро и качествено - и като продукти, и като маркетинг и бизнес.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th March 2010, 21:09
margaret margaret не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Това, което искам да кажа на всички е, че продуктите на ЛР са един допълнителен бонус към невероятния бизнес и маркетинг, които ЛР предлагат! По-горе съм посочила и сайта на сестра ми, заповядайте!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th December 2010, 11:48
smolenvil smolenvil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Всички дистрибутори на LR знаете кой е Хелмут Спикер. Предполагам знаете за новата му компания - mrejov.net и знаете колко добри условия за приходи предлага той с NWA.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd December 2010, 14:33
margaret margaret не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Не се заблуждавайте, че ЛР и новата МЛМ компания ще работят на едно и също ниво! ЛР има пет спечелени дела срещу Хелмут Спикер, тази нова компания ще ви направи обикновени продавачи, а няма да ви даде възможност за изграждане на бизнес и пасивен доход.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкипродуктинакозметикс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:52.