IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4141  
Стар 13th July 2009, 13:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Тези харесват ли ти от аватара ми?Те са ми целта-много добър бюст!
Не са особено по мой вкус... наподобяват ми моите в момента, макар че зърната от аватара ти стоят на една идея по-добро място
Според мен тези са капки,едри сочни каквито искам,но както Теда каза трябва да са били с увисване като "чорапи".Незнам дали ще мога да се сдобия с такива дори след раждане,а незнам дали ще дочакам раждането
Ти какво искаш да им промениш на твоите?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4142  
Стар 13th July 2009, 13:53
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

marisabela ти наскоро се оперира,......и вече мислиш за реоперация с по-големи инпланти,.......извинявам се за невежеството по въпроса,но не трябва ли да мине известно време и не е ли по-добре да изчакаш да си родиш бебе и след това да си промениш гърдите,защото до сега,имаш една операця,ако си реоперираш гърдите,ще станат две,.....и след като родиш бебе,още една,стават 3,.......струва ми се немислимо 3 пъти подлагане под ножа,....освен ако нямаш някакъв проблем с тях

p.p.Знам,че някои тук ще кажат,че е въпрос на лична преценка и решение,но ми интересно да разбера
  #4143  
Стар 13th July 2009, 15:37
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Бобе незнам дали е проблем,че имплантите стоят доста високо и за това да ки е казал да не слагам сутиен,но ще нося по-широк,който да не ме стяга,а колкото да закрива зърна,че много кофти така.
:
Изобщо не слагай ластичен сутиен на този етап... ако не искаш да си останат там горе още няколко месеца... Остави какво ти говорят тук - слушай си доктора, щом си се оставила в ръцете му - би трябвало да му имаш доверие... И за банелите е абсолютно прав! Изграждането на съединителната тъкан (капсулата) е процес, който не бива да се рискува с носене на банели и други остри, стягащи и пр. неща....
Да бе Гуен като че ли моите или на всички други момичета във форума дето са почнали да носят сутиен с банели или спортен са ни още горе високо.
Носенето на сутиен по никакъв начин не ми е увеличило периода на наместване и спадане на имплантите!!!
  #4144  
Стар 13th July 2009, 15:44
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
а бе Гуен като че ли моите или на всички други момичета във форума дето са почнали да носят сутиен с банели или спортен са ни още горе високо.
Носенето на сутиен по никакъв начин не ми е увеличило периода на наместване и спадане на имплантите!!!
_________________
да бе, с тая разлика,че нито моите,нито твоите някога са били точно там
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4145  
Стар 13th July 2009, 15:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
marisabela ти наскоро се оперира,......и вече мислиш за реоперация с по-големи инпланти,.......извинявам се за невежеството по въпроса,но не трябва ли да мине известно време и не е ли по-добре да изчакаш да си родиш бебе и след това да си промениш гърдите,защото до сега,имаш една операця,ако си реоперираш гърдите,ще станат две,.....и след като родиш бебе,още една,стават 3,.......струва ми се немислимо 3 пъти подлагане под ножа,....освен ако нямаш някакъв проблем с тях

p.p.Знам,че някои тук ще кажат,че е въпрос на лична преценка и решение,но ми интересно да разбера

И аз незнам как да си седна на гъза,имам комплекси за малогърдие,а бебе незнам изобщо кога и как ще стане в бъдещето.
Другото най-важно е ,че не съм доволна от резултата на операцията.Сега знам,че ще прозвучи грубо и прибързано към Н.Г,но момичета аз действително не получих удовлетворение,защото бюстът ми е малко-по-голям от моя,който си имах преди това! като допулнение,стоят като изпразнени отдолу
налудничаво ще ви се стори,но тези ПИП мисля не отговарят на размерите си .Има ли нещо вярно,незнам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4146  
Стар 13th July 2009, 15:47
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

сори за спама, ама няма редакция...

моите и твоите отначало си бяха там ,където са си сега.( където трябва да са си)...заради отока просто формата беше различна първия месец и при мен и при теб..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4147  
Стар 13th July 2009, 15:51
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
налудничаво ще ви се стори,но тези ПИП мисля не отговарят на размерите си Rolling Eyes .Има ли нещо вярно,незнам.
Sad
всичко си отговаря на размерите...въпросът е как това, което ти е сложено стои на теб и каква е била представата ти за това, което ще се получи като големина.. от друга страна е възможно и ти да имаш нереални очаквания и желания като размери...не знам...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #4148  
Стар 13th July 2009, 15:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
сори за спама, ама няма редакция...

моите и твоите отначало си бяха там ,където са си сега.( където трябва да са си)...заради отока просто формата беше различна първия месец и при мен и при теб..
Теда....почваш да ми лазиш по нервичките, мацо.... крадеш ми репликите Лоша си
  #4149  
Стар 13th July 2009, 15:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

трябва да има бутон,за да може да се поправя,че сега нов отговор за да добавя нещо

Имам повече имплант към мишниците,отколкото в основата,оставил ми е достя празно разстояние
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #4150  
Стар 13th July 2009, 16:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Ти какво искаш да им промениш на твоите?
Ами аз си падам по този тип гърди...
http://images15.snimka.bg/002550177.jpg
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:27.