IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5161  
Стар 1st February 2010, 12:43
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Ами аз лично мисля,че може да поправят само едната. За упойката не съм сигурна.Колкото до цената..при всички е различно .Аз като питах само за смяна на моите - ми казаха, че ще струва 1850евро/ само операцията/ Защо не отидеш на консултация и да видиш какво ще ти каже докито??
Добре де, ама когато е грешка на хирурга и се налага реоперация, пак ли ще се плаща бе, джанъм?!
  #5162  
Стар 1st February 2010, 15:20
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Не знам какво да кажа....ако си е негова грешка - да си я оправи безплатно!!! Всеки си плаща за грешките си...
  #5163  
Стар 1st February 2010, 17:36
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

И аз тайничко се надявам на това лекаря да си поеме корекцията, при условие че е негова грешка и не искам смяна на импланти, а само леко смъкване на единия.

Аз скоро ще ходя на консултация и да видиме какво ще каже той, но не знам защо си мисля че няма да се навие да го направи за негова сметка... То и аз съм си виновна донякъде, защото не съм преговаряла преди операцията какво правим аджеба в тези случаи, тъй като не съм си и помисляла, че може да се случи нещо такова....доста наивно от моя страна
  #5164  
Стар 1st February 2010, 17:40
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Доколкото знам, за реоперация НГ взима също около 1800 евро, което обаче включва и подмяна с нови импланти, а моето желание е друго, така че ще видиме.

Благодаря ти за отговора petiard
  #5165  
Стар 1st February 2010, 18:31
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

ДОКОЛКОТО знам, НГ взима тази цена , когато става въпрос з асмяна на имплантите безплатно и по желание по гаранциите...т.е фирмите поемат цената на новия имплант( която бъдете сигурни че в крайна сметка фирмата си я е включила още от началото в цената. т.е вие сте си ги платили отдавна), а тези 1800 Е или там колкото, са разхода за операцията...доколкот знам корекциите на джобове и тем подобни други хирургични проблеми възникнали по повод неговата работа са безплатни...това съм разбрала аз от четеното дотук във форума от негови пациентки...нека и те все пак се изкажат , де ..иначе по въпросите ти смятам,че точно такава корекция ти трябва - на едната гърда за корекция на джоба...колкото до анестезията - не мисля,че ще ти го направят с местна...възможно е с венозна, а най-вероятно е с интубация ( и най-редно) !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5166  
Стар 1st February 2010, 18:54
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Теда , благодаря ти
  #5167  
Стар 1st February 2010, 21:24
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

te_dda, много ти благодаря за включването по въпроса, много ценя твоето мнение

Бих се радвала наистина ако някоя мацка, която си е правила подобна корекция на джоба при НГ да се включи и да да даде малко инфо.

Сега вече съм малко по-обнадеждена, друго си е да събереш малко инфо и така да отидеш на консултация.
След консултацията задължително ще ви информирам....

А какво ще рече с интубация, пак някакъв вид пълна упойка ли е това? Мен всъщност не ме притеснява пълната упойка, просто исках да съм наясно след като чух че има и други начини на упойване при по-краткотрайни процедури.
  #5168  
Стар 1st February 2010, 22:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Adelini, като прочетох, че искаш корекция, направо изумих, з'то преди около седмица гледах снимките ти и останах очарована. Сега пак ги погледнах и видях, че имаш само профилни.
Та - аз съм си правила корекция при Н.Г. Джобовете ми бяха направени ниско и имплантите ми стояха като изсипани, а ареолите като "чучнати" отгоре. Белезите ми бяха на поне 1 см по-нагоре от гънката на гърдата, а при теб май е по-надолу. Както и да е:
- не ми взе никакви пари за корекцията
- операцията беше много по-кратка от първата, без никаква болка след това
- излязох от упойка много бързо и 1/2 час по-късно си тръгнах сама с колата. Упойката е от тази венозната, не знам как се казва. Мисля, че вливат по-млако количество, отколкото при първата операция

Не си ли ходила при него да види разликата? Мен дълго време ме убеждаваше, че всичко е наред и жените винаги ще си намираме кусури, но на един от прегледите каза "мда... мога да повдигна малко джобовете отдолу". На мен това и ми трябваше. След една седмица бях вече под ножа Когато го питах за парите - той каза, че пациентките сме негова ходеща реклама и трябв ада сме напълно доволни от това, което е направил, затова си е негова грижа
Говори с него, разберете се !!! Гърдите ти в профил и в дрешки са страхотни. Грях е да има нещо, което не харесваш.
  #5169  
Стар 1st February 2010, 22:29
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

diadora, adelini, ,няма защо, мацки ! , ще се радвам, ако мога да помогна с нещо на някой

аз нямам спомен да съм гледала снимки на аделини затова и не мога да коментирам...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5170  
Стар 1st February 2010, 22:39
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Аник, много ме зарадва Дай боже да се съгласи да направи корекцията за негова сметка, ще бъда адски щастлива Така ме нахъса твоя пост, чееее съвсем скоро отивам на консултация, просто заради многото работа не мога да намеря време ..а и донякъде от страх че няма да се навие, но сега поне като отида ше бъда самоуверена и настойчива.

Аз не посмях да публикувам снимки в амфаз, тъй като наистина не ги харесвам така, разликата е очевидна, особено на снимки още повече Тия дни ще пусна 1-2 такива, за да видите наистина за кво говоря. Ако се загледаш по-вминателно, дори и в профилните, ще видиш че ареолата на едната (на по-задния план) стои по-надолу.

А ти колко време след операцията ходи за корекция?

Страхотни сте, благодаря че ви има
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:30.