IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th July 2010, 18:17
lovelygirl lovelygirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране "Строга, но справедлива.."

е името на диетата. Намерих диета, която обещава смъкване на нежелани 10кг за две седмици! Е моята цел не е такава, но имам 5-6 излишни такива, които се натрупаха на нежелани места ... а лятото е в разгара си!
Интересувам се дали някой от вас е бил на тази диета или е чул за резултати от нея? Дори и да не сте я пробвали, смятате ли, че ще има резултат, понеже аз нищо не разбирам от диети ... Ако има значение пробвах какво ли не , за да отслабна- от диети, разделно хранене до регулиране на нивото с хранителни добавки,резултат - никакъв... (160см/55кг)



Първи ден

Закуска
черно кафе

Обяд
2 твърдо сварени яйца, един домат, една маруля

Вечеря
100 г месо, салата, сок

Втори ден

Закуска
черно кафе без захар, един сухар

Обяд
100 г месо, зелена салата

Вечеря
парче шунка, чаша айран

Трети ден

Закуска
черно кафе без захар, сухар

Обяд
зелена салата, 1 домат, плод по избор

Вечеря
ще се наложи да я пропуснете - пълно гладуване

Четвърти ден

Закуска
черно кафе без захар

Обяд
1 твърдо сварено яйце, 1 кафена чашка настърган морков

Вечеря
голяма плодова салата


Пети ден

Закуска
черно кафе без захар

Обяд
половин варена риба

Вечеря
1 кафена чашка настърган морков

Шести ден

Закуска
черно кафе, сухар

Обяд
голямо парче варено пилешко, зелена салата

Вечеря
2 твърдо сварени яйца, чашка настърган морков

Седми ден

Закуска
чай без захар

Обяд
голямо парче месо, плодове

Вечеря
не много от обичайната вечеря, която сте приготвили за семейството

След това продължете диетата така:
8-ми ден като 6-и ден, 9-и като 5-и, 10-и като 4-и, 11-и като 3-ти, 12-и като 2-ри, 13-и като 1-ви. Пийте всеки ден по 1-1,5 литра вода.

Благодаря много, за отделеното внимание
__________________
Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th July 2010, 18:18
lovelygirl lovelygirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране

извинявам се за емотиконките, нещо се бъгна ..
__________________
Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th July 2010, 08:32
lovelygirl lovelygirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране

nobody ...
__________________
Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th July 2010, 12:22
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Отслабване с 10 кг за 2 седмици не е никак здравословно. Да не говорим, че бързо свалените кг толкова бързо се и връщат. В твоя случай имаш, както казваш, 5-6 кг за сваляне, но самата диета "обещава" 10 кг - направи си изводите що за диета е. На мен ми се вижда прекалено "гладна" тази диета, особено с това "половин варена риба" за обяд и "1 кафена чашка настърган морков" за вечеря...
Би ли споделила какви диети си спазвала досега и колко време си ги спазвала, че е нямало резултат..?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th July 2010, 18:56
lovelygirl lovelygirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Пробвала съм две диети на holiwood slim .. не си ги спомням много, но едната беше на основата на плодове по цял ден, а другата съдържаше зеленчуци, плодове и малко месо (за по 1 седмица)... разни диети с кисели млека и прочие.. около месец бях на разделно хранене- даже 1кг не съм свалила ...
Аз от днес я започнах тази, даже вечерях преди 1ч.. Не ми пречи, че не се яде, защото нямам голям апетит, но ако и от нея няма ефект .. не знам
__________________
Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th July 2010, 20:23
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Свалените килограми ще са предимно от вода, които ще се върнат при последващият нормален режим на хранене. Нормално е с 0,5кг на седмица, максимум 1кг. Но такива "чудодейни" диети са абсурдни.... да не говорим, че видях ден само на въглехидрати.... Не че искам да те зарибявам, но ако искаш погледни Зоната - има я като отделна тема. Иначе за Дюкан гарантирам отслабване (личен опит), но не е много здравословно, но чак сега се усещам и аз
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th July 2010, 20:33
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Тая диета лично на мен ми се струва малко безсмислена, защото както казаха и преди мен, йо-йо ефекта е сигурен. Все пак все някога ще минеш на нормален режим и гледай какво става.. по-добре започни някоя по-балансирана диета.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th July 2010, 15:49
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams
Отслабване с 10 кг за 2 седмици не е никак здравословно. Да не говорим, че бързо свалените кг толкова бързо се и връщат...
Кой пък е казал, че е нездравословно? Не е гаранция, че се връщат бързо!
Цитирай:
Първоначално написано от BarbieGirl
Свалените килограми ще са предимно от вода, които ще се върнат при последващият нормален режим на хранене. Нормално е с 0,5кг на седмица, максимум 1кг. Но такива "чудодейни" диети са абсурдни.... да не говорим, че видях ден само на въглехидрати.... Не че искам да те зарибявам, но ако искаш погледни Зоната - има я като отделна тема. Иначе за Дюкан гарантирам отслабване (личен опит), но не е много здравословно, но чак сега се усещам и аз
Така казано от теб (първото изречение), нормалния режим на хранене е причина за задържане на вода. "Нормалното" е различно за всеки. Може и 5кг за седмица да е нормално за някои. Кой е денят само на въглехдрати? Доста хора минали Дюкан не са мръднали с килограмите.
Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Тая диета лично на мен ми се струва малко безсмислена, защото както казаха и преди мен, йо-йо ефекта е сигурен. Все пак все някога ще минеш на нормален режим и гледай какво става.. по-добре започни някоя по-балансирана диета.
Може и да няма йо-йо ефект... Иначе си права, че е безсмилена... Ама нали тук се събират жени, които обичат да експериментират.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th July 2010, 16:56
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

5кг за седмица може и да са възможни, но 5кг мазнини не са възможни. А момичето иска да сваля мазнини, а не просто килограми.
Малко математика
седмична нужда от калории 14000кал ( приблизително)
1 кг мазнини = 7000кал
Най-вероятно е да свали 0,5 до 1кг мазнини за една седмица
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th July 2010, 18:35
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

mindbender,няма такъв да се е хранил стриктно по Дюкан и да не е мръднал с килограмите!Аз ти го казвам от личен опит.
Тия които го говорят,просто не са стриктни и нарушават постоянно,но не си го признават.
Няколко човека около мен в момента са на Дюкан -заради моят резултат- и всички свалят!
Една жена,която имаше да сваля 25кг-(от 95 искаше да е 70),тя пък и харесват яйца и пилешки гърди така или иначе, и и е много лесно да се храни само с тях ,ги свали за 5 месеца!!!!!!
обаче беше страшно стриктна-3дни ядеше така,после 3 дни със салати.
Ми браво на нея!изглежда страхотно и сега е в трета фаза.
Ние другите,дето все уж малко сме нарушили,сваляме бавно и задържаме дълго.
Та недей все да знаеш всичко....здравословно било да свалиш 10кг за за 2 седмици...дрън-дрън та пляс!
Сигурно,ама ако си сърдечно болен и си задържал 10кг вода ще е здравословно и полезно да ги свалиш дори за седмица.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotСтроганосправедливаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:50.