IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th April 2006, 19:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от usmivka
Първо зависи си от солариума - има по-слаби, от които след 20мин. няма да излезеш като чернокож!
ами като е слаб солариума как ше се изпотиш???аз имам солариум вкъщи, лампите му са слабички и понякога си се печа и по един час, получавам си съвсем нормален шоколадов тен, ама да се изпотя не ми се е случвало...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th April 2006, 07:46
eli.vd eli.vd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 2
По подразбиране

А колко време трябва да се пие това чудо за да има ефект и след като се спре напълнява ли се отново? :roll:
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st April 2006, 20:55
Sofie Sofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Sofie
По подразбиране

здравейте,вчера си купих Златно чудо 14 макс и въпреки че чух от доста хора,че нямало ефект,любопитството ми надделя и реших да го изпробвам и аз,все пак ако не действа,то и не вреди...обаче тази диета си е наистина мъчение и аз не виждам как ще успея да я спазвам,принципно имам много напрегнато ежедневие и се храня когато имам време,освен това съм и с чувствителен стомах...та знаете ли за някой,на когото е помогнало това златно чудо ,без да спазва стриктно тази диета?аз смятам да пробвам и ще споделя дали има резултат...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th April 2006, 10:16
0101 0101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: софия
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aislin
Аз също си взех Златно чудо миналата седмица цена 10,80лв. Но тая схема която е дадена абсурд да я спазвам в определени дни мога да пропускам закуската, а обяда всеки ден то за него няма проблем, но вечерята няма как в нас е закон всеси да вечеря, защото бащами вдига скандали ако ме види, че не се храня(предполагам, че знаете как е). Въпроса ми е ако не се спозва тая схема може ли да се отслабне с това чудо. Аз вече седмица го мия не съм се теглила но се чувствам по лекичка. Пак и като я гледам схемата то и без чудо можеш да отслабнеш ако я спазваш
интересно е как във времето влияе изцяло на организма.Щом човек отслабва логично е да отслабва и организма му като цяло.Аз работя със много хора и от жизнено важно значение е не да не ядеш ,а да ядеш с което да отслабваш и да си здрав.Има много по ефикасни неща с които хем намаляваш теглото си и хем неотслабват жизнените ти сили.evya@abv.bg за сериозно интересуващи се и за здравето си,не само външния си вид.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26th April 2006, 09:30
0101 0101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: софия
Мнения: 13
По подразбиране

Здрвейте и Христос Воскресе.
Аз мога да ви кажа че единствения начин за отслабването е правилния баланс в организма.Това се постика в три етапа.
1.пречистване-прием на Антилипиден чай,Двойна целулоза или Хитозан/ако има проблеми със стомаха/
-допълнение:Биокалций,Биоци нк,Биожелязо,Спирулина,/в зависимост от състоянието на организма/
2.възстановяване-Кордицепс,Вейкан,Икан,Холи ан,Чай за отслабване,
Разстителна есенция за отслабване/таблетки/,Разст.есенция за отслабване/прах/,Дайджет,Прополис,
3.саморегулиране на организма
т.е става въпрос:външни симптоми на проявяване на заболяването
/в това влиза и напълняването/
откриване на заболяването и съответно изследване е препоръчително
очистване
ниво на подхранване
саморегулиране на организма
В 1,2,3 се постига всичко на клетъчно ниво=Ин=Ян
Източните народи имат една хубава поговорка"Ако към 30 годишнината си не си се научил да бъдеш лекар на самия себе си,ти си спомогнал за приближаването на своята смърт".Необходимо е всеки да знае че нормално киселинно-алкалното равновесие в организма е 7,0-7,4 рН.При това състояние тялото хармонизира баланса си.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th April 2006, 19:13
Аватара на beti- ShArK
beti- ShArK beti- ShArK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 6
По подразбиране

това златно чудо наистина ли помага много. Сега лекарите имат съмнения,че имам диабети казаха по възможност да сваля някой друг килограм, но ми забраниха всякакви диети. Независимо каква е. след колко време идва първия видим ефект?
__________________
Никога не забравяй от каде си тръгнал!!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th April 2006, 00:58
bubolechkova bubolechkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1
По подразбиране здр

до сега не съм спазвала много диети,но сега ми предстои бал и забелязах,че има какво още да се желае днес си взех прословутото чудо и да видим дали ще има ефект и да вметна,че доста се зачудих от казаното за отслабването от солариум... или аз съм дефектна и не се потя там или нещо не съм разбрала все пак успех на всички
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th April 2006, 06:04
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: здр

Цитирай:
Първоначално написано от bubolechkova
до сега не съм спазвала много диети,но сега ми предстои бал и забелязах,че има какво още да се желае днес си взех прословутото чудо и да видим дали ще има ефект и да вметна,че доста се зачудих от казаното за отслабването от солариум... или аз съм дефектна и не се потя там или нещо не съм разбрала все пак успех на всички
не си дефектна, недей да вярваш на всички глупости дет пишат хората
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th May 2006, 20:32
ninia ninia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: Burgas
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!
Пиша Ви в подкрепа на Usmivka. Аз също отслабвам доста от солариума. Предполагам, че има различни видове програми и това е от значение ... този, който ползвам аз е с два вентилатора, които духат горещ въздух и няма как да не се изпотиш. Аз лично повече от 15 мин. не мога да издържа. Но определено има ефект. За 4 процедури даже почти ми изчезнаха стриите.
Вчера си купих "Златно чудо 14" и смятам да пробвам и него
Ще пиша пак за резултатите!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th May 2006, 10:11
Brown`Sugar Brown`Sugar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: някъде из нета
Мнения: 84
По подразбиране

това залатоно чудо помага при някой.за поредне път ви повтарям че всичко зависи от организма на човек.мой приятел 2 месеца пие златното чудо и е отслабнал с 8 килограма.така че при всеки е различно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotЗлатночудоquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:45.