IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th November 2011, 22:19
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Лющенето на главата може да е ако се боядисваш ! На времето имах този проблем когато се боядисвах с бои купени от Бг .
Това което мога да споделя за шампоаните от моя опит е 4е няма значение какъв шампоан си купувам , вси4ко върши работа но трябва да ги сменям на месец два. Лично аз не виждам смисъл да си купувам скъпи такива .
Не, изобщо не се боядисвам, косата ми е естествена. До голяма степен аз си мисля, че проблема ми е вътрешен относно люспите, но още не съм намерила лек.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th November 2011, 23:12
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Лющенето на главата може да е ако се боядисваш ! На времето имах този проблем когато се боядисвах с бои купени от Бг .
Това което мога да споделя за шампоаните от моя опит е 4е няма значение какъв шампоан си купувам , вси4ко върши работа но трябва да ги сменям на месец два. Лично аз не виждам смисъл да си купувам скъпи такива .
На мен ми се лющеше главата от боите на Лореал-пълен боклук! Отделно изобщо не хващат...но това е друг въпрос...за шампоана от години ползвам противопърхотния на Garnier Fructis, от всичко друго веднага ми се появява пърхот.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th November 2011, 23:21
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Момичета, случвало ли ви се е такова нещо- купих си ампули за косопад, от които правата ми коса получи чупки, които ми отнема доста време да изправя със сешоара...много е странно
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th November 2011, 23:24
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Favoritkata Виж мнението
Не, изобщо не се боядисвам, косата ми е естествена. До голяма степен аз си мисля, че проблема ми е вътрешен относно люспите, но още не съм намерила лек.
Себорея ??
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th November 2011, 23:31
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
На мен ми се лющеше главата от боите на Лореал-пълен боклук! Отделно изобщо не хващат...но това е друг въпрос...за шампоана от години ползвам противопърхотния на Garnier Fructis, от всичко друго веднага ми се появява пърхот.
Години наред ползвах Лореал и никога не съм имала такива проблеми ! Отделно че съм с много голям процент бяла коса и ми я покрива 100% !
Или не знаеш как да се боядисваш или и аз не знам какво
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th November 2011, 23:37
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Години наред ползвах Лореал и никога не съм имала такива проблеми ! Отделно че съм с много голям процент бяла коса и ми я покрива 100% !
Или не знаеш как да се боядисваш или и аз не знам какво
Едва ли не знам как да се боядисвам за десет години все съм се научила Просто много ми щипеше от нея и след това ми се лющеше главата,а за покриването на бялата коса също- на майка ми изобщо не й покриваше на 100%.Явно си зависи много структурата на косъма и от скалпа. Сега се боядисвам със Selective и нямам такива проблеми
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th November 2011, 23:41
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Лореал има няколко вида бои ! преференс покрива на 100% докато другите не !
Боядисвам се на 4 седмици от 20 години така че знам какво говоря
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th November 2011, 23:46
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

http://www.google.bg/imgres?q=loreal...1t:429,r:1,s:0
ето с тази се боядисвах, ставаше страхотен цвят обаче както казах веднага след боядисване ми се олющваше главата, не знам защо така трябва да питам майка ми за нейната от коя серия беше
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie

Последно редактирано от Decu : 26th November 2011 на 23:49
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th November 2011, 13:33
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

При мен L'Oreal не изсветляваше достатъчно/естественото ми е тъмно кестеняво с червеникав отенък/.Сега ползвам Wella/наи-русото русо/и съм доволна от цвета.Понякога и на мен ми се лющи скалпа/каквато и боя да изпозвам/,но е за кратко и обикновено седмицата след боядисването.Отдавам го на боята,все пак ме изсветлява доста и нормално е да се отрази на кожата на главата.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th November 2011, 16:55
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
При мен L'Oreal не изсветляваше достатъчно/естественото ми е тъмно кестеняво с червеникав отенък/.Сега ползвам Wella/наи-русото русо/и съм доволна от цвета.Понякога и на мен ми се лющи скалпа/каквато и боя да изпозвам/,но е за кратко и обикновено седмицата след боядисването.Отдавам го на боята,все пак ме изсветлява доста и нормално е да се отрази на кожата на главата.
Не съм имала проблем с изсветляването, понеже естествения ми цвят е тъмно русо и винаги русите бои ми хващат много добре, но на майка ми не й се покриваха белите коси от Лореал Но както казах си е индивидуално
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемкосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:23.