IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th December 2006, 18:30
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanina
А сега имаш ли обеца на пъпа?Отдавна искам да си сложа, но все не намирам време да проуча въпроса.Ти не си я слагала в БГ, така ли?
Нямам,но мисля тези дни около НГ да се дупча пак,но при друг,понеже тоя тъпунгер ми беше хванал повече месо.
П.П.Стига сме спамили темата. Пиши на ЛС,ако искаш.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22nd June 2007, 18:51
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Не ми се искаше да пускам цяла тема, че да се вее из форума, че днеска съм яхнала метлата - за това тук ще пиша, защото пак е свързано с ПМС.

Значи. Всеки месец изпадам за ден или два в ужасно психическо състояние - мразя всички, треса се от нерви, смятам, че има световен заговор срещу мен, че половинката ме мрази, започвам да се самосъжалявам, че нямам дрехи или пък нещо си там без значение и с една дума - буквално откачам. Истерясвам. Рева като магаре и после ми минава.

Но докато ми мине, съм се скарала жестоко с всички за съвършени глупости, които в конкретния момент ми се струват супер сериозни и важни.

Говорих с гинеколог, той ми каза, че може да се оправя с противозачатъчни, но ако цикълът ми е редовен, няма смисъл.

Препоръча ми да спирам кафето и шоколада, почти успях, но положението си е все такова - нерви, ревове, тръшкане... всеки месец.

Давайте съвети как да се справя с това, защото то това мойто не се издържа. Аз не мога да се понасям, а на моя сигурно му идва да ме
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 22nd June 2007, 18:58
Dee dee Dee dee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 516
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dee dee Изпратете съобщение чрез MSN до Dee dee
По подразбиране

Ох и аз съм така...днес много се изнервих от нещо,което по принцип даже не би ми направило впечатление и после като си погледнах календара,видях че съм точно в ПМС. И досега не съм намерила лек,ако някой има ще се радвам да помогне...
__________________
I believe in dragons, fairies, good men and other mythical creatures!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22nd June 2007, 18:59
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Твоя гинеколог добре ти ги е наразказвал. Мен подобни симптоми ме гонеха, когато взимах един вид противозачатъчни. Само че към гореописаните можеш да прибавиш и безпричинен рев, и то всекидневно. Направо ми идеше да се ударя с нещо тежко! Като ги смених ми помина, ама не изчезна.

Sorry, не мога да ти помогна, исках само да кажа, че хормоните не са решение!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd June 2007, 19:06
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

има някакъв птерпарат 'фемикюр' или нещо от тоя род. мисля, че не е хормонален... не съм много запозната, само съм виждала реклама няколко пъти. питай чичко google, сигурна съм, че там има инфо...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd June 2007, 19:12
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Твоя гинеколог добре ти ги е наразказвал. Мен подобни симптоми ме гонеха, когато взимах един вид противозачатъчни. Само че към гореописаните можеш да прибавиш и безпричинен рев, и то всекидневно. Направо ми идеше да се ударя с нещо тежко! Като ги смених ми помина, ама не изчезна.

Sorry, не мога да ти помогна, исках само да кажа, че хормоните не са решение!
зависи какви хормони точно са съдържали тези противозачатъчни. ако противозачатъчните не са били походящи, те са ти усилили/предизвикали симптомите на пмс... така си го обяснявам аз...
иначе ако пмс е предизвикан от хормонален дисбаланс и ти изпишат походящи хормони, би трябвало това да реши проблема.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd June 2007, 19:16
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Ами имах лек дисбаланс + акне, да. Противозачатъчните бяха силни, и трябваше да го лекуват. И го излекуваха, само че през цялото време на взимане бях като в ПМС, чак като ги спрях си отдъхнах...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd June 2007, 19:34
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Аз пиех противозачатъчни навремето в продължение на три години. През цялото това време не знаех що е то ПМС, но и не знаех какво е да ти се прави секс с всяка клетка на тялото.

След като поразпитах, ми обясниха, че това със секса е абсолютно нормално, защото хапчетата поддържат хормоните на едно и също ниво през целия месец, а в естествени условия на жените им се прави секс най-много когато могат да забременеят, това го знаете всички, да не повтарям.

Та сега съм пред следната дилема - да се отърва от ПМС, но и от желанието от секс (защото в момента бих дала всичко, за да спре да ми се реве) или да съсипвам цял прекрасен месец в отношенията ми с младежа с три необмислени изречения

Не можах да намеря нищо за това лекарство фемикюр, но бързите ви отговори ме накараха да се чувствам малко по-добре
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd June 2007, 19:38
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

estrella , с противозачатъчните и аз нямах никакъв проблем с пст. След като ги спрях и аз съм имала ужасяващи дни като тези които описвате.
Гинеколог ми изписа Милгама - почва се на 14 ден на цикъла и се пие 14 дена. Има ефект ( поне при мен ) определено. ПМС го няма но вместо него + 4 кг.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22nd June 2007, 19:42
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Ако трябва да говорим сериозно, на мен не ми се пият противозачатъчни, защото ги смятам за вмешателство в естествения ход на нещата. Но тия нерви така ме нервиваааат
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПМСпроблем
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:57.