IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th July 2008, 17:04
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Понеже момичето спомена за люспи по главата, мисля, че става въпрос за себореен дерматит, при това мазен, а не сух. Не знам защо не пише, но посещението при дерматолог и то добър е задължително според мен.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30th July 2008, 12:34
kamibami kamibami не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 17
По подразбиране

аз също имах проблем с косопада и отидох на дерматолог, последваха изследваня и т.н и на края се оказа ,4е в мен няма никакъв проблем.. просто идва период в който косата започва се сменя... Аз бях в огромен шок ,тъй каот никога до сега не ми се случвало...имам дълга и доста гъста коса..косопада за мен беше кошмар.Ползвах един шампоан...но трябва да проверя името за 100% ,че не съм убедена как точно се кзваше Та мисълта ми беше ,че може би не е нищо кой знае колко сериозно
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th July 2008, 12:34
kamibami kamibami не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 17
По подразбиране

аз също имах проблем с косопада и отидох на дерматолог, последваха изследваня и т.н и на края се оказа ,4е в мен няма никакъв проблем.. просто идва период в който косата започва се сменя... Аз бях в огромен шок ,тъй каот никога до сега не ми се случвало...имам дълга и доста гъста коса..косопада за мен беше кошмар.Ползвах един шампоан...но трябва да проверя името за 100% ,че не съм убедена как точно се кзваше Та мисълта ми беше ,че може би не е нищо кой знае колко сериозно
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st July 2008, 14:59
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Попринцип съм си правила хормонални изследвания,преди. Бяха ми отчетени по- високи стойности на тестостерон и ми изписа гинеколожката ми Диане - 35, което пия и в момента. Когато започнах да го пия след няколко месеца усетих малко подобрение на кожата на лицето, но в момента си е пак в същото състояние, много се омазнява,на едната буза имам няколко такива запушени дълбоки пори, които само чакат да станат на огромни пъпки А това с косата е от 2-3 седмици някъде
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st August 2008, 22:54
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

На мен също ми се случва така (като изключим тези люспи по главата). Но когато отида на фризьор, косопадът се оправя. Даже не бих казала, че е косопад, защото забелязвам, че косата ми се накъсва и пада не целият косъм от корена, ами част от него. Дори и косата ми да не цъфти и макар и да не я третирам с преса, маша, сешоар и т.н. (само пяна и слагам, когато е полу-мокра и я оформям с пръсти), в един момент просто краищата явно изсъхват и косата ми почва да се заплита и накъсва. Затова просто отивам на фризьор за малко освежаване и още на следващия ден забелязвам, че са ми паднали не повече от 5 косъма за цял ден (образно казано). При теб може също да е такъв проблема, въпреки че и според мен наистина ще е добре, ако се посъветваш с дерматолог.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd August 2008, 00:42
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Аз също имам някакъв проблем с леко оредяване и зачервяване на две места-от едни гадно сложени екстеншъни.
Наистина са малки местата, но много се притеснявам.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd August 2008, 16:42
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Някой пил ли е Pantogar ? Зная , че трябва да се пие около 3 месеца , но ме интересува кога ориентировъчно спира косопада .
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th August 2008, 09:27
xrisi xrisi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 102
По подразбиране

и аз искам да попитам нещо.

косата ми в последно време супер бързо се омазнява и не знам какво да я правя. Ако я измия сутринта то до другата сутрин е отвратителна и може мас да потече от нея. Принудена съм да я мия всеки ден.
Ако някой може да ми каже някаква маска или шампоан или нещо такова ще съм му много благодарна
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th August 2008, 10:28
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

На втория ден може да си "измиеш" косата със сух шампоан ( има на Клоран и Рене Фуртрер ). Така изглежда добре още един ден и забавяш с един ден миенето.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th August 2008, 11:57
xrisi xrisi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 102
По подразбиране

май не съм ги чувала тези
благодаря ти за инфото, ще попитам google какво представляват и от къде се купуват
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемикосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:40.