IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th June 2009, 11:38
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране Нормална/комбинирана кожа

Здравейте, момичета. От известно време се колебая какви продукти за лице да си купя. Попринцип моята кожа е мазна, склонна към образуване на черни точки и пъпки. На 20 години съм . До сега съм използвала продукти само за проблемна кожа, които са доста агресивни. В резултат на което пъпки вече рядко ми излизат, остана само силно омазнената кожа, като обратна реакция. Една приятелка ме посъветва да си взема продукти за нормална към смесена кожа, за да не я исушавам толкова много и да се нормализира постепенно . И въпросът ми е-каква козметика да бъде?Нещо във вид на 3 стъпки-тоник,измиващо средство и хидратиращ крем или нещо друго?Garnier добра марка ли е?Зелената серия ме позаинтересува. Или да не си правя експерименти и направо към медицинска козметика да се насоча...?Само ,че незнам как мога да бъда сигурна дали ще ми действат добре и кои продукти точно?Не съм много финансово осигурена и ми се иска ако дам повечко пари за козметика да ми действа добре ?Тестери за всички продукти ли предлагат?Извинявам се за многото въпроси,просто изобщо не съм ориентирана. Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th June 2009, 17:46
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Никой ли няма представа?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd July 2009, 22:28
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Здравей!
Тестерите са добра идея за да провериш кое точно ще хареса на кожата ти, защото смесената кожа е доста капризна. По тази причина не би било лесно (а и правилно) да ти препоръчваме нещо, което за нас е било добро и което за теб може въобще да не работи.
Не смятам за непременно необходимо измиващият гел, тоникът и кремът да са от една серия, поне аз ползвам различни. Много често дори ми се случва да ползвам различни продукти за различни части от лицето си- така е със смесена кожа, една част иска матиране, а друга хидратация.
Garnier e добра марка, Neutrogena също. Можеш да опиташ и с българска козметика като Билка или Елеа, които са на доста високо ниво, но несправедливо подценявани, според мен. Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th July 2009, 13:51
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

На мен ми допадна Garnier и по-точно Nutritionist. В крайна сметка не са толкова скъпи, може да ги пробвам.Един път случайно пробвах един такъв крем на една моя приятелка и много ми допадна,беше много лек. Благодаря ти все пак за отговора!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нормалнакомбиниранакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:54.