IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 6th March 2009, 22:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Тичането в хола не знам колко би могло да те натовари ПО-добре скачане на въже в подходящо за шума време или тичане по стълбите на входа. Ако холът е толкова голям,ч е да не правиш постоянни паузи при завоите, ОК, но иначе не можеш да постигнеш равномерно дишане и естествено, че ще се задъхаш.
Упражненията (3 на брой) не са ти много. По-скоро не са достатъчни за поддържане в тонус на цялото тяло. разрови и намери повече. Има един сайт с гимнастика за в къщи. Мога да ти го пусна на ЛС.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th March 2009, 22:19
tartcitrus tartcitrus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 47
По подразбиране

Ок, пусни ми го.
А упражненията не са три, а са седем, всяко от тях повторено по 20 пъти.

А случайно да се сещаш за друго кардио в къщи освен въжето?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd April 2009, 10:48
Liutenitsa Liutenitsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Пловдив
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте!Диетата на tartcitrus е страхотна,според мен,но човек триабва да има доста време за да я приготвяЕдно време ми се занимаваше да си готвя специални неща,но веце ме мързи.Тренирах една година с фитнес трньор,каза ми чудесна диета.3 дни белтъчени/3 дни белтъчени с въглехидрати.. или 2/2 с редуване..само неделята без диета.Праз дните с белтъчени и въглехидрати,въглехидрати е се приемат със закуската и обяда:пр.варени,печени или на пара картофи,ориз.За закуска филйка пълнозарнест хляб с извара или филе или 2 сварени яйца или овесени ядки с млеко.За вечеря само белтъчени,другото е на принципа на tartcitrus риба или нетлъсто месо+салата или броколи,аспержи,карфиол или моркови задушени.Междинни храни:сурови ядки,ябълка или грепфурт..Така свалих 5 кг.,ходих на фитнес 3 седмично и сладко хапвах мн.рядко.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th April 2009, 12:50
joryvk joryvk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: sofia
Мнения: 8
По подразбиране хранене СЛЕД тренировка

Здравейте. Реших да пусна питане в тази тема, защото не съм сигурна, че има смисъл да отварям нова тема. От няколко месеца тренирам доста активно (ходя във фитнес зала на спининг, йога и други спортове - разнообразявам) - по 3-4 пъти седмично. Чувствам се страхотно, но не бих казала, че съм отслабнала в този период. Обикновено тренирам вечерно време (след работа), след което се прибирам в къщи и към 8-9 вечерям. Има ли някакво правило? След тренировка да не се яде? Или да се яде след известно време? Разбира се, ако пропусна вечерята, много ясно че е по-добре за килограмите, но аз гледам 1-2 часа след тренировка да не ям и в резултат на това вечерям доста късно. Какво ще ме посъветвате?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Диетатренировка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:51.