IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 4th February 2009, 10:20
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Вече го пия /КолАктив 3 тм/ седми ден. Точно щях да се похваля, че предишната ми изтинка мина много бързо, но вчера се наложи да изляза и въпреки, че се бях облякла добре - днес пък ми е зле.
Може би бързам да усетя резултата? След седмица пак ще пиша. Казаха ми, че до 14 дена ще започна да усещам резултат. Дано да е така!
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #72  
Стар 28th March 2009, 17:31
Аватара на sladko_frape
sladko_frape sladko_frape не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Пловдив
Мнения: 1 389
По подразбиране

Аз от 3/4 години си правя в началото на есента курс с "Рибомунил" и съм много доволна от него. Да чукна на дърво само към края на есента настивам леко, но до бронхит или по-лошо не съм стигала. За повече информация вижте в гоогле-то.
__________________
Божана: от Бож(а) + ана или свободен превод на гръцкото Теопия - "боговидна"!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 28th March 2009, 18:06
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Вирусите винаги имат шанс, без значение какво пиеш Ти просто намаляваш шанса им, но за 1 организъм не е вредно да се разболее и да си създаде имунитет срещу даден вирус, затова хората сме оцелели. Не трябва организмът да се лишава от болести, от микроби и т.н. , защото в 1 момент няма да знае как да се защити ...
Не знам от къде стигаш до извода, че за организма е полезно едва ли не да боледува? Нали именно болестите през вековете са ни дарили с тази имунна система? Поне за мен е мой дълг да я засилвам защото както казах по-горе пипвам всеки вирус от Северна Африка, преди да е преплувал Средиземно море.
Идеята е да се съхраним и то не по трудния начен - чрез постоянно боледуване, а с превантивни мерки
Чак сега го виждам. Ами ти сама казваш отговора, не се ли усещаш ""Нали именно болестите през вековете са ни дарили с тази имунна система?" - това са твои думи. Помисли над тях Естествено, че трябва да боледуваш, естествено, че трябва да има бактерии, че трябва да имаш контакт с болестотворни организми, за да си създадеш имунитет. Защо не боледуват толкова често сега хората, освен от настинка ? Защото до 18 годишна възраст ти бият 100 ваксини (вече). Защото шарките ги прекарваш най-вече като дете и т.н. Да оставим всичко на страна, знаеш ли изобщо какво представлява ваксината, след като така си противоречиш Сигурен съм, че знаеш, така че разбираш мисълта ми и без още обяснения.

Р.Р. Няма по-силен, естествен имуностимулатор, от пчелните продукти. Независимо дали мед, прополис, прашец, млечице, това е най-добрият избор, ако искаме да създадем някакъв реален имунитет, без да боледуваме преди това.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #74  
Стар 29th March 2009, 13:00
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Аз пия Мужик корен, от 3месеца и да ви кажа има голямо подобрение при мен.Аз съм и анемична така че виждам резултат.
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 31st March 2009, 21:56
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

момичета тази коластра ще я дават ли без рецепта в аптеката>
__________________
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием
Отговори с цитат
  #76  
Стар 1st April 2009, 07:36
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Коластрата е хранителна добавка, а те се продават без рецепта. Друг е въпроса, че аз за БГ съм чувала да продават само Аквасорс, те са на дистрибурторски принцип.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 2nd April 2009, 12:52
Liutenitsa Liutenitsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Пловдив
Мнения: 19
По подразбиране

Не сам пробвала тази коластра,но ме заинтрегувахте.Тази зима пих имунобор,цитросепт,вит.C и пак настинах няколко пъти.Рабрах,че цитросепта бил фалшив вече,една приятелка го пие от години и каза че вече този които го продават в момента,нямал нищо общо с преди.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 18th April 2009, 18:23
July_777 July_777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: гр.София
Мнения: 32
По подразбиране

Аз също съм си купувала различни имуностимулатори от аптеката, но като че ли най-доброто средство за засилване на имунната система и за укрепване на организма си остава медът. Хич не го обичам, защото още от малка майка ми постоянно ме гонеше с лъжицата с мед, но явно заради това винаги съм била здрава, а в същото време съм мнооооооооого слаба- 45кг. Сега вече сама си забърквам разни неща с мед, стискам носа и го преглъщам с малко вода.
Ето и последната, която преди 2 дни си я направих:
1п. цветен пчелен прашец
200-250гр. тахан халва Любимка(тя е най-подходяща, защото не е в кутия и лесно се рендосва)
1/2 буркан пчелен мед
Смесвате всичко това и взимате всяка сутрин по една суп.лъжица на гладно!
__________________
There is no way to happiness, happiness is the way!!!
Отговори с цитат
  #79  
Стар 15th June 2010, 09:59
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Пила съм за подсилване на имунната различни неща - витамини Центрум , котешки нокът, Цитросепт, прополис, жен шен. От Центрум имах чувството, че пълнея. Като че ли най-добър е прополисът, нищо, че е най-евтин
Отговори с цитат
  #80  
Стар 15th June 2010, 10:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ако щете ми вярвайте не съм боледувала от години,а съм била под 6 пълни упойки с естетична цел

радвам се,че открих Био Активни добавки,с френско качество и иновативна криогенна технология,която позволява 95% абсорбиране от човешкия организъм.

СЕга съм още по-здрава!Издържам на максимален физически труд;Аритмиите изчезнаха;белият дроб спря да ме боли и се възстанови;косата ми расте бързо,лъскава и здрава-косопадът намаля!Ноктите започнаха да заякват;акнето почти изчезна,кожата е гладка,стегната и нежна както,когато бях на 19!
Животът е прекрасен и аз съм щастлива,а няма и следа от стреса!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подсилваненаимуннатасистема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:23.