IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd October 2006, 13:57
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Ами мацко пусни някоя снимчица да видиме твоя мъж на какво се е спрял
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd October 2006, 14:02
blondi blondi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 382
По подразбиране

Още са малко високо. Нека мине още малко време, а и на следващата среща ще се опитам да дойда и така.
Приятна консултация и дано да си харесаш доктора. Успех
__________________
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват....
моите момичета
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd October 2006, 21:20
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blondi
Приятна консултация и дано да си харесаш доктора. Успех
Благодаря Блонди

И така.... -да разкажа....
Д-р Динев ми каза: 350сс ,PIP.над жлезата,кръгли
Мисля ,че това е моят доктор и ще се оперирам в началото на ноември.Чакам вашето мнение приятели то е много важно за мен
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd October 2006, 21:29
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Stil,мисля че това е идеален вариант за теб.Ти имаш гърди и то не малки така че ще изглеждаш перфектно.Не се шашкай и ни информирай.Желая ти успех.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd October 2006, 22:44
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

8)
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th October 2006, 06:53
DANELA DANELA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Да и аз бих искала да разбера,защото той е един от лекарите към които съм се насочила,а искам при мен да бъдат подмускулно.И дали оперираните при него подмускулно изглеждат също толкова добре както и надмускулно?Stil успех мила
Отговори с цитат
  #27  
Стар 4th October 2006, 07:39
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Stil,мисля че това е идеален вариант за теб.Ти имаш гърди и то не малки така че ще изглеждаш перфектно.Не се шашкай и ни информирай.Желая ти успех.
Благодаря,ти ме окуражи Lady1357.Аз първо си мислех че 350сс са малко,но видях една позната с толкова и сега ми се виждат доооста.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 4th October 2006, 09:40
Stil Stil не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 535
По подразбиране

smooth, round -Момичета какво значи това?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th October 2006, 09:46
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

гладки, кръгли
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th October 2006, 10:31
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Стил,радвам се,че най-после си взела решение и ти пожелавам само хубави неща,мила!Обръщам се към момичетата оперирани от д-р Динев-защо,според вас,доктора предлага масово само надмускулно-на раждали,нераждали,какви са му доводите,какво ви обяснява по консултациите?Моля ви,приемете въпроса ми като съвсем нормален,а не като упрек към вашия лекар,наистина ми е любопитно поради какви причини той не работи подмускулно(изключвам единичните случаи)...
Отговарям по ред
Първо школата му, демек френската е такава, той внесе PIP в България и е обучаван от френски хирурзи специално за тези имплантанти. Второ, прави толкова хубаво изпълнение на джоба, че ефектът е като непълно подмускулно поставяне. Трето, и не маловажно, по-малко травмираща операция за пациентката и бързо възстановяване, четвърто - постига се ефект на естествен бюст и на вид и на пипане, пето - правилно си преценява пациентките и ако жената е без никакъв бюст с асиметричните протези на тази фирма / само тя ги произвежда/, се постига ефект на подмускулно поставяне без изразен горен и вътрешен ръб. В Европа, ако се поинтересувате почти не се ползва поставяне напълно под мускула, за разлика от САЩ. Идеята е най-вече за максимално премахване на риска от лошо изпълнение, лесни корекции след години, обемът на имплантантите има таван, няма имплантанти с огромни кубици, които да доведат до рязко увисване и деформация.
Има още доста неща, но това се сещам за сега. Това ми е обяснил Динев като съм го питала в прав текст защо препоръчва тоя метод и дали не му е по-лесно така. Не се засяга на никакви въпроси и не реагира като ощипан, както са ми реагирали други светила.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Първатаконсултация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:52.