IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 13th February 2008, 13:13
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Ще изглеждаш стига да са те докарали добре ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #132  
Стар 13th February 2008, 13:50
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Отговори с цитат
  #133  
Стар 13th February 2008, 14:19
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Еми тук едно момиче мисля ,че бялата змия беше писала ,че нейния хирург я е изписал 2часа след операцията това пък не го разбирам ако мен ме бяха изписали същия ден не два часа не знам трябваше да ме носят до нас аз до вечерта бях мат ..явно всеки хирург си има тертип на работа
аз съм ,да и аз бях леко мат,ама карай
Отговори с цитат
  #134  
Стар 13th February 2008, 14:23
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Аз си бях доста мат ,ама и аз трудно излязох от упойка де ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #135  
Стар 13th February 2008, 14:42
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

При мен май само анестезиоложката си свъши добре работата. И аз бях замаяна, но поносимо, пък и 6 часа упойка ....
Отговори с цитат
  #136  
Стар 13th February 2008, 22:40
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

На предишния въпрос за стесняването на ноздрите - на мен ми ги стесниха и се получи доста фино. Махна ми хрущялите и костта от гърбицата. Даже ми ги даде за спомен. Но върхът не ми е толкова добре направен. Май това не е толкова лесно да се направи навсички носове. На мен ми харесва примерно върхът на Венета Райкова - фин и тесен. Важното е дае съразмерен. Моят можеше малко да се пипне, но май не се е стигнало точно дотам при самата операция. Концентрирал се е на скъсяване, махане на гърбица и стесняване на ноздри. Жалко само за калцирането - ама лош късмет. Аз точно след операцията пиех Магнезий и Калций. Убийте ме, но не знам защо - просто някаква патка ми е била изпила акъла Не яжте неща, богати на калций и стискай те палци да имате добър късмет, щото алцирането е доста депресиращо, не го очакваш, а се случва
Отговори с цитат
  #137  
Стар 14th February 2008, 09:48
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
При мен май само анестезиоложката си свъши добре работата. И аз бях замаяна, но поносимо, пък и 6 часа упойка ....
Не мсля, че анестезиологът е отговорен за това как ще реагира организмът на упойката.
Д-р Спасов (който беше моят анестезиолог, в екипа на д-р Тонев) е много добър специалист, омагьосва те като с вълшебна пръчица, интубира за една секунда...всеки добър анестезиолог работи така, де, но това как точно ще излезеш от упойката и как ще реагираш, си зависи от организма(и от използваните препарати). Аз лично реагирах зле, като до вечерта бях като парцал и не знаех на кой свят се намирам. И при мен и при други пациенти, упойката е една и съща. Някои излизат за един час, други като мен за 5-6-7 часа
Отговори с цитат
  #138  
Стар 14th February 2008, 09:50
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ralala
стискайте палци да имате добър късмет, щото калцирането е доста депресиращо, не го очакваш, а се случва
А Как да разпознаем калцирането? И до колко време след операцията може да се наблюдава?

Надявам се да съм се разминала, 4 месеца са минали при мен
Отговори с цитат
  #139  
Стар 14th February 2008, 14:05
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
..Още ми е трудно да говоря нормално и да се храня и при вас ли така беше ?
Аз бързичко привикнах да говоря, но храненето малко по-трудно... вече ми е 8-и ден и все още не мога да си отварям много устата, така че ям по-дребни храни. Просто ме опъват лепките, не за друго. След 2 дни (в събота) ще ми свалят гипса, а вече нямам тръпение! Синините ми вече са жълтички и предполагам скоро съвсем ще изчезнат. Мъчат ме само кръвонасяданията в очите, които като че ли не помръдват. От 3 дни пия Витамин Ц на ампули, но май не ми помагат... Д-ра каза, че с времето кръвонасяданията в очите ще изчезнат, но аз вече почвам да се притеснявам да не вземат да си ми останат така.
Също така лигавицата на носа ми е подута, което ми затруднява дишането, тъй като едната ноздра наполовина е закрита от една подутина. При вас така ли е/беше? Дали е нормално и след колко ли време ще спадне? Когато питах д-ра, той ми каза, че е нормално и ще спадне. Но вече 3 дни минаха и не забелязвам промяна. Даже може би едната подутина се оголеми.
Момичета, при вас колко време след операцията спряхте да си почиствате нослето с клечки за уши? В смисъл... кога горе-долу спира да се пълни със секрети и т.н.?
Отговори с цитат
  #140  
Стар 14th February 2008, 14:48
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Кръвонасяданията в очите, доколкото знам, изчезват най-бавно. Аз нямах такива, само синини около очите. Може би има капки за очи, които биха могли да ти помогнат. Защо не питаш очен лекар?

Лигавицата е нормално да е подута, все пак само осем дни са минали.

Почистването с клечки си е доста дълго време, сигурно поне няколко седмици. Хе-хе, това, което на мен ми помогна, беше, че хубаво се наревах, след като ми свалиха гипса, и тогава голяма част от заседналите в носа гадории излязоха. Ама дано тоя метод не ви се налага да го ползвате

ConfuseD, стискам ти палци много да се харесаш и чакам да се похвалиш в събота! Просто се настрой положително!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:49.