IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 9th February 2008, 12:12
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

ConfuseD, да, най-добре се обади на лекаря ти.Поне при мен след като махнах тампоните нямаше проблем да го почиствам с клечки за уши и кислородна вода.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 9th February 2008, 12:14
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

честито и от мен!всичко ще се оправи!на мен ми изписаха СТЕРИМАР-солена вода,с нея си пръсках поне по 4 пъти на ден в нослето,действаше добре.можеш да пробваш.а къде се оперира?
Отговори с цитат
  #73  
Стар 9th February 2008, 12:27
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

"СТЕРИМАРА" е пречистена морска вода и на мен лично не ми действаше добре ,защото много изсушава носната кухина и се чуствах кофти след това .
Отговори с цитат
  #74  
Стар 10th February 2008, 07:12
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Момичета боли ме гърлото след операцията и едва преглъщам някой знае ли какво да пия ?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #75  
Стар 10th February 2008, 09:31
ConfuseD ConfuseD не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 65
По подразбиране

Срам ме беше да се обадя на д-ра, обаче... го направих. С Ринолекс и клечка за уши ми каза да го почиствам, но аз не се справям много добре. А и тази сутрин май ми се появи някаква подутина или и аз не знам точно... сякаш носната преграда се разшири и сега ми закрива половината ноздра. Дано да е подуто и да спадне. Определено вчера не беше така!

KEIS, твоята операция кога беше? Знаеш ли, че мен първия ден ме болеше гърлото от интубацията и нямаше какво да направя по въпроса, а и нищо не ми даваха да пия и да ям до вечерта. А следващите дни ме болеше явно от дишането през уста и от постоянното му пресъхване. Като пийвам водичка на често и се оправя. Спира да ме боли. При теб не е ли така?

apolonia2006, както вече казах - д-р Христов от ВМА или Александровска болница (така и не разбрах как се води).
Отговори с цитат
  #76  
Стар 10th February 2008, 10:35
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

KEIS, гърлото е нормално да те боли първите дни. Пий вода, смучи някакви бонбонки. Ще мине!

ConfuseD, май скоро ти беше операцията, затова не бързай много-много с клечките или бъди изключително внимателна. Все пак вътре има пресни шевове. Може и затова да ти се е подула лигавицата. Спри за няколко дни и остави носа да си оздравява.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 10th February 2008, 10:38
Kle0 Kle0 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 73
По подразбиране

Мен пък изобщо не ме боля гърлото.
Момичета, а конците кога ще паднат?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 10th February 2008, 10:43
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

CONFUSED,нормално е да ти се получават подобни неща/малки изненадки/,не се притеснявай!аз съм 19 дни и днес се събудих малко отекла,носът ми си е все голяма камба,но търпение му е майката,няма какво друго да направим!
KEIS,честито скъпа!пий повече течности и след 1-2 дни ще си ок!надявам се ,че всичко е минало ок и ще чакаме снимки!
Отговори с цитат
  #79  
Стар 10th February 2008, 10:55
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kle0
Момичета, а конците кога ще паднат?
След първия месец Честито и на теб! А при кого се оперира?
Отговори с цитат
  #80  
Стар 10th February 2008, 10:58
Kle0 Kle0 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 73
По подразбиране

Аааа много време
Операцията ми беше при Николай Георгиев, утре ще махам гипсаааа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзаринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:48.