IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1011  
Стар 23rd March 2010, 14:16
Аватара на rina
rina rina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 33
По подразбиране

благодаря дундьо, ще го имам впредвид като се храня.Не го знаех досега
Отговори с цитат
  #1012  
Стар 23rd March 2010, 14:34
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте!Роня,поздравявам те за фитнеса,благородно ти завиждам,че имаш време да ходиш.И аз докато бях студентка в Бургас,ходих редовно на аеробика и се чувствах много добре,но уви сега съм си в Сливен,вече имам дете и то отнема цялото ми време и енергия и нямам възможнст да посещавам фитнес,а така ми се иска Деляна,Бургас ми е любимия град,там докато учих ми беше много хубаво и честно казано ми липсват годините прекарани там и скоро мислим с мъжа ми по Великден да отидем,дано е хубаво времето...Ох много се размечтах Иначе днес съм на въглехидрати,изядох пак една чашка царевица на пара(преди малко разбрах от Дундьо,че царевицата също е бавен въг-т),з-то излизахме и вместо нещо тестяно си взех нея.За довечера може да си направя спагети
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #1013  
Стар 23rd March 2010, 14:34
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Делянче, Делянче, благодаря, но... де да бях се заинатила така преди 20 години. Момичета, нека съм ви обица на ухото: като ви писне от диети и решите да почивате, сещайте се за мен и си казвайте"Не, иначе и аз като дундьо ще съжалявам след 20 години"
Рина, колко имаш да сваляш? Може да си писала, но аз малко липсвах от форума и дори да ми е минало набързо пред очите, не помня
Отговори с цитат
  #1014  
Стар 23rd March 2010, 14:39
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Петенце, досега се обявявах против бавните въглехидрати вечер (и спагетите са такива) Ама ти явно добре си напредваш.
Някой от вас вече решил ли е дали ще повтори 90-дневната след 3 месеца почивка?
Отговори с цитат
  #1015  
Стар 23rd March 2010, 14:41
Аватара на rina
rina rina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Делянче, Делянче, благодаря, но... де да бях се заинатила така преди 20 години. Момичета, нека съм ви обица на ухото: като ви писне от диети и решите да почивате, сещайте се за мен и си казвайте"Не, иначе и аз като дундьо ще съжалявам след 20 години"
Рина, колко имаш да сваляш? Може да си писала, но аз малко липсвах от форума и дори да ми е минало набързо пред очите, не помня
бях 65, с дюкан станах 58, като не направих захранването пак съм 65 и искам да падна поне под 60( дай БОже 55-56).....
Отговори с цитат
  #1016  
Стар 23rd March 2010, 14:54
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Дундьо, то хубаво спагетите вечер не са желателни, но аз само с нещо сладко не мога. Аз снощи бях решила да си хапна едно пърче от тортата на дъщеря ми, но просто като си помисля, че ще е само сладко и ми става едно тежко и за това малка порция спагети с доматен сос и малко парче от тортата. Знам, че не е по правилата обаче ми е много трудно само със сладкото. Нещо не ми се яде напоследък, а като се сетя, че преди по цял шоколад си изяждах и то с кеф. И така ми е останало, че то може и да не ми се яде, но аз не смея да го прескоча, да не би в някой от следващите дни да си го изиска организма и аз да съм гузна, че съм прегрешила.
Отговори с цитат
  #1017  
Стар 23rd March 2010, 14:55
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ще паднеш, имаш малко за сваляне. Използвай случая просто да си промениш хранителните навици и няма да си връщаш килограмите. Просто ще си ги следиш и след диетата и при нужда само ще посвиваш количеството храна.
Отговори с цитат
  #1018  
Стар 23rd March 2010, 14:59
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Миниви, какво по-хубаво от това да ти се отще сладкото! Диетата при теб има чудесни последици. Ама не знам дали си забелязала, че отслабваме най-добре с диети, дето храните не ни харесват. Та пробвай да погладуваш с една вафла. Аз на плодове изкарвам, та ти няма да преживееш една вечер само на шоколад! Като пък не - здраве да е. Доволна ли си от резултатите си досега?
Отговори с цитат
  #1019  
Стар 23rd March 2010, 15:19
Аватара на rina
rina rina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 33
По подразбиране

Благодаря ти- колко е хубаво да има някой, който д ти обясни тези неща.Засега мисля, в деня на варивата на яд задушен зелен боб, за да избягвам спорните храни( ориз,картофи и царевица), и във въглехидртния ден- за обед палачинки с шоколад, а за вечеря само шолокад или торта (обожавам сладко)
Отговори с цитат
  #1020  
Стар 23rd March 2010, 15:27
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Как да не съм доволна. Допреди този режим си мислех, че няма да се видя отново както съм била преди, а сега остава още малко до предишните ми килограми и то само за месец. Знам, че си изключителен поддръжник на Дюкан, но аз миналото лято пробвах и изживях ужасен кошмар. Аз съм от тези , на които и понесе много зле.
Да ти кажа снощи тия спагети ме узориха, както и тортата, но все още понякога хапвам просто за да се застраховам, да не взема да примърцам нещо от глад. Но истината е , че в сравнение с преди все по рядко хапвам неща, които са ми излишни.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:00.