IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th August 2009, 22:05
vessy_86 vessy_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 4
По подразбиране Подкожни косми

Здравейте, всички! Имам огромен проблем с подкожните косми и не знам какво да правя! Появяват ми се по краката, защото ги обезкосмявам с епилатор. Знам, че не е най-добрият начин за епилация, но ефектът от кола маска при мен пак води до образуване на подкожни косми, а не мога постоянно да се бръсна, защото това увеличава и без това немалкото ми окосмяване. Положението с космите, които растат навътре, вече е много зле. Миналата година един такъв косъм ми направи огромно възпаление, което лекувах с антибиотици и още имам белег на крака оттогава. Изписаха ми Керапил, четох че много хора са доволни, при мен обаче нямаше ефект. После пробвах с един продукт на Avene, но пак нищо Сега не знам какво да правя, помогнете
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th August 2009, 22:07
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Редовно ексфолиране на кожата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th August 2009, 08:50
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Здрасти. Да ти кажа и аз съм така, само че с кола маска не съм пробвала. Стават ми на пъпки с бяло връхче и незнам защо краката ми никога не са изцяло гладки. Имам чувството, че епилатора ми къса 2/3 от косъмчетата. Аз два пъти седмично се ексфолирам, но няма кой знае какъв ефект при мен. И то с утайка от кафе, тъй като ми се струва по-абразивна от обикновените ексфолианти. Подобен проблем имам и на брадичката. Излизат ми косъмчета и аз си ги махам с пинсета. Обаче сега брадичката ми отдолу е цялата в пъпки, в едната май даже има подкожен косъм. Аз си мислех като алтернатива лазерна или фотоепилация поне за там, тъй като на лицето все пак е зона, която се вижда. Може и на краката да се приложи. Единственият недостатък е че не е много евтино
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th August 2009, 08:56
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Фаворитката, това, за което говориш вече намирисва на хормонален проблем. Отиди на лекар.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th August 2009, 09:12
vessy_86 vessy_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Мерси за мненията, момичета! Apoklistika, ти с какво си ексфолираш кожата? Аз използвам една гъба, направена от някакви влакна, но няма ефект
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th August 2009, 09:17
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

http://www.geomarbeauty.it/scheda.php?language=en&id=9
това ползвам от доста време, доволна съм от продуктите им.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th August 2009, 10:01
vessy_86 vessy_86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 4
По подразбиране

А това поръчваш ли си го или може да се купи отнякъде?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th August 2009, 10:17
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не знам от къде може да се купи, във всеки случай във всяка средностатистическа дрогерия има поне 2-3 вида таласо скраб за тяло, според мен всички са с приблизително еднакъв ефект
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th August 2009, 16:35
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

ytaika ot kafe, za da ne se sturjesh samo s neq, kato s enamokrish i saynisash (suotvetno s mek sapyn, dysh gel, whatever) - slagash obilno ot ytaikata i zapo4vash energi4en masaj navsqkud e- polzi mnogo, ako s epolzva redovno, razbira se
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th August 2009, 19:56
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Фаворитката, това, за което говориш вече намирисва на хормонален проблем. Отиди на лекар.
apoklistika била съм. Изписаха ми някакво Диане- 35 пих го много дълго време, освен за нормализиране на цикъла за друго не ми помогна. Уж тестостерон повишен, уж незнам си какво ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подкожникосми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:40.