IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th May 2006, 21:34
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране Ако операцията е несполу4лива как доктора,които я е направил

Интересувам се някои да сподели ако знае по какьв на4ин доктора,които извьршва операцията гарантира за неината успешност и ако има усложнения и трябва нова за 4ия сметка е-пак на пациента ли?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th May 2006, 23:06
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Никой лекар не може да гарантира 100% успешност, не го и правят. Едните заобикалят въпроса ти когато го зададеш, казват, че няма да има проблем. Другите те поглеждат в очите и ти казват, че 100% никой не може да гарантира. Обясняват ти какви усложнения са се случвали при техни пациентки.
Абе, различно, зависи от хирурга.
Питала съм и за последствията, т.е. за чия сметка са. Един ми се сопна, нямало за това да мислим сега, друг каза, че няма да има такива. Общо взето никой не ми отговори под един или друг претекст. Но аз и се отказах да питам след втория път.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th May 2006, 23:51
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

И на мен никой не ми даде 100% гаранция. Но когато имплантите са подходящи и хирурга е добър специалист възможността за усложнения е много малка. Е зависи и от теб-да се пазиш един месец след операцията и да спазваш всички препоръки на лекаря.
Според мен рискът си заслужава.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th May 2006, 07:03
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Добрите хирурзи, коментирани из форума никога няма да ти откажат да направят корекция, ако са сгрешили. При усложнение също ще ти предложат най-добрата алтернатива. Колкото до разходите, зависи. Ако се сменят имплантанти, ще си ги платиш. Ако е само корекция на джоба или асиметрия, може и да минеш много евтино. Но пак зависи от хирурга. Който държи на името си, ще поеме и масрафа. Я виж как ги разнищваме тук.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th May 2006, 08:52
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Chujdata е права,най-важното е да избереш подходящия доктор.Има няколко мацки във форума дето хирурга е згафил но продължава да им взима пари за да ги оправи.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th May 2006, 10:27
fenka fenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 11
По подразбиране Re: Ако операцията е несполу4лива как доктора,които я е напр

Цитирай:
Първоначално написано от mmm
Интересувам се някои да сподели ако знае по какьв на4ин доктора,които извьршва операцията гарантира за неината успешност и ако има усложнения и трябва нова за 4ия сметка е-пак на пациента ли?
мога да ти кажа в чужбина(за америка говоря) за лекарска грешка(да те осакатят или да се пробват в/у хората, тук видях снимки на такива жени публикувани от някаква организация, а там съм виждала още по- ужасяващи неща ) се влиза в затвора + обещетения които плаща" пластичния " хирург +доживотна забрана да бъде доктор


като се замислиш щом веднъж те е "осакатил" един доктор(говоря по некадърност), колкото и пъти след това да те оперира резултата ще е 0, а пък и да си плащаш всеки път(както знаем доста скъпо) за да си опитно зайче , направо си е наглост и печелбарство
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th May 2006, 11:04
sunnyny sunnyny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnyny
По подразбиране

Какво да ви кажа......В малко от случаите докторите поемат последствията от недобре свършената работа.Ще ви разкажа за моя близка , която си уголеми бюста при Евстатиев.
Направи и подмускулно имплантиране.Жената една седмица беше полумъртва, а той даже в деня на операцията след излизане от упойката я натири да си отива вкъщи, при положение, че всички знаем - добре е през първата нощ да си под лекарско наблюдение......Но на това здраве му кажи, оправи се дамата.След 6-8 месеца обаче дойде нов проблем - имплантите се изместваха и вместо естетичен ефекта от операцията беше шокиращ и доста неприятен за гледане.......Но това не е най- лошото - появиха се гнойни фистули от които непрестанно изтичаха гадости и зловония.Жената беше изпаднала в депресия.След многократни разговори с доктора / Евстатиев/, тя най-накрая осъзна, че няма да и помогне за нищо.Отказа да прави каквото и да било - вината не била негова!!??!!Чия е тогава питам аз!!!!!Нали за друг ефект плащаш толкова много пари, а то какво става - даваш си парите и нестига това че вместо да те разкрасят те обезобразяват ми и нагли - вината не била тяхна.......Но да не се отклонявам!Та накрая тя си извади имплантите.....3 часа под ножа пак, пак пари......Извадиха ги и познайте какво - тоя мръсник и сложил забранени за употреба импланти и единият бил спукан и затова били фистулите.......Това мога аз да ви кажа!И да Ви помоля момичета - НЕ СЕ ОПЕРИРАЙТЕ ПРИ ТОЗИ ШАРЛАТАНИН!!!!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th May 2006, 12:03
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Ужас,
sunnyny много съжелявам за твоята близка. Искам да те попитам, тя пробва ли се да го съди, защото в нейния случай има пълно основание да го направи. И още един въпрос- как е тя сега, има ли някакви последствия?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th May 2006, 13:08
mayayo mayayo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез ICQ до mayayo
По подразбиране

Моя позната преди няколко години си постави импланти с физиологичен разтвор при Др. Сердев... и то как... отиде до клиниката и след няколко часа се върна вече оперирана . Аз я попитах не трябва ли да лежи там поне известно време... Много ми беше чудно как става така... оперират те и веднага ставаш и си тръгваш На едната гърда и се беше появило някакво образувание...
Но отдавна не съм я виждала и не знам какво е станало...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16th May 2006, 13:54
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Това е ужасно,може ли да са такива шарлатани тези хора. Мога да споделя че д-р Николай Георгиев поема отговорност и без допълнителни разходи оправя несполучлива операция при свойте пациентки.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акооперациятанесполу4ливакакдокторакоитонаправил
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:10.