IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 11th October 2011, 06:52
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

аз бях търсила за него и си преведох доста неща с google trasnlator. нямаше нещо, което да ме шокира като проблем специално при ринопластиката. а какво има да ти се оправя на нослето? докторът се справя доста успешно с повторни операции, учудва ме, че е на път да ти откаже операция.
Отговори с цитат
  #362  
Стар 11th October 2011, 15:23
Ana-Maria Ana-Maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Да наистина-за ринопластика не видях нищо смущаващо. При мен преди няколко години беше отстранена гърбица (сполучливо в общи линии, но май това няма как да не е), но сега ми се иска корекция на върха и леко стесняване на основата. Изпратих му снимки, той определи старата операция като неуспешна и просто ми написа, че за да каже 100%, че може да ме оперира е необходимо да пипне самия нос, тъй като са възможни физиологични изменения. И аз много се надявам да не ме върне, планирам да ме оперира около февруари.
Отговори с цитат
  #363  
Стар 11th October 2011, 15:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ana-Maria Виж мнението
вкл. едно за смъртен случай... макар че имайки предвид факта, че докторът практикува от дълги години вероятно е нормално да има и такива случаи.
Абсолютно НЕ е нормално! Дори да има 100 годишна практика.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #364  
Стар 24th October 2011, 12:16
Ana-Maria Ana-Maria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Искам да попитам момичетата, които вече са оперирани: как преминаха дните ви след операцията? Мога ли да планирам някакви разходки в околността или престоят е по-скоро като болничен без излизане навън? Не съм била в Италия и ми се искаше да поразгледам, та се чудя по-рано да замина или ще мога след операцията?
Отговори с цитат
  #365  
Стар 24th October 2011, 14:34
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране :)

аз също се записвам да следя темата...
Отговори с цитат
  #366  
Стар 28th October 2011, 09:33
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
Thumbs up Palaoro

I az vi sledia. Pisah na doktora i mi otgovori 4e sam dobar kandidat i 4e o4akva otli4en rezultat v moya slu4ai. Sega nastava goliamo 4akane i planuvane na datata. Nadiavam se do kraia na dekemvri da sa mi potvardili otpuskata za 2012.
Ako niakoi ot operiranite ima jelanie da mi pi6e ili prati snimki e maila mi e: jannam77@gmail.com.
Ako niakoi planuva operacia sa6to da pi6e, moje da se zase4em tam
Отговори с цитат
  #367  
Стар 3rd November 2011, 19:03
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PateJ' Виж мнението
I az vi sledia. Pisah na doktora i mi otgovori 4e sam dobar kandidat i 4e o4akva otli4en rezultat v moya slu4ai. Sega nastava goliamo 4akane i planuvane na datata. Nadiavam se do kraia na dekemvri da sa mi potvardili otpuskata za 2012.
Ako niakoi ot operiranite ima jelanie da mi pi6e ili prati snimki e maila mi e: jannam77@gmail.com.
Ako niakoi planuva operacia sa6to da pi6e, moje da se zase4em tam
PATEJ, кога плануваш операцията си. аз искам да отида на контролен преглед и може да да комбинираме?
Отговори с цитат
  #368  
Стар 4th November 2011, 06:37
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Kam sredata na April,znam 4e e dale4e no tolkova ne6ta ima za pravene. Vidiah snimkite ti i na o6te 2 momi4eta ot foruma, iska mi se da vidia i Jito7 no tia ne mi e otgovorila o6te. Tolkova se razvalnuvah 4e sam namerila nakraia niakoi dobar na vrah4eta ha ha...
Ako ne otgovariam barzo, pi6i na e maila mi,tialoto.bg e blokiran tam kadeto jiveya i go otvariam samo kogato patuvam (sedmi4no). Niamam tarpenie! 6te se radvam da se zase4em tam

Последно редактирано от PateJ' : 4th November 2011 на 06:40
Отговори с цитат
  #369  
Стар 4th November 2011, 07:02
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ana-Maria Виж мнението
И моят италиански не е перфектен, но това, което успях да разбера е за няколко дела срещу доктора, вкл. едно за смъртен случай... макар че имайки предвид факта, че докторът практикува от дълги години вероятно е нормално да има и такива случаи. А и със сигурност няма база за сравнение с това, което правят лекарите в България-за съжаление го казвам от личен опит.
Vsiaka operacia krie riskove, tova ne e ni6o novo ili ne6to koeto ne razbirame kogato vzimame re6enie za operacia. Silno se nadiavam ako naistina ima takiva drasti4ni slu4ai, te da sa poradi bezotgovornost na pacienta, ne na doktora. Pie6 si antibiotika i sledva6 instrukcii striktno, ne krie6 ot doktora za zdravoslovnoto si sastoyanie i vsi4ko ot sorta.
4etoh v prevod italianski saitove, zvu4i 6okira6to, no moita logika (i silna nadejda) e 4e sled kato doctora vse o6te praktikuva, zna4i e opravdan (imalo e delo) i e imalo mnogo seriozna druga pri4ina vode6ta do nedovolstvo i tozi smarten slu4ai koito se spomenava. I pak tova e presata, niamame istinski fakti. Jiveem v sviat na konkurencia i industrii za milioni koito manipulirat dannite. Za tova mislia da mu se doveria, v tozi forum vijdam istinski hora spodelili istinski momenti. Blagodaria vi nai iskrenno!
Отговори с цитат
  #370  
Стар 15th November 2011, 22:11
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Operaciata mi e nasro4ena za 19ti April 2012
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:19.