IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2015, 17:27
giles_ giles_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 3
По подразбиране чай за отслабване

Здравейте,
моя позната,която отскоро загуби няколкото излишни килограма,които имаше,ми каза че го е постигнала със конкретен чай за отслабване. А именно: http://myteagarden.info/index.php/2014-11-29-08-08-36 Въпросът ми е,дали някоя от вас е опитвала съответния чай и дали при вас е имал същият положителен ефект?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th March 2015, 12:34
MargyK MargyK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 18
По подразбиране

Уау! Това за чай е една доста добра цена
Пробва ли го лично?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th March 2015, 16:35
giles_ giles_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Привет,
през почивните дни си поръчах от чая за отслабване и още един продукт
Тъй като явно е нов на пазара и не открих допълнително инфо,освен от моята приятелка,реших да пробвам.
От вчера го пия,има приятен вкус,в него има и джинджифил (аз много обичам),За 1 ден няма как да дам отговор до колkо действа,засега мога само да кажа,че не действа отводняващо и разхлабващо,което за мен е много важно.Нали не искаме да се дехидратираме
Ще доклaдвам пак след няколко дни,надявам се да е с усмивка )))
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th April 2015, 18:31
yoannaw yoannaw не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 5
По подразбиране

И има ли резултат? Аз какво ли не съм опитвала, но обикновено апетита ми е "непобедим", хахаха. Сега пия зелено кафе, от това дето не е на хапчета а смляното. Много ми е чудно дали ще успея с него...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd May 2015, 21:27
tiny tiny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Привет момичета,
аз от 1 месец пия чая и съм адски щастлива,незнам за непобедим апетит,но моя със сигурност беше победен ))))). Пия по 2 пакетчета на ден и съм свалила поне 4 килограма,което за момента е повече от перфектно.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th May 2015, 08:15
giles_ giles_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,
аз съвсем забравих да дам отзиви (задачки загачки...), Но както виждам не съм единствената,която е получила желания ефект.Отслабнах,точно колкото ми се искаше,даже вече и приятелки съм включила в клуба на доволните от чая
Отново се извинявам,че не писах веднага след като имах резултат,но все си казвах хайде утре...и така.
Препоръчвам го с 2 ръце,подтиска апетита и не влие разхлабващо,както писах още преди
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: чайзаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:07.