IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th January 2008, 13:21
shane_shaya shane_shaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

да, именно! Искам да е по-изразена, защото в момента някак си се слива с шията ми ........ прекалено малка е Слива се не заради мастна тъкан, а просто защото нямам ясно изразен контур. Дано да ме разберете
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th January 2008, 13:33
shane_shaya shane_shaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shane_shaya
да, именно! Искам да е по-изразена, защото в момента някак си се слива с шията ми ........ прекалено малка е Слива се не заради мастна тъкан, а просто защото нямам ясно изразен контур. Дано да ме разберете
става въпрос за челюстта

не същото се отнася и за брадичката ми
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th January 2008, 22:28
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Може би имаш малка долна челюст и дълбока захапка - тогава става дума за едно съвсем друго лечение, в което трябва да се намеси и ортодонт. Само поставянето на имплант в брадичката понякога може да маскира положението, но дали ще име ефект или не, се преценя от конкретния случай.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th January 2008, 23:43
shane_shaya shane_shaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

не, захапката си ми е добре.Просто долната част на лицето ми не е достатъчно широка, за да изглежда то хармонично. Четох доста за импантите в брадичката, но така и не ми стана ясно колко голяма част от лицето обхващат.... Дали в моя случай ще помогне само имплант, или ще трябва и допълнително да се поставя ............. изобщо поставя ли се на това място (челюстта) .. търся инфо и за това се обърнах към вас

А! И някой има ли представа колко е горе-долу операцията на брадичката ?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th January 2008, 09:52
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Е, относно анализа на захапката - това може да го определи само ортодонт, и то не на преглед, а по рентген и модели (аз, например, имам дълбока захапка и брадичката ми е по-слабо изразена - а зъбите ми видимо захапват правилно.) Мисълта ми беше, че е необходим задълбочен анализ на ситуацията и не може на сляпо да се каже как точно би било да се коригира твоят проблем.
Ако говорим по принцип - да, брадичката и ъглите на челюстта могат да се подчертаят и импланти от тефлон (търговска марка Gore-Tex,Porex). Силиконовите импланти също са възможни, но напоследък има съобщения в научните списание за резорбция на костта под импланта от притискане.
Ето малко информация за пациенти. Или потърси сама в Гугъл (jaw chin implant).
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th January 2008, 12:51
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Занам че темата е отворена отностно друг тип интервенция на брадичката, но бих желала да попитам нещо за себе си. Преди известно време качих рязко малко килца и това ми се отрази доста видно, надебеля ми и брадичката (и цялата ми долна челюст), сега си върнах старите килограми ама не ми се оправи "гушката", някаи ще кажат че нямам проблем защото съм доста по-добре от много хора, но се чудя по какъв начин мога да премахна млкото излишна кожа защо сега просто ми се губи очертанието на долната челюст, а държа на по-изразената долна челюст. (лошото е че кожата ми не е много отпусната като на рязко отслабнали хора, за това искам да ви питам някой наясно ли е какви са възможностите за такива проблеми за да знам за какво да търся във форума и интернет).
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th January 2008, 12:58
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Някои масажи могат да стегнат , но трябва да ходиш на рехабилитатор , и то навярно частен , заради по-добрите консумативи / кремове и апаратура / , които ще ползва .
Отговори с цитат
  #38  
Стар 13th January 2008, 13:18
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Ама как да ви кажа, то си е като тлъстинка, кожата се удебели (трупна килца )
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13th January 2008, 17:16
shane_shaya shane_shaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Благодаря ти много Дистема!
Това за прегледа наистина не го знаех и не предполагах, че трябва да се прави Сега ще се поразровя още по-усърдно!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 31st January 2008, 16:52
shane_shaya shane_shaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

ходих на ортодонт, направи ми снимки действително имам дълбока захапка, долната ми челюст е по-назад от горната , права беше дистема каза че само брекети ще помогнат в моя случай, всякакви други апарати нямало да дадат ефект (а и броим факта, че съм на 20 )
надявам се да стане .........наистина когато придвижа долната си челюст, така че и горните и долните ми зъби да са на едно ниво има съществена промяна и се харесвам , т.е. точно така както искам да е става а пък за малко допълване на брадичката после ще мисля, защото вече проблемът не е такъв какъвто си го представях започнах да мисля за липофилинг, но се чудя, ако започне да се редуцира (филъра) поне дали ще стане хармонично.Т.е. дали има риск да се получи от едната страна по-изпъкнало, а от другата вече нищо да няма
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имплантнабрадичка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:31.