IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 20th October 2007, 16:32
Sindarela Sindarela не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 12
По подразбиране ПОГНЕТЕ МИ !!!

Здравейте,много се надявам да ми помогнете,защото вече започвам да се отчайвам! Аз съм висока 161 см и тежа 52 кг, но искам да стана 47,но там е работата че изчетох твърде много неща по темата за диетите и стигнах до заключението , че ако съм на диета като отслабна рано или късно ще си върна предишните кг! Аз от близо половин година и повече на ям никакво сладко и хляб, не пия газирано и не консумирам пържени храни и меса със мазнини.От 15 септември след кратка почивка(3 месеца- заради лятната ваканция) започнах отново да спортувам активно>>> понеделник,сряда и петък ходя на карате киокошинкай по 1 час и 30 мин.,а вторник,четвъртък и неделя ходя на фитнес пак по 1 и 30 мин ,като наблягам на кардио уредите! Старая се да се храня по-често но по малко! Та въпроса ми е възможно ли е ако продължавам с този начин на живот, да отслабна,защото аз много искам но за сега няма резултат и също така може ли този режим на хранене да ми навреди по някакъв начин,защото аз съм решила да се храня така до края на живота си!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОГНЕТЕМИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:52.