IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st February 2005, 20:39
None None не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 6
По подразбиране Пушачите да си седят вкъщи.

Благодарско на Льофи.
Не знам защо пушачите са си внушили, че всички около тях трябва да се съобразяват с техния избор. Това е една от големите тъпотии в България... в нормалните страни хората отдавна са осъзнали, че пушачите трябва да бъдат дискриминирани. Много се радвам, че в заведенията пушачите се дразнят като виждат празните маси за непушачи -- простия извод е пушачите да спрат да пушат, за да седнат на празните маси...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st February 2005, 21:11
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Пушачите да си седят вкъщи.

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от None
Благодарско на Льофи.
Не знам защо пушачите са си внушили, че всички около тях трябва да се съобразяват с техния избор. Това е една от големите тъпотии в България... в нормалните страни хората отдавна са осъзнали, че пушачите трябва да бъдат дискриминирани. Много се радвам, че в заведенията пушачите се дразнят като виждат празните маси за непушачи -- простия извод е пушачите да спрат да пушат, за да седнат на празните маси...
ТО ЯВНО НЕПУШАЧИТЕ НЕ СЕДИТЕ В ЗАВЕДЕНИЯТА ТАКА ЧЕ НЕ РАЗДИРАМ ЗА КАКВО СА ВИ ТЕЗИ МАСИ НАЛИ ТОЛКОВА РИТАТЕ ДА ИМАТЕ ОТДЕЛНИ СЕКТОРИ ЕТО НАПРАВИХА ВИ А ВИЕ КЪДЕ СТЕ? ИЛИ В БЪЛГАРИЯ СЕ БРОИТЕ НА ПРЪСТИ АМА ВДИГАТЕ ВРЯВА ДО НЕБЕТО
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st February 2005, 21:39
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Като ще се тровите, тровете само себе си! Всеки има право на избор и дори местата да стоят празни, няма значение. Важното е, че ако някой непушач влезе в заведението ще има къде да седне, а няма да се принуди да ви диша дима! Седващата стъпка трябва да е пълната забрана за пушене на обществени места. Някой ден може и да разберете какъв тъп навик и каква отживелица е това!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st February 2005, 22:25
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

.Е И КАТО СИ СЕДНЕ ПУШАЧА НА МАСАТА А НА ТАЗИ ДО НЕГО Е НЕПУШАЧА КЪДЕ СПОРЕД ТЕБ Е РЗЛИКАТА ДИМА ДА НЕ БИ ДА СТОИ САМО НАД МАСИТЕ С НАДПИ "ЗА ПУШАЧИ" ТАЗИ ЗАБРАНА ИМА СМИСЪЛ САМО АКО СЕ НАПРАВЯТ ОТДЕЛНИ ЗАВЕДЕНИЯ ИЛИ ПОНЕ ОТДЕЛНИ ПОМЕЩЕНИЯ
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd February 2005, 00:14
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Ами нали постепенно това ще се прави - отделни помещения или разделяне на мястото в по-малките рсторанти и кафенета и мощни климатици. Това е решението.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd February 2005, 16:34
Mишо
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз пък обичам да пърдя,с извинение.И докато на Пушачите не им пука за тези край тях и пълнят форума с простотиите си,аз пък ще ги 'обгазявам' както ми е кеф.Така ок ли е,отворковци?
Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
.Е И КАТО СИ СЕДНЕ ПУШАЧА НА МАСАТА А НА ТАЗИ ДО НЕГО Е НЕПУШАЧА КЪДЕ СПОРЕД ТЕБ Е РЗЛИКАТА ДИМА ДА НЕ БИ ДА СТОИ САМО НАД МАСИТЕ С НАДПИ "ЗА ПУШАЧИ" ТАЗИ ЗАБРАНА ИМА СМИСЪЛ САМО АКО СЕ НАПРАВЯТ ОТДЕЛНИ ЗАВЕДЕНИЯ ИЛИ ПОНЕ ОТДЕЛНИ ПОМЕЩЕНИЯ
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th February 2005, 07:16
None None не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 6
По подразбиране Пушачите да им е гадно :)

Благодаря на Мишо и на Rampage за подкрепата. Докато всички непушачи не се обединим и почнем да изолираме пушачите, въпросните луди няма да разберат, че това е насериозно. Определено трябва да има пълна забрана за пушене на обществени места (освен в специално предвидени за целта клубове като "cigar bars", каквито има в нормалния свят). Надеждата е този ден да дойде по-скоро, че да изпратим по-малко хора на дългия път.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th February 2005, 00:20
elli elli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до elli
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Не пуша и съм категорично против цигарите и пушачите. Който иска да се лигави - да го прави вкъщи. Аз не натрапвам пороците си никому.... В момента цялата работа наистина е малко "мижи да те лъжа", и аз не виждам какво ми помага факта че съм на маса за непушачи, когато до мен има такава за пушачи.... Но факт е, не си спомням за коя държава ставаше въпрос, че след забраната за пушене на обществени места е намаляло с 30% потреблението на цигари... Тия хоря трябва да благодарят на системата... вероятно спасява живота на много от тях.
Но друго исках да разкажа. Там, където работя не се пуши... за мой лош късмет освен в стаята в която съм аз... колегите при мен са турбо гъзари и на тях им е позволено... И за мен, въпреки страхотната работа това е достатъчен повод да напусна.... ако не се направи нещо по въпроса. Не ми е приятно вечер да се прибирам, сякаш цял ден съм висяла в някоя долнопробна кръчма. Пропита съм с тази безумна смрад до мозъка на костите си. Ще ме прощават пушачите, но никой не им е длъжник за да ги търпи...
И съжалявам жените които пушат... Уважават ли въобще себе си? Гнусно е да се целуваш със пушач... Никого не искам да обиждам, но е така.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th February 2005, 10:44
Вал
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Пич,успокой се!Ти си напълно прав-за Кремиковци,за "смрабта"от колите-на това му викаме екология накратко.Успокои ли се вече?Хайде тогава в автобусчето и в Гърция.Проблемът не е в цигарите-те не се палят сами,нито в заводите,а в хората,които ги ползват.Твоята липса ще е жива полза за България.Да му мислят гърците!
Цитирай:
Първоначално написано от Edin MUJ e pove4e ot jena
Ами какво да ви кажа -
първо не ми е притрябвала скапаната философска компания на непушачите - нямам приятели непушачи ( е имах ама те покарай мен пропушиха - та значи съм отговорна за 3ма пушачи което е много гот)
второ - не ме ебе за европа и бла бла, светът навсякъде е един и насякаде се пафка само в гърция най яко ама и гърция е богата държава... и т.н. тука сме си мизерно село
третооооо - кой ще убивам мене или некой друг си е лиЧнО мОй проблем така че, майната им на непушачите с ЪПСУРТните им закончета...


когато забранят на градския транспорт да бълва КЪЛБА СИВА СМРАБ и спрат всички кочини по улиците които приличат на коли и ОТРОВИХА СОФИЯ и тъпото КРЕМИКОВЦИ дето продължава да трови града тогава и аз ще спра цигарите

дотогава който ми прави забележка - получава храчКа на гърба
аре майната ви непушачи ШИБАНИ!!! тъпи женки влезли в критическата дано гръм ви удари и цунами ви удави мамави стара космата
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th February 2005, 15:48
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вал
Твоята липса ще е жива полза за България.Да му мислят гърците!
Хахаха, кефиш ме) Само дето не се разбра мъж ли е това или жена...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пушачинепушачи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:05.