IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th March 2005, 19:58
ФЕН НА ВОДАТА
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ПЛУВАНЕТО

Моля пишете на кирилица.
Тук явно има много фенове на тичането. Подробно е обяснено за положителния му ефект и т.н. Но аз мисля, че незаслужено няма коментари относно плуването. За разлика от тичането, при плуването няма натоварване на ставите и сухожилията, т.е. риск от травми няма. Енергоразхода за 1 час плуване / разбирай нормално темпо с чувство на лека умора/ е доста по - голям от този при тичането. Мисля, че плуването е най - доброто средство за топене на мазнинки.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th March 2005, 16:38
elli elli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до elli
По подразбиране

Плуването наистина е страхотен спорт. Който не плува - време е да започне. : ) Аз съм на басейн при всяка възможност. Комбинирам го с Тае-Бо и се чувствам страхотно. И определено е по-приятно от бягането. : )) А едновременно с горенето на мазнини се прави и масаж на цялото тяло. : ))
__________________
Здрав дух в здраво тяло. : ))
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th March 2005, 19:12
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.


Eдна година ходих на плуване.Стараех се 3-4 пъти в седмицата по един час да съм в басейна.
Е,не отслабнах.Не отричам,че се чувствах страхотно,но не отслабнах.
Не почувствах и промяна в мускулите,като стягане например.

Някой може ли да обясни,защо се получи така.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th March 2005, 11:49
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ЗА НЕОТСЛАБНАЛАТА

7Моля пишете на кирилица.
Ами честно казано, за първи път чувам някой да не е отслабнал от плуване и да не се е стегнал.
Когато започнах да плувам, без да променям хранителния си режим, ходех 2 пъти в седмицата. Плувах бруст, защото за кроул нямах сила. Ами усетих ефекта още след 1 месец. Плувах по 700 м . На 5-тия месец вече ходех 3 пъти в седмицата, и плувах по 700 до 1000 м в зависимост от това как се чувствах. За 5 месеца отслабнах с 6 кг., като си ядах абсолютно по същия начин без ограничения.
Ти хубаво си плувала по 1 час, ама колко време от този час, просто си се киснала във водата.
ТИ си направо някакво изключение
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th March 2005, 14:52
Mimcho Mimcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Sofia
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до Mimcho Изпратете съобщение чрез MSN до Mimcho
По подразбиране

a stiga be? 6 kg si svalil/a ? ot kolko si zapochnal/a? ne moga da si predstavia takiva chudodejni rezultati bez promiana v hranitelnia rezim...ne, naistina sum mnogo zainteresovana...napravo iskam da me zavedesh i mene na pluvane! seriozno...!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th March 2005, 10:22
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Ами, по принцип аз не ям сладки неща. Никога не съм обичала.
Плувам в басейн Спартак. 6,30 сутрин съм в басейна, Плувам до към 7,30-7,40-естествено не с едно и също темпо, просто е важно да се движиш постоянно. Когато усетиш, че умората намалява, засилваш темпото и обратно. Сутрин е най - доброто време за спорт, защото тогава организма хаби невероятно количество енергия. След плуване пия един голям фреш,/ако си зле със стомаха не е пропоръчително/.
Ям към 10,30 в офиса, и после още 3 пъти на ден, но не по късно от 19,00 ч. Предполагам, че всичко зависи от метаболизма и от организма като цяло. Лично и аз не вярвах да ми се отрази така, но резултатите са налице. Винаги съм сваляла лесно килограми, но когато почнах да плувам, не ми се налагаше да спазвам диета.
Това, че ям всичко и не съм променила хранителните си навици, също е субективно, защото зависи от индивидуалните предпочитания на човек към вида храна.Ям всичко което обичам. Не ям торти, пасти толумби и други сладки храни , защото не обичам. Няма човек, поне от тези които познавам, който да не е отслабнал от плуване.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th March 2005, 23:22
Аватара на _VIP_
_VIP_ _VIP_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: Drujba - kvartala na bogatite
Мнения: 438
По подразбиране

Плуването е ной-добрия, най-красивия спорт, и от него най-добре човек може да си извае тялото. ПЛУВАЙТЕ БЕ ХОРА! Идвайте на басейн Спартак най-добрия в София! Ако някой се интересува от плуване да пита вече 15год съм в тоя невероятен спорт и ще се радвам да му помогна с нещо!
__________________
SHAMPIONA NE SE RAZJDA, TOI SE SAZDAVA
____________________________________
ЧОВЕК Е 70% ВОДА, ОСТАНАЛОТО Е СТРАСТ!
www.levskispartak.com
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th March 2005, 10:09
Val
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Отслабване

Това е специално адресирано до момичето, което не е отслабнало с плуване.
Колкото и да спортуваш, няма да има ефект ако не спазваш хранителен режим!!! Мускулите ти не може да не са се стегнали от година плуване. Посто е невъзможно. Ако обаче си хапвала доста мазничко, пържено, сладки неща, то над мускулите си остава слоя мазнинки и мускулите не могат да се забележат, колкото и да се стегнат. Освен това има и значение колко си имала нужда да свалиш.
И все пак, не се отказвай от спорта, било то плуване или нещо друго. Просто спазвай режим на хранене и гледай да приемаш по-малко калории, отколкото гориш. Само недей да минаваш на драстични диети, защото което бързо се сваля, после бързо пак се и качва. По-добре по-бавно, но да има дълготраен ефект.
Успех! И не се отказвай!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th March 2005, 11:41
fish
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране плуване

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.

От скоро живея в софия, и искам да ходия на басейн да плувам. Можете ли да ми дадете няква информация за спартак. Кога има свободни часове за плуване, сутрин? вечер? Колко струва на час? Дали трябва да нося шапка, очила?
Съжелявам эа странните въпроси
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th April 2005, 14:32
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Orientiraite me kade da vodia deteto si da pluva. Toi e dosta malak, i zatova ne moga da se resha da go ostavia v racete na nepoznat, zatova mi preporachaite ako mojete niakoi.
Predvaritelno blagodaria
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПЛУВАНЕТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:18.