IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th January 2005, 20:12
VLadI VLadI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до VLadI
По подразбиране За L-Carnitin-а

Дайте информация за действието му над организма и дали има някакви странични ефекти от употребата му. На 17 год. съм и искам да се изчистя от мазнини.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd March 2005, 13:44
муфа
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Значи аз взимам Л-Карнетина от бая време.По принцип Л-карнетина се тие за да разгражда мазнините сащо дава енергия и тонос.Ако си решил да взимаш вземи на Универсал малко по скап е ама е и по добар.За страничните ефекти няма такива ако не прекаляваш пий по 1.5-2 капсули всеки ден за да има някав ефект.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd March 2005, 14:08
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Нищо лошо не искам да кажа за тебе Муфа, но дори и само по правописните грешки, ако съдя- надали си на много повече от 16 години.

редакция. Както казах не бях запознат особенно с карнитина. след като прочетох достатъчно за него бих казал че не само не е вреден, но е полезен.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th March 2005, 14:06
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране aha

Доколкото съм чувала и аз Л-карнитина е най-безвредното леракство за топене на мазнини. Наистина ли е така??? Съвсем безвредно лекарство едва ли съществува - номера е да изберем по-малкото зло Някой може ли да каже нещо повече за този Л-карнитин? От аптеката може ли да си го купи човек свободно или само от специалните магазини? И евентуално къде в софия има такива магазини?
Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st March 2005, 13:16
maya maya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2005
Мнения: 1
По подразбиране

Моля ви да ми кажете нещо повече за ACETIL L-Carnitin, разбрах 4е действа и без физическо натоварване, сваля ли килограми и въобще какъв е ефекта?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th March 2005, 22:21
elli elli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до elli
По подразбиране Re: aha

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
.... И евентуално къде в софия има такива магазини?
Благодаря ви предварително
Магазин за хранителни добавки има на Пиротска. На 50-100 метра от халите, от дясната страна. : ))

И MAYA, няма нещто от което да отслабваш докато си лежиш!!! Ако имаше всички хора по улиците щяха да бъдат фотомодели. : )))
__________________
Здрав дух в здраво тяло. : ))
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th March 2005, 15:46
CrazyBlackBitch
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Съгласна съм с liophy
А "муфа"...интересно ми е как се пие 1.5 капсула L-Carnitine
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th March 2005, 21:25
дени
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

здравейте!искам да ви попитам дали е подходящ Л-карнитина за жени и какви са му горе-долу цените! благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th March 2005, 22:28
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Подходящ е и за жени, и за мъже. Цената знам само на този на Нутрим и тя е 20 лв. за 60 капсули по 500 mg, което ако го пиеш както е написано трябва да ти стигне за 15-20 дни. За други фирми може да провериш в магазин SNC на Пиротска. А иначе го има и в аптеки и фитнес зали, но в този магазин със сигурност ще има разнообразие.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th March 2005, 14:09
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

На Biogame струва също 20 лв., но в аптеките го продават по 25-26лв горе-долу.
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаCarnitin
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:47.