IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th March 2006, 17:03
coverdale coverdale не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 1
По подразбиране Помогнете

Здравейте,
Вапросът ми е свързан с качването на килограми. Малко информация за мен: години: 21 височина: 187 см тегло: 75 кг Имам активно ежедневие без да тренирам. Проблемат ми е, че трудно качвам килограми. Не сам от хората, които имат апетит. Приемам храненето като задължение. Може би, защото ми липсва култура на хранене и правилен режим и диета. Тъй като нямам много апетит гледам да ям по-тежки, тестени неща, за да се засищам. Малко преди да започна да тренирам искам да имам една хубава седмична програма за хранене, с която да свикна.
Молбата ми е да помогнете със съвети да седмичен хранителен режим. Какво да ям сутрин, на обед, следобед, вечеря. Като почна да тренирам - преди и след тренировка, какво да ям. Може да включите и хранителни добавки към това седмично хранене.
Зная че това е доста писане, затова Ви благодаря предварително. Изчетох доста неща в мрежата, но все пак смятам първо да пробвам с компетентно мнение. Наистина вярвам че е възможно храненето за мен да се превърне в удоволствие.

Благодаря Ви!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:49.