IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 6th August 2006, 22:02
gimnasti4ka7a gimnasti4ka7a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Много благодаря на всички които са дали такива добри съвети!!! Бадемовото масло + хининова вода определено действат!!! Много ми е гот че скоро можи да сам с мн дълга коса!! Love you all!!!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 7th August 2006, 18:10
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

и аз подкрепям идеята за бадемовото масло,както и за маската с тривитаминола( АД3Е),а и стимуланта за коса на икаров,всичките неща съм пробвала и имат ефект.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 7th August 2006, 18:50
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Не се сещам някой писа ли за себорал форте аз го редувам с хининова вода освен ,че ис правя маски с Тривитаминола.
За пърхута препоръчвам горещо Sel sun blue отървах се от пърхута завинаги ,а за рани оксикорт ,баща ми го ползваше ...той е за всякакви рани.
Сега ще пробвам маска с Мегадерм но е много мазна и се ползвала 2 пути годишно ,но косата много растяла.Ще пробвам и ще ви пиша.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 8th August 2006, 14:16
Gals Gals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: София
Мнения: 161
Изпратете съобщение чрез ICQ до Gals
По подразбиране

kakво представляват тези два продукта. Дай малко повече инфо. А от къде да си ги набавя и скъпи ли са
Отговори с цитат
  #65  
Стар 8th August 2006, 14:33
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

За кои по точно
Тривитаминол-от ветеринарна клиника-5лв
Мегадерм -от ветеринарна клиника около 12 лв продава се и на кубици в спринцовка
Сел сун блуе -шампоан от аптеката има за различни типове коса -много добър не се лъжете да си копувате друг-12лв
Отначало много се люши кожата ,но това е необходимо за да оздравее да не се оплаши някой ,след 3 измивания се вижда ефект
Отговори с цитат
  #66  
Стар 8th August 2006, 15:51
gimnasti4ka7a gimnasti4ka7a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 2
По подразбиране

имам едно въпросче Колко пъти в месеца правите процедурката с бадемово масло и хининова вода??? штоту аз още съм начинаеща
Отговори с цитат
  #67  
Стар 8th August 2006, 17:57
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Аз по принцип си слагам хининовата вода след като си измия косата ,заедно с кристали ,но кой знае какъв ефект няма .От тривитаминола има ефект ,от витамин А течен също ,но е много мазен и омазнява косата.Тривитаминола има витамин А и още три витамина.Това е лекарство за овчици по принсип ,а мегадерма съм го пробвала на кучето и действа страхотно ,скоро ще пробвам върху себе си 8)
Отговори с цитат
  #68  
Стар 8th August 2006, 19:36
elaiza elaiza не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gals
Моята кожа на главата е доста чувствителна. Имам пърхот и незнам как да се избавя от него. На втория ден след измиването косата ми не е мръзна, но от пърхота ме сърби, съответно се чешам и ми стават рани на главата. НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА КАЖЕ ЛЕК СРЕЩУ ПЪРХУТА И РАНИТЕ? А тези маски с алкохол няма ли да ми раздразнят допълнитено кожата на главата?
Срещу пърхута много помага Низорала , при мен след третото измиване беше напълно изчезнал.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 8th August 2006, 20:24
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

От Низорала ми беше изчезнал ,но полсе пак се появи след време
Отговори с цитат
  #70  
Стар 9th August 2006, 14:34
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Да ви се похваля от 3седмици някъде от къкто се боядисах на кичури имам разлика в корена 1,5см , моята коса расте обикновено не повече от 1,2см на месец, резултатът дойде от маската с АДЗЕ-то, правя я два пъти седмично Наистина действа Освен това, тъй като ми е малко над кръста дълга и постоянно цъфтеше, сега и цъфтежите ми намаляха /като си правих кичурите се бях подстригала малко/ и е станала още по-гъста Много съм доволна
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдазасилярастежанакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:26.