IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2051  
Стар 24th December 2010, 00:42
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety
Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety
Ей, вие, двете... няма ли да спрете да се хапете?
Ще се оплача!
Хайде, стига. Големи момичета сте.
whats up sweety ? от кво не си доволен пак изпита ти по френски мина ли ??
Rien. Само казвам, че пилеете толкова време и нерви... за нещо, което не си струва. И двете няма да се почувствате по- добре- от тази размяна на хапливи реплики. Нали? А и вече е празник, някакъв...
Изпитът мина. Но аз продължавам- да съм катастрофално, с френския.
Посъветваха ме- да си намеря прятелка- французойка.
Да ти се намира някоя...?
Аз мога да те науча на френски и съм сигурна че на преподавателката ти много ще и допадне ако не ,ако си склонен да смениш резбата мога да ти намеря французин
Суити малко са нещата които биха ме раздразнили или пък изкарали от релси моята философия е забавлявай се независимо от ситуацията
Така и трябва. Но, нали знаеш... Каквото и да и кажеш/-ем, тя ще ни мисли за шибани лицемери. Само, защото... сме/съм на 30 +.
А и това, да казваш на някого- какво да прави... значи, да се опитваш да го промениш. Което също, си е кауза пердута.
Но и е лошо- да се забавляваш с нечии действия- когато знаеш, че и ти си минал по същият път... А всички сме минали от там, нали?
Всеки... да си живее живота- така, както му харесва.
Можеш да ме научиш...? (пърхам с мигли) Как? Че, ти... не си ли някъде... на майната си? Засега... смятам да си оставя резбата така... Или ще запазя обръщането- за, като стигна до Италианския...
Сериозно те питах- за приятелката. Имаш ли?
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #2052  
Стар 24th December 2010, 00:54
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety

Така и трябва. Но, нали знаеш... Каквото и да и кажеш/-ем, тя ще ни мисли за шибани лицемери. Само, защото... сме/съм на 30 +.
А и това, да казваш на някого- какво да прави... значи, да се опитваш да го промениш. Което също, си е кауза пердута.
Но и е лошо- да се забавляваш с нечии действия- когато знаеш, че и ти си минал по същият път... А всички сме минали от там, нали?
Всеки... да си живее живота- така, както му харесва.
Можеш да ме научиш...? (пърхам с мигли) Как? Че, ти... не си ли някъде... на майната си? Засега... смятам да си оставя резбата така... Или ще запазя обръщането- за, като стигна до Италианския...
Сериозно те питах- за приятелката. Имаш ли?
Оххх суити минали сме по този път ама сякаш не бяхме толкова ''отворени'' и съм далеч от мисълта да давам наклон на к.ура на който и да било , оба4е не мога да се стърпя и да не се ''повеселя'' над някои постове пък и когато някой си излага кирливите ризи на показ не мисля че вината е моя
Приятелки французойки нямам ама то само с говорене не ставало искало и други неща Днес се запознах с арабин който говореше перфектно руски ...да ама 4 години чукал рускиня

Отговори с цитат
  #2053  
Стар 24th December 2010, 01:05
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Тва е мега яка идея.Ще преспивам по няколко години с хора от различни държави и накрая ще стана полиглот.Ама ще съм одъртяла доста дотогава. Като начало искам да науча португалски, мамицата му!
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #2054  
Стар 24th December 2010, 01:07
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA
Тва е мега яка идея.Ще преспивам по няколко години с хора от различни държави и накрая ще стана полиглот.Ама ще съм одъртяла доста дотогава. Като начало искам да науча португалски, мамицата му!
Алекса ти май не четеш )) с спане не ставало , трябва малко и да се потрудиш
Отговори с цитат
  #2055  
Стар 24th December 2010, 01:16
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA
Тва е мега яка идея.Ще преспивам по няколко години с хора от различни държави и накрая ще стана полиглот.Ама ще съм одъртяла доста дотогава. Като начало искам да науча португалски, мамицата му!
Алекса ти май не четеш )) с спане не ставало , трябва малко и да се потрудиш
Е, само защото стана въпрос- за езиково обучение... и излагане на лични неща на показ... То, това ми е любимото... в леглото.
Френският, имам предвид...
Май... ще трябва да се регистрирам- в www.le corps.fr
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #2056  
Стар 24th December 2010, 01:35
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Свържи се с Десиро той може да те уреди с нещо
Отговори с цитат
  #2057  
Стар 24th December 2010, 01:47
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Хора, аз се обърках.Want първо каза, че само с говорене не ставало.После каза, че не става само със спане.Да де, то си е така.Ще трябва по време на секса да ми говори човекът, кво да го правя.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #2058  
Стар 24th December 2010, 01:49
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA
Хора, аз се обърках.Want първо каза, че само с говорене не ставало.После каза, че не става само със спане.Да де, то си е така.Ще трябва по време на секса да ми говори човекът, кво да го правя.
Ми да де ако само ще си говорите не става трябва и да се онождате Тогава човек научава най важните думи а те са как да си изпросиш боя или е.бането
Отговори с цитат
  #2059  
Стар 24th December 2010, 02:04
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA
Хора, аз се обърках.Want първо каза, че само с говорене не ставало.После каза, че не става само със спане.Да де, то си е така.Ще трябва по време на секса да ми говори човекът, кво да го правя.
Ми да де ако само ще си говорите не става трябва и да се онождате Тогава човек научава най важните думи а те са как да си изпросиш боя или е.бането
Ей, затова, жените учат по- лесно езици. 'Щото не им се налага- да си просят е.бането. А само боя.
Мамка му. Което ми напомня... миналата седмица... Аз си пуша на терасата. Вратата е отворена. Съквартирантът ми ме пита- дали ще си лягам скоро... И аз му обяснявам... Че сега, докато си обръсна краката и патето, после, докато попие лосионът за тяло, после... да си оправя маникюра. Да си лакирам ноктите, че много се чупят... И ще стане 2 часа. И въздишам, завършвайки с думите...
"Ех, трудно е- да си мъж, мамка му."
И чувам- как нек'ви моми избухват в сподавен смях...(чули са разговора)
Така е. Като обичаш да се возиш с метрото...
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #2060  
Стар 24th December 2010, 02:22
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety
Че сега, докато си обръсна краката и патето, после, докато попие лосионът за тяло, после... да си оправя маникюра. Да си лакирам ноктите, че много се чупят...
Tи сигурен ли си че не си обърнал вече резбата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:22.