IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 5th June 2008, 09:58
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Оф колко гадно! Много съжалявам, че не се е получило! Аз вчера ходих при моя док да го питам дали има вероятност да се върнат в пак в изходното им положение. Той каза, че няма такава опастност, но...Хич не ми се иска да се отказвам, сега съм като елф а и никога не съм си връзвала косата. Може на фона на болката от гърдите, тази да е търпима.
Отговори с цитат
  #312  
Стар 5th June 2008, 12:17
kiki-miki kiki-miki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Сиси, навсякъде пише, че не може да се постигне абсолютно еднаква симетрия между двете уши. Толкова ли е фрапираща разликата? Все пак крайните резултатите от отопластиката не се ли наблюдават чак след 3-6 месеца? Поправете ме, ако греша.
Надявам се да не се самонавиваш и всичко да се оправи. Нали знаеш, човек колкото повече се вглежда в себе си, толкова повече недостатъци може да открие.
Синия, винаги има така вероятност - зависи от майсторлъка на хирурга, после казват и от носенето на лентата. Доколкото чета, май повече от първото. Синия, ти при кой доктор ще се оперираш?
Отговори с цитат
  #313  
Стар 5th June 2008, 14:01
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

да синия кои е лекаря ,я аз всички лекари където съм питала ,дават 50% връщане в предходната позиция или поне леко пак да се върнат ,я кажи кои е твоя факир
Отговори с цитат
  #314  
Стар 5th June 2008, 14:28
kiki-miki kiki-miki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Сиси, синия споменава връщане в изходна позиция, не 50 % отпускане след операцията.
Отговори с цитат
  #315  
Стар 7th June 2008, 14:12
Kolibris Kolibris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 8
По подразбиране

Хораааа, вчера си запазих час за операция при доц. Евстатиев.... Много неща изчетох както из форума, така и в нета и накрая реших да избера Евстатиев, дано да оправдае надеждите ми, защото тази операция е едно от нещата, за които най-много мечтая... Ходих на консултация и при Стоян Михайлов, но само като каза, че ще ми вземе 800 евро и то с местна анестезия се отказах от него. Плюс това той ми обясни, че използва техника, при която в хрушяла на ухото оставан някакви кончета, което неми вдъхва особено доверие. Операцията ми при Евтстиев е насрочена за 1-ви юли чак , но тогава има възможност. Както се изрази сестрата "760лв струват едни нови уши" , което включва всичко - престой (един ден, който е задължителен), превръзки, прегледи и всичко друго... Само дрто вчера за консултация платих 45лв и така.... Ох, силно се надявам всичко да мине добре и да си харесам новите уши, много ме е страх да не би нещо да се обърка и да ме съсипат.... Макар че, гледах снимки на вече оперирали се хора и спокойно мога да кажа, че доста сполучливи бяха операциите им... Ако някой го интересува нешо друго да пита. На мен лично Евстатиев много ми допадна, много отзивчив и любезен, обясни ми всичко подробно както за възможните добри резултати, така и за рисковете, според мен нишо не ми спести. Моля ви стискайте палци всичко да мине добре!!!! А аз имам чувстово, че остава цяла вечност до 1-ви юли!!!
Отговори с цитат
  #316  
Стар 9th June 2008, 08:44
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Извинявайте за закъснелия отговор! Моят доктор е Николай Георгиев, като го питах за резултата от операцията, той беше доста категоричен..Каза да не се притеснявам, и че няма вероятност да станат пак като сега. Може и де не е прав, но аз нямам друг избор освен за му се доверя.
Отговори с цитат
  #317  
Стар 9th June 2008, 10:41
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Синия ,кога ти е датата ,а той казват че е специалист за цици ... колко лева ти е операцита 2 в 1
Отговори с цитат
  #318  
Стар 9th June 2008, 11:34
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Операцията ми е на 24 юни, вече треперя от шубе аз ще си правя и уголемяване на гърдите едновременно ( май съм го споменала вече ). 3 600 Е е за циците, 800 или 1000 Е бяха ушите, прави ми отстъпка заради упойката, защото ще ги правя едновременно, ще ми вземе за ушите 600 Е. Каза ми изобщо да не се притеснявам за ушите, че няма да има никви проблеми, пък да видим. Дано да е така...
Отговори с цитат
  #319  
Стар 9th June 2008, 12:10
kiki-miki kiki-miki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Синия, ще ти стискаме палци на 24 юни.
Отговори с цитат
  #320  
Стар 9th June 2008, 12:18
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Много, моного благодаря Имам чувството, че с тия две операции ще ми се разкаже играта
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:03.