IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 31st August 2010, 10:51
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Знам и благодаря за съвета, в една друга тема писах, че бях много зле, с кървене, но попаднах на ОН Клиник и техния страхотен професионализъм и сега се чувствам перфектно.
Отговори с цитат
  #642  
Стар 31st August 2010, 13:17
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Прочети пак, Сахара:
Цитирай:
Първоначално написано от bobssy
Тея измамници от on clinic въобще не ги споменавай...

Пробутват разни тяхниси си кремове мехлеми и какво ли не в кутий за кремове без никакво съдържание или упътване за употреба...
На нас ни взеха 300 лв за курс на лечение на мой близък от хемороиди ...
След прегледа почнаха да ни изнудват за някъкъв мвхлвм който междувпрочем наистина помага и беше в ключен в курса на лечение но за всяка малка кутийка искаха по 70лв без изобщо да си наясно какво ти дават...
Нито са клиника нито са доктори ... чисти шарлатани
Отговори с цитат
  #643  
Стар 31st August 2010, 20:10
malasar malasar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobssy
Тея измамници от on clinic въобще не ги споменавай...

Пробутват разни тяхниси си кремове мехлеми и какво ли не в кутий за кремове без никакво съдържание или упътване за употреба...
На нас ни взеха 300 лв за курс на лечение на мой близък от хемороиди ...
След прегледа почнаха да ни изнудват за някъкъв мвхлвм който междувпрочем наистина помага и беше в ключен в курса на лечение но за всяка малка кутийка искаха по 70лв без изобщо да си наясно какво ти дават...
Нито са клиника нито са доктори ... чисти шарлатани
Мисля, че си в грешка
Манипулацията беше по-скъпа, а мехлемчето по-евтино.
Струва ми се, че познатите ти са посетили друга клиника.
Аз гарантирам за себе си - добре съм и не съжалявам, че се доверих именно на Он клиник.
Даже и сега при първи сигнал ще се обадя, поне знам на кой, ако не си е свършил работата.
Надявам се да не мисе налага.
Отговори с цитат
  #644  
Стар 2nd September 2010, 10:30
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Прочети пак, Сахара:
Прочетох Мария, обаче се доверявам на личните си впечатления и успешната манипулация в ОН КЛИНИК. Ако не ги бях открила на време, доста повече мъки щях да имам. И наистина мисля, че парите не трябва да се жалят, след като сега мога да си седя спокойно и да се чувствам нормален човек, дискомфорта изчезна и съм много доволна.
Отговори с цитат
  #645  
Стар 6th September 2010, 13:28
Hrisi74 Hrisi74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Искам да споделя, че се чувствам супер с лаксафит. Родих се отново!Цял живот се мъча с този запек и най-после ходя редовно -всеки ден или през ден,нормално...
Отговори с цитат
  #646  
Стар 7th September 2010, 08:17
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сахара
И наистина мисля, че парите не трябва да се жалят, след като сега мога да си седя спокойно и да се чувствам нормален човек, дискомфорта изчезна и съм много доволна.
М да бе, как ше се жалят парите. Особено като може на много по-нормални цени да се получи същия резултат.. ама нали трябва да ги изсипем на едно определено място (он клиник) на сайта на които няма нито едно име на лекар. И ти предлагат "романтичен уикенд" на томбола... Може би и лечението при тях е като томбола - малко са печелившите..

Hrisi, радвам се за теб!
Отговори с цитат
  #647  
Стар 7th September 2010, 10:40
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Добре Мария, разбирам твойте доводи, обаче не виждам защо плюеш по ОН КЛИНИК, след като не си била там. Аз съм я посетила, успешно са ме излекували, доволна съм и имам право да споделя впечатленията си. Защо да има само негативни мнения, от хора които дори не са били там. Доволните като мен нямат ли право да пишат хубави и благодарствени неща на хората, които са им помогнали. И другото което е, след обаждане по телефона в клиниката, много любезен глас отговаря на всякакви въпроси. Аз попитах кои лекари са там, след което съвсем логично си погледнах тук, там и ми стана ясно при какви професионалисти отивам. Така, че забележката ти е малко неоснователна.
Добре, ами ти защо след като си доволна от друга клиника, не я споменаваш. Хората имат нужда от информация. Аз споделих, колко съм доволна от ОН КЛИНИК, направи го и ти, хората имат право на избор и лична преценка.
Отговори с цитат
  #648  
Стар 7th September 2010, 10:58
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Отговорих ти в темата за хемороидите, няма нужда да дублираме и двете.
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopi...5357&start=550
Отговори с цитат
  #649  
Стар 28th September 2010, 15:45
Ванеса Ванеса не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: PLOVDIV
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте. Аз имах същия проблем със запека откакто спрях цигарите . Но намерих един продукт на "хризантема натурал" - сусамово мюсли пишеше на опаковката че помага и за профилактика на запека. Откакто закусвам сутрин с това мюсли за около седмица нямах и следа от запек . Предполагам заради сусама но свикнах с него и вече не закусвам с нищо друго.
Отговори с цитат
  #650  
Стар 2nd October 2010, 19:35
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

А бе напоследък ям сухи храни...Преди малко ходих по голяма нужда и беше зор...Такъв зор не бях видяла..Обичам да похапвам стабилно и фигурата ми го издава..Дали пък не ям прекалено много и това да е проблема.. На какви храни да наблегна..мама вика на по течни?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запек
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:44.