IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 6th September 2010, 10:09
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Прощавай ти Мария, обаче ако си попадала в Пирогов и си спала в коридора, при наличие на инфаркт и са те подмятали като човек от третия свят, ще имаш различно мнение.
Аз например съм много впечатлена от персонала на ОН КЛИНИК, усмихнат и весел, доста европейско поведение имат. Другото което е, че сградата е нова, просторна и чиста, личи си че е вложено много. За момент забравяш че отиваш на лекар, което за мен е от огромно значение, а не да изпадам в шок след като видя кървища по коридора, както е в мн. други болници.
И те уверявам има огромна разлика между частна клиника и държавна такава. А относно лекарите мога да ти кажа че са много квалифицирани и част от тях работяр именно в любимия ти Пирогов.
Това е от мен, след като си седя удобно на д-то и си пиша с теб, значи имам успешна интервенция, което мен ме удовлетворява.
Отговори с цитат
  #562  
Стар 6th September 2010, 11:13
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Чакай, чакай, от къде заключи, че Пирогов ми е любим!? Това беше само един пример. Може да се вземе сайта на коя да е друга сериозна болница и да се сравни с въпросния... И от къде на къде ще сравняваш работата в място, където приемат спешни случаи от цялата страна с една сравнително тясно специализирана клиника?

Аз също съм оперирана в частна клиника и спокойно си седя на дупето, както и много други хора. Но дори не искам всички хора да се оперират там, където и аз. Просто има още много добри лекари, които също ползват новостите в медицината. Не бих ги разделила на частни или не а на кадърни и коректни и не.

И знайш ли, това че са вложени много пари само по себе си не е гаранция за нищо. Много отвличаме темата, но ей още една болница, в която със сигурност са вложени повече пари (щом те са важните), а виж какви работи стават из нея...
http://www.desant.net/show-news/19844/

Цитирай:
има повдигнато обвинение за това, че при извършване на хирургични операции отстранявал здрави органи, с което причинил средна телесна повреда на различни хора. По делото има събрани доказателства, че това е било правено с користна цел – да се отчитат пред НЗОК повече хирургични интервенции, за всяка от които докторът, разбира се, получавал комисиона.
Отговори с цитат
  #563  
Стар 6th September 2010, 11:15
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

п.с. Все така от сайта на частната клиника не става ясно кои работят там, така че може да се каже за тях и че работят на Марс. Нали не се знае кои са..
Отговори с цитат
  #564  
Стар 6th September 2010, 13:24
Hrisi74 Hrisi74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Hemoclin гел е най-новото и най-добро средство за хемороиди, което съм ползвала. Донесоха ми го от чужбина - слага се преди изхождане и така всичко става лесно и без напъване и после след изхождането и така гелът се задържа на онова място и унищожава бактериите и събира тъканите. Ползвах го по преди и след изхождане и сутрин и вечер и за една седмица се оправих.
Отговори с цитат
  #565  
Стар 6th September 2010, 18:08
vladoo vladoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Бургас
Мнения: 2
По подразбиране ЖАЛКО!

На 1 септември помолих за информация за лекуване на хемороиди чрез гимнастика. Но! Отговор не получих.
Бъдете живи, здрави и щастливи!
Аз ще търся отговор на друго място.
Чао!
Отговори с цитат
  #566  
Стар 7th September 2010, 10:17
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Чакай, чакай, от къде заключи, че Пирогов ми е любим!? Това беше само един пример. Може да се вземе сайта на коя да е друга сериозна болница и да се сравни с въпросния... И от къде на къде ще сравняваш работата в място, където приемат спешни случаи от цялата страна с една сравнително тясно специализирана клиника?

Аз също съм оперирана в частна клиника и спокойно си седя на дупето, както и много други хора. Но дори не искам всички хора да се оперират там, където и аз. Просто има още много добри лекари, които също ползват новостите в медицината. Не бих ги разделила на частни или не а на кадърни и коректни и не.

И знайш ли, това че са вложени много пари само по себе си не е гаранция за нищо. Много отвличаме темата, но ей още една болница, в която със сигурност са вложени повече пари (щом те са важните), а виж какви работи стават из нея...
http://www.desant.net/show-news/19844/

Цитирай:
има повдигнато обвинение за това, че при извършване на хирургични операции отстранявал здрави органи, с което причинил средна телесна повреда на различни хора. По делото има събрани доказателства, че това е било правено с користна цел – да се отчитат пред НЗОК повече хирургични интервенции, за всяка от които докторът, разбира се, получавал комисиона.
Добре Мария, разбирам твойте доводи, обаче не виждам защо плюещ по ОН КЛИНИК, след като не си била там. Аз съм я посетила, успешно са ме излекували, доволна съм и имам право да споделя впечатленията си. Защо да има само негативни мнения, от хора които дори не са били там. Доволните като мен нямат ли право да пишат хубави и благодарствени неща на хората, които са им помогнали. И другото което е, след обаждане по телефона в клиниката, много любезен глас отговаря на всякакви въпроси. Аз попитах кои лекари са там, след което съвсем логично си погледнах тук, там и ми стана ясно при какви професионалисти отивам. Така, че забележката ти е малко неоснователна.
Добре, ами ти защо след като си доволна от друга клиника, я споменаваш. Хората имат нужда от информация. Аз споделих, колко съм доволна от ОН КЛИНИК, направи го и ти, хората имат право на избор и лична преценка.
Отговори с цитат
  #567  
Стар 7th September 2010, 10:18
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от master77
Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Чакай, чакай, от къде заключи, че Пирогов ми е любим!? Това беше само един пример. Може да се вземе сайта на коя да е друга сериозна болница и да се сравни с въпросния... И от къде на къде ще сравняваш работата в място, където приемат спешни случаи от цялата страна с една сравнително тясно специализирана клиника?

Аз също съм оперирана в частна клиника и спокойно си седя на дупето, както и много други хора. Но дори не искам всички хора да се оперират там, където и аз. Просто има още много добри лекари, които също ползват новостите в медицината. Не бих ги разделила на частни или не а на кадърни и коректни и не.

И знайш ли, това че са вложени много пари само по себе си не е гаранция за нищо. Много отвличаме темата, но ей още една болница, в която със сигурност са вложени повече пари (щом те са важните), а виж какви работи стават из нея...
http://www.desant.net/show-news/19844/

Цитирай:
има повдигнато обвинение за това, че при извършване на хирургични операции отстранявал здрави органи, с което причинил средна телесна повреда на различни хора. По делото има събрани доказателства, че това е било правено с користна цел – да се отчитат пред НЗОК повече хирургични интервенции, за всяка от които докторът, разбира се, получавал комисиона.
Добре Мария, разбирам твойте доводи, обаче не виждам защо плюещ по ОН КЛИНИК, след като не си била там. Аз съм я посетила, успешно са ме излекували, доволна съм и имам право да споделя впечатленията си. Защо да има само негативни мнения, от хора които дори не са били там. Доволните като мен нямат ли право да пишат хубави и благодарствени неща на хората, които са им помогнали. И другото което е, след обаждане по телефона в клиниката, много любезен глас отговаря на всякакви въпроси. Аз попитах кои лекари са там, след което съвсем логично си погледнах тук, там и ми стана ясно при какви професионалисти отивам. Така, че забележката ти е малко неоснователна.
Добре, ами ти защо след като си доволна от друга клиника, не я споменаваш. Хората имат нужда от информация. Аз споделих, колко съм доволна от ОН КЛИНИК, направи го и ти, хората имат право на избор и лична преценка.
Отговори с цитат
  #568  
Стар 7th September 2010, 10:19
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от master77
Цитирай:
Първоначално написано от master77
Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
Чакай, чакай, от къде заключи, че Пирогов ми е любим!? Това беше само един пример. Може да се вземе сайта на коя да е друга сериозна болница и да се сравни с въпросния... И от къде на къде ще сравняваш работата в място, където приемат спешни случаи от цялата страна с една сравнително тясно специализирана клиника?

Аз също съм оперирана в частна клиника и спокойно си седя на дупето, както и много други хора. Но дори не искам всички хора да се оперират там, където и аз. Просто има още много добри лекари, които също ползват новостите в медицината. Не бих ги разделила на частни или не а на кадърни и коректни и не.

И знайш ли, това че са вложени много пари само по себе си не е гаранция за нищо. Много отвличаме темата, но ей още една болница, в която със сигурност са вложени повече пари (щом те са важните), а виж какви работи стават из нея...
http://www.desant.net/show-news/19844/

Цитирай:
има повдигнато обвинение за това, че при извършване на хирургични операции отстранявал здрави органи, с което причинил средна телесна повреда на различни хора. По делото има събрани доказателства, че това е било правено с користна цел – да се отчитат пред НЗОК повече хирургични интервенции, за всяка от които докторът, разбира се, получавал комисиона.
Добре Мария, разбирам твойте доводи, обаче не виждам защо плюеш по ОН КЛИНИК, след като не си била там. Аз съм я посетила, успешно са ме излекували, доволна съм и имам право да споделя впечатленията си. Защо да има само негативни мнения, от хора които дори не са били там. Доволните като мен нямат ли право да пишат хубави и благодарствени неща на хората, които са им помогнали. И другото което е, след обаждане по телефона в клиниката, много любезен глас отговаря на всякакви въпроси. Аз попитах кои лекари са там, след което съвсем логично си погледнах тук, там и ми стана ясно при какви професионалисти отивам. Така, че забележката ти е малко неоснователна.
Добре, ами ти защо след като си доволна от друга клиника, не я споменаваш. Хората имат нужда от информация. Аз споделих, колко съм доволна от ОН КЛИНИК, направи го и ти, хората имат право на избор и лична преценка.
Отговори с цитат
  #569  
Стар 7th September 2010, 10:25
Сахара Сахара не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

Добре де, какво се случи, Master77, какво си направил, моето мнение изчезна, ти какво си цитирал, егаси мазалото.
Отговори с цитат
  #570  
Стар 7th September 2010, 10:34
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Сори детето, нещо е правило, нямам идея, какви са тези цитати
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:30.