IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st January 2006, 17:54
gabi gabi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 18
По подразбиране pore minimizer на clinique

Някой ползвал ли е този продукт? Какви са впечатленията ви от него?Наистина ли намалява порите или ефектут е временен?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd February 2006, 17:58
Аватара на shampoo_girl
shampoo_girl shampoo_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 17
По подразбиране

gabi,първо трябва да уточня ,че не съм ползвала този продукт на Clinique,но зная хора,които са, и ще изразя тяхното мнение,а то е ,че на едни помага ,на други- не.Е,повечето казват ,че е супер,резултатите също личат,затова и аз смятам ,че е.. .И едно малко уточнение,предполагам ,че имаш предвид Pore minimizer instant perfector,защото то си е цяла серия май,която започва с pore minimizer.Не знам дали знаеш(предполагам, че да),кремчето струва около 52 лв,което според мен поне е много,така че попитай козметичката си дали е за твоята кожа .Смятам,че тя може да ти даде най-добрия отговор.Друго нещо,което имай предвид е годините ти!Ако си под 20, поне според мен ,не бива да го ползваш,заради силните съставки,но сама си прецени,не искам да ти се бъркам!!!Извинявай ,че отговарях и на въпроси ,които не си питала,но исках да съм максимално полезна.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd February 2006, 19:13
gabi gabi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 18
По подразбиране

благодаря за информацията shampoo_girl
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th February 2006, 19:35
Аватара на shampoo_girl
shampoo_girl shampoo_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 17
По подразбиране

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: poreminimizerнаclinique
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:01.