IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th February 2010, 21:31
tialotomi tialotomi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 21
По подразбиране За скулптирането на тялото.

Здравейте, искам да оформя част от тялото ми , която не е много обичайна зона на третиране. Пробвала съм разни процедури за отслабване и скулптиране на тялото, които обаче не са имали обективен резултат в моя случай. Вела Смуут и Шейп не ми дават резултат, колкото и да е странно. Дебюси само го споменавам, но изобщо няма да го коментирам...Хипокси методът е неприложим за моите цели, защото камерките в костюма не обхващат зоната, която искам да оформя. Мезотерапията не е препоръчителна, тъй като зоната е наситена с венички. Та на въпроса - сещате ли се за други процедури, апаратури, нещо ново , колкото и скъпо да е?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th February 2010, 22:55
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

ами да беше казала коя е тази зона така само можем да си пишем празни приказки
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th February 2010, 23:02
tialotomi tialotomi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 21
По подразбиране

прасец/ подбедрици
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th February 2010, 23:07
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

E kakво искаш да го правиш?Да отслабнеш ? Това май е най трудното място за отслабване и май невъзможно, освен ако 4овек не е много дебел и отслабне тотално.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th February 2010, 23:18
tialotomi tialotomi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 21
По подразбиране

Как какво искам - да ги заслабна! Моите са якички, с мускули. Има и какво да се сваля, но както казваш е много трудно точно тази зона да се повлияе. Колебанията в килограмите ми никога не се отразяват там, макар че помня преди години, че имаха по-малка обиколка, като съм ги мерила, с около 2 см . Сега чета нещо за Бела Контур. Някой пробвал ли е това?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th February 2010, 21:45
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Пробвай с апарата LPG При мен повлия добре, доста сантиметри от обиколката на бедрата свалих.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 19th February 2010, 21:46
tialotomi tialotomi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 21
По подразбиране

Хей, пробвал ли е някой Бела Контур процедури? Проверих - 1 процедура само струва 200 лева?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th March 2010, 17:07
joro_velashape joro_velashape не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Sofia
Мнения: 7
По подразбиране Re: За скулптирането на тялото.

Цитирай:
Първоначално написано от tialotomi
Здравейте, искам да оформя част от тялото ми , която не е много обичайна зона на третиране. Пробвала съм разни процедури за отслабване и скулптиране на тялото, които обаче не са имали обективен резултат в моя случай. Вела Смуут и Шейп не ми дават резултат, колкото и да е странно. Дебюси само го споменавам, но изобщо няма да го коментирам...Хипокси методът е неприложим за моите цели, защото камерките в костюма не обхващат зоната, която искам да оформя. Мезотерапията не е препоръчителна, тъй като зоната е наситена с венички. Та на въпроса - сещате ли се за други процедури, апаратури, нещо ново , колкото и скъпо да е?
Здравей, разполагаме с единствения уред в БГ - ултразвук за топене на мазнини и целулит. LDM - динамичен микромасаж и ултразвук. Поразгледай в сайта : www.medefect.com. Надявам се да съм помогнал.
__________________
Kineziterapevt, esteti4na medicina!
www.medefect.com
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th March 2010, 11:33
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране Re: За скулптирането на тялото.

Цитирай:
Първоначално написано от joro_velashape
Здравей, разполагаме с единствения уред в БГ - ултразвук за топене на мазнини и целулит. LDM - динамичен микромасаж и ултразвук. Поразгледай в сайта : www.medefect.com. Надявам се да съм помогнал.
Здравейте!

Интересувам се от процедурите с Велашейп!
Колко често е препоръчително да се правят, за да е най-ефективно?
Колко е продължителността на една процедура и всички зони ли се третират при една процедура (крака, дупе, корем,паласки)?

Благодаря предварително!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th March 2010, 11:23
joro_velashape joro_velashape не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Sofia
Мнения: 7
По подразбиране Re: За скулптирането на тялото.

[quote="Adelini"]
Цитирай:
Първоначално написано от joro_velashape
Здравей, разполагаме с единствения уред в БГ - ултразвук за топене на мазнини и целулит. LDM - динамичен микромасаж и ултразвук. Поразгледай в сайта : www.medefect.com. Надявам се да съм помогнал.
Здравейте!

Интересувам се от процедурите с Велашейп!
Колко често е препоръчително да се правят, за да е най-ефективно?
Колко е продължителността на една процедура и всички зони ли се третират при една процедура (крака, дупе, корем,паласки)?

Здравей, процедурите се правят 2 пъти седмично, но може да се направи ускорена програма до 3 пъти, но това само след консултация. Продължителността на 1 процедура е от 30 до 60 мин в зависимост от зоните на третиране. Да, третират се всички зони заедно, за да се получи равномерен ефект навсякъде. Заповядай на една безплатна консултация ако имаш желание за повече инфо. Благодаря, надявам се да съм помогнал.
__________________
Kineziterapevt, esteti4na medicina!
www.medefect.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заскулптиранетонатялото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:03.