IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th January 2005, 12:57
venІ
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране забравете диетите

Проблема на повечето хора е, че яадат по много. После диета и след диетат пак ядат по много не става така.
Просто трябва да се преусмисли начина на хранене.
Да се яде по малко, НО НЕ ДА МИСЛИШ ЧЕ СИ НА ДИЕТА, а че така трябва. Защото ти по цял ден стоиш зад бюрото и не изразходваш енергията която получаваш с храната си.
Най-лесно е да се свалиш 5-6 килограма и да си кажеш голяма работа съм след което да започнеш пак по стар му и да си върнеш шесторката + 1-2 отгоре.
В заключение:
1.Трябва да се яде по малко резултатите от самосебе си ще дойдат.
2.Не трябва да се лишавате от храна като вид а от количества
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th January 2005, 12:18
diliana diliana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до diliana
По подразбиране

8) tochno taka!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th February 2005, 11:56
Деси
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз отслабнах по този начин с 12килограма и сега и да искам не мога да ги кача Никакви диети,просто не се тъпчете,дъвчете бавно като се наслаждавате на всяка хапка!!!!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th February 2005, 14:07
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: забравете диетите

Цитирай:
Първоначално написано от venІ
2.Не трябва да се лишавате от храна като вид а от количества
Ето тук вече не съм съгласен.
Ти си хапвай малко но тлъсто, мазно, гнусно... после за десертче 70% захариди и познай колко процента от енергията ( макар и малко като обща стойност) ще изгориш и колко ще заминат за складовете.

Права си за количеството, но има храни които трябва да се избягват.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th February 2005, 20:48
Аватара на Милко Георгиев
Милко Георгиев Милко Георгиев не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 108
Изпратете съобщение чрез ICQ до Милко Георгиев
По подразбиране Re: забравете диетите

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Ти си хапвай малко но тлъсто, мазно, гнусно...
Какво става като се яде тлъсто? Лошо ли е?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th February 2005, 16:01
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Naposledyk sym se vmaniachila v kolichestvata, zatova reshih da zadam vyprosa si v tazi tema, vypreki che ne sym sigurna dali e podhodqshto..Ot izvestno vreme nasam spazvam rejim na hranene: sutrin - kupichka mjusli i chasha naturalen sok, obqd - 100 gr pileshko file na skara ili dve qica (pyrjeni bez maznina) + salata, vecher - plodove ili surovi zelenchuci, sledobqd - zelen chai. Ponqkoga sutrin vmesto mjuslite qm kiselo mlqko i nqkakyv plod. Pritesnqvam se, che qm mnogo. Iskam da svalq nqkolko kilograma, no ne znam dali shte uspeq s tozi rejim pri polojenie, che nqmam vreme za sport. Nqmam bolni ambicii da svalq 5kg naprimer za 2 sedmici, prosto iskam postepenno da namalqvam tegloto si. Iskam syvet dali s tozi rejim shte uspeq.

Imam oshte edin vypros. Vqrno li e, che 15 min skachane na vyje izgarqt 200 kalorii...na men mi se struva nevyzmojno..

Imam i oshte edin vypros..Kakvo kolichestvo mlechni produkti na den e dobre da se izqjdat (imam predvid glavno sireneto)?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th February 2005, 18:30
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: забравете диетите

Цитирай:
Първоначално написано от Милко Георгиев
Какво става като се яде тлъсто? Лошо ли е?
Не бе, не е лошо. Много е хубаво даже. И ако може да са наситени животински мазнини най-добре (то май тлъсто значи точно животински).И колкото повече, толкова по-добре.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th February 2005, 21:02
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Цитирай:
Naposledyk sym se vmaniachila v kolichestvata, zatova reshih da zadam vyprosa si v tazi tema, vypreki che ne sym sigurna dali e podhodqshto..Ot izvestno vreme nasam spazvam rejim na hranene: sutrin - kupichka mjusli i chasha naturalen sok, obqd - 100 gr pileshko file na skara ili dve qica (pyrjeni bez maznina) + salata, vecher - plodove ili surovi zelenchuci, sledobqd - zelen chai. Ponqkoga sutrin vmesto mjuslite qm kiselo mlqko i nqkakyv plod. Pritesnqvam se, che qm mnogo. Iskam da svalq nqkolko kilograma, no ne znam dali shte uspeq s tozi rejim pri polojenie, che nqmam vreme za sport. Nqmam bolni ambicii da svalq 5kg naprimer za 2 sedmici, prosto iskam postepenno da namalqvam tegloto si. Iskam syvet dali s tozi rejim shte uspeq.

Imam oshte edin vypros. Vqrno li e, che 15 min skachane na vyje izgarqt 200 kalorii...na men mi se struva nevyzmojno..

Imam i oshte edin vypros..Kakvo kolichestvo mlechni produkti na den e dobre da se izqjdat (imam predvid glavno sireneto)?
За диетите мога да ви кажа единствено как аз трябваше да свалям килограми преди 6-7 години. Тогава заради едно заболяване бях напълнял почти с 20 кг, които свалих за 5 месеца без диети, фитнес или какъвто и да е спорт. Единственото нещо, което правех беше да ограничавам мазните храни. Иначе абсолютно всичко си ядях в нормални количества, без да се тъпча излишно. Не можех да издъжа на изкушението и си ядях шоколад и чипсове, които не се връзват с диета. Така че на хората, които искат да свалят само по няколко килограма, мога да кажа да не минават на диета с 3 чайчета на ден, а да ядат от всичко в по-малки количества, да избягват мазното и ако спортуват нещо ще е по-бърз резултата. Просто трябва да се свикне на по-малко храна и после може да си ядеш всички без да се притесняваш за килограмите. А след изтощението от една диета с чай и ябълки килогремите се връщат за отрицателно време. Просто няма смисъл, а е и вредно за огранизма...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th February 2005, 00:32
Аватара на Милко Георгиев
Милко Георгиев Милко Георгиев не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 108
Изпратете съобщение чрез ICQ до Милко Георгиев
По подразбиране Re: забравете диетите

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от Милко Георгиев
Какво става като се яде тлъсто? Лошо ли е?
Не бе, не е лошо. Много е хубаво даже. И ако може да са наситени животински мазнини най-добре (то май тлъсто значи точно животински).И колкото повече, толкова по-добре.
Значи сме на едно мнение
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th February 2005, 04:42
syetna
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране dieti

Също така трябва да спреш да ядеш след 6-7 чеса и ще постигнеш желания ефект.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: забраветедиетите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:26.