IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 25th August 2007, 13:03
doctors doctors не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 21
По подразбиране Re: o

Цитирай:
Първоначално написано от minididi
Може ли някой да ми препоръча мамолог в Пловдив/аз съм с импланти/. Предварително благодаря.
Здравей!Мога да ти препоръчам в Пловдив двама добри мамолози това са Д-р Алтай Косев и Д-р Румен Христов.Работят в Поликлиниката до ресторант "Стадиона" или както всички я знаем Дкц 2 Пловдив.Те са изключителни специалисти и професионалисти!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 25th August 2007, 16:22
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

С имплантанти трудно бих си подложила на апарата за снимка . Такова пресоване прави , че може да преобърне имплантанта като при въртене на глобус . Иначе съм била при д-р Алтай Косев , радвам се ,че е споменат горе - няма да търся друг , когато ми се наложи . Беше доста отрицателно настроен към пластичните хирурзи .
Отговори с цитат
  #53  
Стар 26th August 2007, 09:56
doctors doctors не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
С имплантанти трудно бих си подложила на апарата за снимка . Такова пресоване прави , че може да преобърне имплантанта като при въртене на глобус . Иначе съм била при д-р Алтай Косев , радвам се ,че е споменат горе - няма да търся друг , когато ми се наложи . Беше доста отрицателно настроен към пластичните хирурзи .
Мамолозите които съм споменал по-горе Д-р Косев и Д-р Христов,работещи в Дкц-2 Пловдив,извършват и клинични прегледи(опипване на гърдите),също и ехографии(ехомамография).Т ка че не е нужно да се подлагаш на мамографа!!!Спокойно може да отидеш за клиничен преглед и ехография!!!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 27th August 2007, 12:11
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране t

Аз след операцията нямам намерение да ходя на мамограф/ако не ми се наложи/,а на ехограф,защото съм била и притискането е такова,че ако не хвърчат имплатни пак добре.От специалисти съм чувала че е по-добре на ехограф,защото мамографа има голямо облъчване./да не се прави ако не е необходимо/
Отговори с цитат
  #55  
Стар 27th August 2007, 13:16
doctors doctors не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 21
По подразбиране Re: t

Цитирай:
Първоначално написано от minididi
Аз след операцията нямам намерение да ходя на мамограф/ако не ми се наложи/,а на ехограф,защото съм била и притискането е такова,че ако не хвърчат имплатни пак добре.От специалисти съм чувала че е по-добре на ехограф,защото мамографа има голямо облъчване./да не се прави ако не е необходимо/
Ами хубаво след операцията нямаш намерение да ходиш намамограф.Аз по горе съм ти казал,че ако желаеш да ходиш на профилактика и си търсиш мамолог в Пловдив,за профилактичен преглед,може да отидеш при тези специалисти,те извършват както клинични прегледи така и ехографии,след като не искаш мамография!Ами мамографа си има ограничение за възрастта на приложение,прилага се главно при жени след 35,но може да се прилага и при млади жени когато е необходимо.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 28th August 2007, 07:12
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране k

Да благодаря ти,аз точно за профилактични прегледи след операцията ми е необходимо да отида на ехограф.Не че имам проблем засега ,но ми казаха,че след операцията трябва да ходя веднъж годишно.А пък аз съм на 38год.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 22nd November 2007, 17:46
Nadd Nadd не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Препоръчайте добър мамолог или гръден хирург в Бургас
Отговори с цитат
  #58  
Стар 13th August 2008, 08:34
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Ще използвам темата, за да си задам въпроса.

Решила съм да отида на ехограф, поради извесно напрежение в лявата гърда, където си напипах някакво "удебеление"
Някой има ли представа има ли значение в кой ден от МЦ трябва/може да се отиде на преглед.

А също и клиника/лекар където да отида - става дума за Варна.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 13th August 2008, 11:21
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Аз знам, че най-добре прегледа да е 3-5 ден след МЦ. Така ми каза мамолога при когото ходих.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #60  
Стар 13th August 2008, 15:02
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

И аз така бях чувала .....
Но Личната ми каза, че като съм в цикъл ( което си е 7 дена при мен ) било нормално да напипвам "нещо", и не тогава се ходи на преглед.
Русалка ти на мануален преглед ли ходи или на мамограф да те гледат ?
Можеш ли да ми дадеш препоръки за лекар тук ?
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТЪРСЯДОБЪРМАМОЛОГ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:48.