IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 27th November 2009, 17:22
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

при мен няма такова треперене на мускулите,но болката е ужасна приятелката ми каза ,че има разлика но аз не я виждам още все пак отоците са големи 2дена са минали само-дано съм доволна и се оправдаят болките и очакванията ми
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #362  
Стар 27th November 2009, 17:34
rosana rosana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: България
Мнения: 7
По подразбиране

интересно...защо при мен играят мускулите...Съкращават се силно отделни мускули за секунда и така вече 5-ти ден. Иначе съм доволна от новите си контури, въпреки, че още съм отекла.
__________________
Какво му трябва на човека - да си поплачеш понякога на разбиращо рамо,
да се опреш на ръката приятелска-
и това е достатъчно само
Отговори с цитат
  #363  
Стар 27th November 2009, 23:20
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

моите са все още много отекли и не мога да видя резултата приятелката ми смятаче има резултат видим ще трябва да имам търпение
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #364  
Стар 28th November 2009, 20:47
Daisy 1 Daisy 1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 39
По подразбиране

Мен ме боля като силно натъртено само на първия ден след операцията. После ме болеше леко само при докосване, обличане, преместване при лежане.
Синините отминаха за около 7-10 дни без никакви мазила. Конците ми ги свалиха на 7 ден, защото ми бяха приложили някакъв нов метод на шиене и се възстановявах учудващо за доктора добре.
Носих клин 1 месец. Сега ще правя 12 процедури с Вела смут апарат в клиниката на Д-р Стоянов. Надявам се вида ми да се подобри още, защото ми се искаше по-добър ефект от този, който е в момента - 48 дни след липосукцията.

След упойката се събудих великолепно.

В темата "Д-р Стоянов, "Есте клиник"" на 17 страница пуснах пост и линк към снимки.
Отговори с цитат
  #365  
Стар 29th November 2009, 11:20
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

вече съм много по-добре няма я острата болка ,но отоци много а и аз съм луда глава един ден не съм останала да лежа въпреки болките освен това след операцията спря да ми се яде което е добре искам да знам колко дни ще са тези отоци външни имам предвид,че само с екипи не ми се ходи добре,че нямам шеф на работа а готин персонал,които пое и моите смени в аптеката ми,но ми се иска скоро да си облека нещо друго за сега не смея защото съм подута-все пак колената са ми много травмирани както и под бедрата там е най-много работено брич много малко и там не ме боли?
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #366  
Стар 5th December 2009, 10:25
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

здравейте сладурани,вече 10ден от моята липосукция кскам ша ви кажа,че резултата е страхотен макар и с хематоми още и оттоци се вижда резултата променена ми е фигурата да не говорим,че брич сега изобщо нямам а колената ми стават с всеки изминал ден по изящни струваха си мъките-овации за др Заякова и целия и екипл
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #367  
Стар 5th December 2009, 16:10
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Jeni, много се радвам, че си добре и си доволна от резултата. С интерес следя постовете ти, защото и аз планирам липосукция при доктор Заякова. Дано успея да си подредя нещата и да я направя януари. Пиши, моля те, какво използваш за разнасяне на хематомите.
Отговори с цитат
  #368  
Стар 5th December 2009, 18:01
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

пих и продалжавам да пия ARNIKA MONTANA CH15 3 po 5gr и мажа с LIOTON gel сутрин и вечер това е за 3 сена ибеляха значително аз бях с много хематоми зацото един ден не се спрях да лежа още като ме изписаха сутринта хукнах в аптеката ми все едно ньма да се справят без мен а трьбва поне 2 дена да почиваш,но сега съм добре струва си всички мъки мила давай не го мисли
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #369  
Стар 21st December 2009, 13:20
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

вече наистина съм като нова след 25ия ден имам страхотни крака които съм мечтала пазя стриктна диета пия много вода не мога да се оплача от целулит повече нито от отпускане но мисля да направя малко процедури lpg няма да са ми излишнилВесели празници на всички ви сладурани
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #370  
Стар 21st December 2009, 15:14
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Jeni, много се радвам за теб ! А каква диета пазиш? Аз подготвям нещата за януари, дано не ми мине котка път ....Събирам информация и се настройвам психически. Чудя се какво ще обличам, много ли са големи оттоците ? Аз мисля да си взема една седмица отпуск.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:33.