IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 20th February 2011, 16:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ехееееййй....жива ли си??? cool: Къде се загуби бе, мацка...?
Пускам ти линк с гаранцията на англ. език, която важи за всички пациентки с поставени импланти след 1 януари 2009 г.
http://www.eswarranty.com/Eurosilico...t_Warranty.pdf

Интересното е, че тази гаранция на продуктите, се поддържа единствено от производител на френски импланти. Нещо, което други производители не само не предлагат, но и се презастраховат, че при нарушаване целостта на импланта той няма да бъде заменен безплатно.
Отговори с цитат
  #292  
Стар 20th February 2011, 21:25
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Ехееееййй....жива ли си??? girl_in_love cool: Laughing Къде се загуби бе, мацка...?
Пускам ти линк с гаранцията на англ. език, която важи за всички пациентки с поставени импланти след 1 януари 2009 г.
къде се изгуби, бе дедективче какво стана с теб ? как си/ проблемите отшумяха ли ???

гвен, нейните импланти не са ли слагани преди тази дата ? ( поне така мисля)
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #293  
Стар 20th February 2011, 21:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

...абе и аз това си го помислих... Ще проверя и ще докладвам за пациентки преди тази дата какво се предлага като гаранция при проблем...
Отговори с цитат
  #294  
Стар 21st February 2011, 00:31
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Еххх слънчица как се радвам, че се отзовахте веднага! Много много целувки и на двете ви. Дължа извинения на всички тук че не съм влизала но живота сервира разни нещица които те откъсват от всичко понякога....
Както и да е радвам се че ви заварвам тук и се надявам че сте здрави и щастливи.
Относно моите проблеми с гърдите не отшумяха същите са си... мисля вече за някаква операция защото от седмици не се търпи положението. Затова и попитах за гаранции, защото не съм влизала много отдавна и инфото е доста за четене, не че няма да попрочета, но ще отнеме доста време.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #295  
Стар 21st February 2011, 00:32
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Извинявам се забравих да допълня че съм с имплантите от 20.03.2008год.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #296  
Стар 21st February 2011, 15:28
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

dedektiv_p,извинявай за да не прехвърлям целия форум отново би ли разяснила малко какви са проблемите ти с имплантите?Мисля,че съм със същите импланти като твоите.Кой е лекарят ти?Поставените са ти доста отдавна,кога се появиха тези проблеми?И при кой лекар мислиш да ходиш сега?
Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #297  
Стар 21st February 2011, 22:09
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Много жалко наистина....прекалено много време е минало, за да продължават оплакванията ти значи наистина има проблем, който за съжаление може би има само хирургично решение....ние сме тук, с каквото можем ще помагаме, особено гвен, в което не се съмнявам...! Целувки и прегръдки !!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #298  
Стар 21st February 2011, 22:47
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Имплантите са Евросиликон Вертекс, поставени са на 20.03.2008г.
Проблемите не са отшумели ни най-малко за три години, по-скоро аз си търся начини и положения за сън, защото в легнало положение е нетърпимо. Относно какво ще правя още не знам, но болките се засилиха много и едната гърда се деформира в долната си част, някак стана като права линия под нея, напипвам и при лек допир импланта. Какво и как се е случило не знам, установих проблема и острата болка след сън, като съм затиснала съответната гърда през ноща , явно съм спала странично на нея. Ходих на мамолог, не може да предположи какво е. КК смятат че няма , както няма никакви възпалителни процеси, което смятам, че е най-важно отностно здравето.
Интересува ме инфо за имплантите евентуално да съм подготвена на какво мога да разчитам спрямо тях, но не смятам че им е нарушена целостта ни най-малко.
Благодаря
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #299  
Стар 22nd February 2011, 09:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

За съжаление, не си първия случай на проблем с импланти Вертекс... Две мои приятелки, доста близки при това имаха също така проблем със силна болка, твърдост на гърдите и пр. Едната отдавна ги смени, другата сега април влиза на реоперация...Искам да ти помогна и мисля, че знам как... ще ти пиша на лични какво мисля по въпроса...
Отговори с цитат
  #300  
Стар 22nd February 2011, 09:52
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Имплантите са Евросиликон Вертекс, поставени са на 20.03.2008г.
Проблемите не са отшумели ни най-малко за три години, по-скоро аз си търся начини и положения за сън, защото в легнало положение е нетърпимо. Относно какво ще правя още не знам, но болките се засилиха много и едната гърда се деформира в долната си част, някак стана като права линия под нея, напипвам и при лек допир импланта. Какво и как се е случило не знам, установих проблема и острата болка след сън, като съм затиснала съответната гърда през ноща , явно съм спала странично на нея. Ходих на мамолог, не може да предположи какво е. КК смятат че няма , както няма никакви възпалителни процеси, което смятам, че е най-важно отностно здравето.
Интересува ме инфо за имплантите евентуално да съм подготвена на какво мога да разчитам спрямо тях, но не смятам че им е нарушена целостта ни най-малко.
Благодаря
Тцтцтц... Три години си е доста, трябваше още в първите месеци да потърсиш лекар (така отгоре-отгоре от прочетеното не ми стана ясно, дали не си го направила). Пожелавам ти да е нещо безобидно и дано скоро всичко бъде наред, защото мога да си представя какво ти е
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеЕвросиликонбилилоши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:00.