IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 31st July 2009, 11:32
Аватара на iva_popova85
iva_popova85 iva_popova85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 11
По подразбиране

http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=114&t=10921
Давам линк!Понеже в някой форуми се съдрят когато се препише рецептата много държат да се знае първоизточника.Аз я знам от тук...има и снимки
А ти днес трябва да си плодове нали?Ако е така за сега ще вървим заедно
Отговори с цитат
  #72  
Стар 31st July 2009, 17:51
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

iva_popova85 ще бъдеш моят стимул ))
Мерси за рецептата
На мен въглехидратният ден ми се оказа най-труден,така бях озверяла
Плодовете ми дойдоха много по-добре - изобщо не съм гладна,нито пък жадна,но вчера като изядох две лъжици спагети и исках да изям всичко,което би могло да се сдъвче
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #73  
Стар 6th August 2009, 18:11
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Здравейте и от мен!
Днес ми е втори ден и засега се чувствам супер! Аз да кажа съм една провалила се ДЮКанка, не защото режима не действаше, напротив , резултатите бяха супер, ама след една година си върнах килограмите, аи с 2-3 отгоре. В тази диета поне всичко се яде в определени дни и не лишаваме организма от нищо. Имам няколко питания като нова тук и ще съм благодарна,ако ми отговорите. 1 Плод се яде всяка сутрин, новеднъж преди 12.00, нали? Имам предвид, че ако закуся в 9.00 ябълка, не може в 11.00 пак да закуся с още една ябълка, нали? Това е само в плодовия ден? А и в този въглихидратен с тия торти, които са описани, в тях има и ядки и плодове в някои и мляко, да ядем или да не ядем? Това е въпроса?
Иначе да споделя: аз научих за диетата от една позната, която свали около 6 кг за един месец, други 2 познати по 10 за 2 месеца, така че действа, но необяснимо за мен как.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 7th August 2009, 13:21
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране Питанка

А бе, Лилито, аз пък съм новаче-дюканче от месец и половина. Имах резерви към тоя режим (и сега имам доста по повод здравословието му), но една бивша колежка ни запали, като видяхме колко е отслабнала и най-вече колко стегната изглежда (без фитнес). Обаче тази година я видях на стария хал, че и по-зле. Сподели, моля те, как и защо си върна килограмите. По твоя вина или просто не е вярно, че може да се запазят трайно свалените килограми.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 7th August 2009, 16:12
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Автор Съобщение
дЗдравей!
По начало след около 3 месеца на ДЮкан бях свалила 12 кг и тежах 57! Всичко беше супер докато един ден не получих някакво неразположение. Едно такова нито си болен нито не си, супер отпаднало ми беше. Отидох на лекар, който ми каза, че може да е и от диетата и ми изписа витамини. След това много се уплаших и започнах да ям това, което и предидиетата. Така че не упсях да завърша 3-та фаза , нито да започна 4-та. и след една година си върнах кг, всичките дори зимата бях станала 70. Опитвах се на 2-3 пъти да я започна пак, ама втори път да знаеш, че не става . Необяснимо е за мен,ама не става1 Това е ! Успех ти желая!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 7th August 2009, 23:08
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Всичко е в яденето след това. Там се крие ключа.
Много е трудно да запазиш свалени килограми от Дюкан, ако не си спазвал 3-та достатъчно продължително време за да си промениш навиците на хранене!
Отговори с цитат
  #77  
Стар 8th August 2009, 06:20
lilito_84 lilito_84 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Абсолютно е така за трета фаза, но кажете ми моля неще за тази диета. Как върви при вас? На мен тва ми е 4-ти ден, ама да ви кажа никакъв ефект
Отговори с цитат
  #78  
Стар 8th August 2009, 15:23
Аватара на claire
claire claire не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilito_84
Абсолютно е така за трета фаза, но кажете ми моля неще за тази диета. Как върви при вас? На мен тва ми е 4-ти ден, ама да ви кажа никакъв ефект
Азз не съм на никаква диета (нямам нужда за щастие), обаче една приятелка е на 90 дневната. Резултатът е супер. За около месец свали 5-6 килограма. Имай малко търпение - получава се. Тя е вече втори месец някъде и най-важното е, че в крайна сметка хем сваля, хем се чувства добре. Знам, че преди това беше на Дюкан - лоша идея. Сваляше, обаче си личеше някаква пълна отпадналост. Не зная при другите как е било, обаче при нея и нервите и заслабнаха заедо с тялото.
Тааа лирическото отклонение го прекъсвам, а ти - смело и търпеливо.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 8th August 2009, 17:25
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Диетата има ефект - поне за мен - доволна съм защото хем си хапвам всичко което ми се яде хем си слабея и за разлика от всяка друга диета няма никакъв въглехидратен глад защото има предостатъчно в диетата. Остава ми около седмица да я приключа и съм доволна от постигнатото - със сигурност това е най-леката за спазване диета която съм правила. Стигнах до 50 кг (което целях) като се има предвид че през последния месец дори не съм я пазила толкова стриктно колкото в началото - не спрях да свалям обаче.
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 9th August 2009, 12:02
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Всичко е в яденето след това. Там се крие ключа.
Много е трудно да запазиш свалени килограми от Дюкан, ако не си спазвал 3-та достатъчно продължително време за да си промениш навиците на хранене!
Много е трудно по принцип да ги задържиш след Дюкян - трета пета фаза все тая....Моя приятелка свали доста с Дюкян - още зимата приключи но продължава да се ограничава страхотно защото само ако за 1 ден се отпусне и кантара е нагоре. Дори зехтин на салатата я е страх да сложи - това е просто ненормално - колко време човек може да издържи така -рано или късно организма ще си поиска своето и тогава ще стане страшно.
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:59.