IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st August 2009, 21:10
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране Безопасен Секс

Важен ли е безопасният секс за вас? Кое е по-важно удоволствието или сигурността? Изпадали ли сте някога в ситуация да съжалявате, че не сте използвали презерватив? Колко време е необходимо да мине от началото на връзката, за да се доверите на човека?

Възможно ли е сексът да бъде едновременно приятен и страстен, и безопасен?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st August 2009, 21:39
cvetityo cvetityo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 16
По подразбиране

аз лично не използвам презерватив...използвала сам няколкд пъти..аз сам се доверила на приятелят ми..и сам сигорна..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st August 2009, 22:38
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране Re: Безопасен Секс

Важен ли е безопасният секс за вас? - Да
Кое е по-важно удоволствието или сигурността? - И двете.
Изпадали ли сте някога в ситуация да съжалявате, че не сте използвали презерватив? - Да
Колко време е необходимо да мине от началото на връзката, за да се доверите на човека? - Ами, зевиси .. понякога не много

Възможно ли е сексът да бъде едновременно приятен и страстен, и безопасен? - Абсолютно.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd August 2009, 09:14
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Явно съм много чувствителна, но аз усещам разлика, когато правя секс без и с презерватив. И определено повече ми харесва без! Другото е, че свирките с презерватив са ми отвратителни
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd August 2009, 09:28
cvetityo cvetityo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 16
По подразбиране

така си е много по друго е с презерватив..и на мен не ми е хубаво..а за свирката с презерватив не сам пробвала ама то по добре да лапна един презерватив и да го смуча..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd August 2009, 11:20
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Важен ли е безопасният секс за вас?-Да,докато си намеря постоянен приятел

Кое е по-важно удоволствието или сигурността?-И двете
Изпадали ли сте някога в ситуация да съжалявате, че не сте използвали презерватив?-не никога
Колко време е необходимо да мине от началото на връзката, за да се доверите на човека?- Не е въпрос до време,когато го усетя и разбера,че е точния човек ще се отпусна в това отношение
Възможно ли е сексът да бъде едновременно приятен и страстен, и безопасен?-Разбира се
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th September 2009, 13:45
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

След това, което прочетох, установих, че безопасен секс май изобщо няма Презервативът предпазва на 80% от сексуално преносимите болести, като за някои като гениталния херпес е абсолютно безполезен. Освен трябва да се измисли нещо, което покрива не само пениса, но и тестесите, че и ако дупето е изолирано, още по-добре!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th September 2009, 14:29
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Най добре да изолираш целия партньор с латексов костюм!

Станно, всички го предпочитат на голо - иначе си вземи един гумен Кен, с чепа на Майкъл Джордън - вибриращ при това и се кефи когато искаш с гумената си кукла!

А свирката с презерватив - вяма да коментирам! Каквото е за жената - такова е и за мъжът - безумно губене на време и ентусиазъм! Просто, ако затвориш очи, е все едно дали е в женска уста или си го заврял в някой топъл мек хляб - да речем!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th September 2009, 16:15
lqlq__ lqlq__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 8
По подразбиране Re: Безопасен Секс

[quote="xxxxx"]Важен ли е безопасният секс за вас? Кое е по-важно удоволствието или сигурността?-> и двете
Изпадали ли сте някога в ситуация да съжалявате, че не сте използвали презерватив?->Дам
Колко време е необходимо да мине от началото на връзката, за да се доверите на човека? -> Зависи от човека

Възможно ли е сексът да бъде едновременно приятен и страстен, и безопасен? ->Разбира се
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th September 2009, 16:21
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Важен ли е безопасният секс за вас? Да
Кое е по-важно удоволствието или сигурността? И двете
Изпадали ли сте някога в ситуация да съжалявате, че не сте използвали презерватив? За съжаление - ДА
Колко време е необходимо да мине от началото на връзката, за да се доверите на човека? Зависи. С мъжа ми дълги години ползвахме презерватив, поради факта от няколко аборта, които не бяха планувани.После махнахме "преградата" след като решихме да плануваме

Възможно ли е сексът да бъде едновременно приятен и страстен, и безопасен? О да! С две ръце ДА!
Все пак Пъти по-хубаво е без "прегради" ама се налага...
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БезопасенСекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:43.