IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 20th February 2008, 17:41
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Сега видяхме че си сладур...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20th February 2008, 19:56
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Петя браво ,ако ти е като на 645CI нейното е страхотно ..
Е аз имах предвид по-скоро, че ми е още леко подут, както е бил нейният в началото Едва ли е същия, в крайна сметка общата визия зависи и от другите черти. Така че 100% не съм станала толкова хубава
Дано да си още по-хубава,нали трябва да станеме куклички,и аз чакам с нетърпение да ти видя снимчиците,сега си пази нослето и имай търпение,ще спадне и ще си още по готина,много се радвам за резултата,сега се надявам да си много щастлива.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20th February 2008, 20:05
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
Цитирай:
Първоначално написано от KEIS
Петя браво ,ако ти е като на 645CI нейното е страхотно ..
Е аз имах предвид по-скоро, че ми е още леко подут, както е бил нейният в началото Едва ли е същия, в крайна сметка общата визия зависи и от другите черти. Така че 100% не съм станала толкова хубава
Ще си още по-хубава,имай повечко търпение,ще ти спада нослето още доста времи и с всеки изминал ден ще те радва все повече като го гледаш,сега трябва да си много щастлива от резултата,а това прави щастливи и нас.И аз ще чакам с нетърпение снимчиците на новото носленце.Браво.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 11th March 2008, 21:22
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

petyaaaa,аз нямах в началато,но колкото повече спадаше нослето,толкова повече се виждаше издутина от дясната страна и така си и остана.на 18-ти ще станат 5 месеца.Дано при теб не бъде така де,не е задължително!рано ти е още за окончателен резултат
Отговори с цитат
  #55  
Стар 11th March 2008, 21:29
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, вижда се, че е по-подуто. Но твърдо ли е? Възможно е там отокът да спада по-бавно. Иначе промяната е страхотна, особено профилът ти е супер! В анфас тепърва има да спада нослето (знам по себе си)
Отговори с цитат
  #56  
Стар 11th March 2008, 22:32
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И да не изчезне напълно, поне няма да се забелязва толкова. Не че щях да обърна внимание, ако не беше казала
А иначе какво може да е според доктора?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 12th March 2008, 00:09
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, така е. Като си гледам снимките от месец след операцията и аз от едната страна съм по-подута. Сега не е така, но пък се забелязва леко хлътване. Само аз го виждам, ама ...
Така или иначе, ще мине време, докато видиш крайния резултат. Забравих да отбележа, че и полупрофилите ти са много добри, а според мен по тях най-много си личи добрата работа
Отговори с цитат
  #58  
Стар 12th March 2008, 08:23
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Да, вижда се, че е по-подуто. Но твърдо ли е?
Твърдо е, да, като кост Доц. Цветков ми каза, че може да изчезне, но може и да не изчезне и затова да имам търпение.
Петя,изглеждаш супер-поздравления!!!АЗ ИМАМ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ!!! мисля да ходя на лекар скоро-моето топче е на същото място и е твърдо като кост,не ме боли и не намалява,стои си така и се забелязва.аз все си викам да съм по-търпелива,но нещо ме притеснява факта,че е твърдо и не е болезнено,както върха на носа,значи вече няма да се промени.на мен не ми пречи,но на снимка се вижда,все едно е отток...
Отговори с цитат
  #59  
Стар 12th March 2008, 11:28
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

абе хора, аз като чета за тия топчета и подутини и незнам си кво почвам да се плаша и то при положение че съм минала по същия път, а предствяте ли си кво им е на тези на които тепърва им предстои....вманиачавате се, недейте така.и аз имам топчета и подутини ама кво от това - не ми пречат щото не се виждат.в крайна сметка това е ринопластика - работи с по кости и хрущяли не е глина. и при положение че видимо не се забелязва нищо кво се паникьосвате незнам....а и едва ли с наличието на топче или нещо си там е по-зле отколкото е било преди операцията нали?
петя носа и подут пак ти изглежда супер така че не се тревожи....ако не беше споменала дори нямаше да забележа че има нещо
Отговори с цитат
  #60  
Стар 12th March 2008, 13:25
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Хе-хе, така е. Важно е като цяло да е хубаво нослето. Другото е перфекционизъм, а такова нещо като съвършен нос няма. Я се огледайте по улиците, пък и по телевизията....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закалцирането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:30.