IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th July 2008, 16:33
gia83 gia83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 1
По подразбиране Ринопластика при д-р Асенов

Здравейте. Искрено се интересувам от работата на д-р Ю. Асенов и най-вече от ринопластика. Нека всички, които са си правили подобна интервенция при него или имат наблюдения относно професионализма му да пишат. Благодаря на всички за подкрепата и съдействието интересувам се от всичко - отношението му, методите, по които работи, цената за подобна интервенция, следоперативния период, къде практикува и как мога да се видя с него. от всичко, което прочетох в интернет разбрах, че работи едновременно в няколко клиники, но дали информацията е актуална мога само да гадая, а все още не съм в Бг и той е един от хората, които смятам след като се прибера да посетя благодаря Ви !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th July 2008, 13:48
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Д-р Юрий Асенов работи в клиника ,,Торакс,,-Пловдив GSM 0888204506 Адрес Пловдив ул ,,Д .Цончев,,5 Аз съм се оперирала преди 5 г при него и съм доволна от резолтата ,но все пак консултирайсе и с други които сама прециниш и тогава се подлагай на подобна промяна .Пожелавам ти успех и визия която искаш !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th February 2009, 14:27
MaiaHr MaiaHr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv/Sofia
Мнения: 17
По подразбиране Юрий Асенов

Здравейте, Аз съм на 2 дни след операция при доктор Асенов. Препоръчвам го, много положително изживяване имах въпреки че съм още с гипса. Toi e mnogo priaten chovek, znae kakvo pravi i preceniava individualno. Mnogo e vnimatelen i informira za vsichko. Klinikata sushto e mnogo dobra i vsichki sa mnogo ychtivi tam.
Mahna mi tamponite na 1 den sled operaciata, obiasni mi vsichko, izpisa mi lekarstva, sega sled 1 sedmica shte mi svali i gipsa.
Az oshte ne sum se vijdala v kraen variant, no ne se sumniavam che shte e po-dobro ot predishnoto (imah dooooooosta goliama gurbica + deviacia na pregradata v nosa).

Preporuchvam go na vsichki budeshti extremymki
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th February 2009, 17:35
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Мия, първо честито! Пожелавам ти успешно възстановяване и бързо!
Моля те, когато решиш, пусни снимки. иска ми се да видя резултат от работата на този д-р.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th February 2009, 07:11
MaiaHr MaiaHr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv/Sofia
Мнения: 17
По подразбиране Д-р Юрий Асенов

Da, razbira se, che shte pusna. az vse oshte sum s gips i samata az ne sum se vijdala
Eto tova e linkut, kudeto shte gi kachvam:

http://www.flickr.com/photos/2447354...7613428902728/
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th February 2009, 10:39
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Ехо,Мая къде се изгуби? Как е новото носле, харесваш ли се? Аз следя твоите мнения, защото и аз преди време се оперирах при др.Асенов, но останах доста разочарована. Надявам се при теб всичко да е наред.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd February 2009, 11:09
MaiaHr MaiaHr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv/Sofia
Мнения: 17
По подразбиране

Zdravei, ami sled kato mi svaliha gipsa i mi spadna otoka veche moga da precenia mnogo po-dobre. ti kakvo tochno ne si dovolna.
Az po princip sum perfectcionistka i tova, koeto se e poluchilo kato kraen variant ne e idealnoto, koeto ochakvah. No pri vsichki sluchai e mnogo po-dobre ot tova koeto beshe predi, prosto az si misleh che shte napravi mnogo poveche, no toi naprimer ne mi e pipnal goleminata na nosa, vurhut.. ostavil gi e sushtite. Samo mi e mahnal gurbicata, koeto pak kazvam ne e malko, ima razlika, no v interes na istinata, absolutno nikoi ne zabeliaza nishto; dori sukvartirantkata mi... ot druga strana si mislia che malka promiana samo da se izchisti defekta e po-dobre ot pulna.. ne znam..
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd February 2009, 15:01
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Здравей,Мая. За гърбицата на носа, доколкото знам, това е най - лесното за коригиране, а най трудното е върха и скъсяването на носа (това, което при теб не е правено) При мен корекцията на носа също беше премахване на гърбица и скъсяване, макар че моята гърбица беше много малка. Когато ми махна гипса, честно да ти кажа щях да се разплача - носът ми беше доста крив на дясно и отгоре от едната страна имах някакво голямо подуване, което в първия момент доктора ми обясни че е оток, но се оказа че не оток а остатък от хрущяла който е трябвало да се изпили. Освен това ноздрите ми бяха доста различни, ляват ми беше 2 пъти по голяма от дясната. Проблемите не свършиха и дотук, в началото неможех да дишам добре през носа, което си обяснявах с наличието на съсиреци и конци вътре.Нооооо.... мина месец, два, три... и нищо не се променяше - с еднато ноздра нямах проблем, но с другата изобщо неможех да дишам. И да ти кажа това най много ме плашеше. Ходих при него, обяснявах му проблема, той ми изписваше разни капки, но никакъв ефект. Отделно с времето отоците ми спадаха, но не и това образувание, от дясната горна страна. Дори на фона на поспадналия вече нос, изпъкваше 3 пъти повече. Проблема с дишането също продължаваше и при следващото ходене, др.Асенов ме прегледа с някакъв уред вътре в носа и ми обясни че се получило някакво срастване вътре и премахването му било оперативно. Последва втора операция, пак тампони, синини, чудесии ... Резултата беше малко по добър от първия. Беше ми изправил носа, и поизпилил онова подутото от дясната страна. След операцията ми каза, че точно там, септума се бил подгънал което така и не разбрах как може да се случи. Ноздрите ми пак си бяха различни и най важното - дишането така и не се подобри. Оттогава тръгнах по лекари УНГ, сменяла съм N на брой капки и мазила и нищо не се получаваше. Двама от УНГ лекарите, при които ходих, ми казаха че в тази проблемна ноздра имам някакъв издаден хрущял отвътре, който ми затваря единия носен проход и затова немога да дишам. След това успях да си запиша час за преглед при небезизвестният от форума доц.Джамбазов за още едно УНГ мнение при моя случай. След месец дойде заветния ден да се срещна с него.... и познай какво? - трябваше да се подложа на трета операция. Доцента потвърди диагнозата на другите УНГ лекари, при които бях ходила, и ми каза че това може да се премахне само оперативно. Само като си помислих, че пак трябва да мина през всички тези мъки ми се ревеше... но нямах друг избор. След два месеца дойде и третата операция и засега (да чукна на дърво) дишам много добре. Горе долу това е моята история и затова съм силно заинтригувана при теб как вървят нещата, Надявам се всичко да е наред и нослето ти да се променя към по-добро. И ще чакам да качиш снимки
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st May 2014, 11:14
Аватара на antoan
antoan antoan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 3
По подразбиране

мале направо тези доктори тук в българия се подирават с нас , искам мнение за Джамбазов актуално към 2014 на някой правил ли е и дали са доволни , моля пишете на лично колеги и колежки ще бъда адски благодарен че като гледам и примен идва на 3 операция
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th May 2014, 21:16
Milva123 Milva123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Аз съм била пациентка при доктор Ю.Асенов.Направих си уголемяване на бюста и ринопластика преди 3 години.Докторът е много внимателен и обяснява всичко подробно,но за съжаление крайният резултат за мен не беше задоволителен( говоря за ринопластиката).Аз имах лека гърбица и по обемен връх на носа.След корекцията,гърбицата изчезна,но като цяло върхът на носа ми не беше променен.Обемът беше минимално коригиран и върхът ми леко повдигнат.Ноздрите ми са леко намалени,но като цяло остава впечатление,че нещо е започнато,но не е довършено.Определено има нужда от вторична ринопластика,за която се замислям от определено време.Чувала съм вече от доста места,че при по-големи носове от първия път почти не се получава това,което се желае като краен резултат.Не знам до колко е вярно това.Може би зависи и при кой специалист се прави корекцията.

Последно редактирано от Milva123 : 11th May 2014 на 21:18
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:35.