IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th October 2009, 23:34
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Хора ясно че имам отоци но забелязвам и някакви втвърдявания близо до мястото където ми казаха че имам кръвоизлив. Предполагам че това пак са отоци? иначе не ме боли изобщо , а ме сърби.
След първото липо също беше така.
Втвърдяванията са нормални нали?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th October 2009, 23:35
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hurrem
Monique,какви са тези липосукции,...та ти си перфектна и толкова млада Чудя се просто
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th October 2009, 11:39
danaia77 danaia77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 1
По подразбиране липосукция

Monique интересува ме липосукция вече си направих две на корема но несъм доволна,ще си правя още една. Ти при кой си прави втората липосукция и при кой първата.А иначе е нормално посиняване близо до срамните устни и аз го имах на втората операция.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th October 2009, 22:19
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Тонев
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th October 2009, 14:02
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hurrem
Monique,какви са тези липосукции,...та ти си перфектна и толкова млада Чудя се просто
Тя е модел доколкото знам и си изкарва хляба с външния си вид. Обяснимо е да поддържа тялото си в установените рамки за красота пък било то и посредством пластичната хирургия.

Въпросът е защо една сервитьорка или продавач-консултантка гони съвършена визия и ляга под ножа. Защо най-добрият подарък от родителите на абитуриентка е силиконов бюст, например?

И друго питане: тази чалга-мода, завладяла страната ни има ли я все още в западните държави, в САЩ? Ще ми е интересно, ако някой който е поживял дори и малко време в чужбина, да си каже впечатленията.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th October 2009, 15:22
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Е защо ако работиш модел,да може,а за сервитьорка-не.Ама,че тъпотия.
И аз си стоя в къщи и даже нищо не работя,но това не ми пречи да искам да изглеждам за себе си добре.
Моник,само липо ли си прави?Искаше и нещо друго да коригираш........
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th October 2009, 18:05
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

[quote="teodora39Въпросът е защо една сервитьорка или продавач-консултантка гони съвършена визия и ляга под ножа.

И друго питане: тази чалга-мода, завладяла страната ни има ли я все още в западните държави, в САЩ? Ще ми е интересно, ако някой който е поживял дори и малко време в чужбина, да си каже впечатленията.[/quote]
Айде и аз да се изкажа,макар че отбягвам
На първя ти въпрос-някак си ми се струва,че правиш дискриминация Ако въпросната сервитьорка или продавач-консултантка може да си го позволи,защо не Съвършената визия не се гони само от модели,фолк певиси(макар,че последните хич не са критерии за добра визия и все пак ),пластичната хирургия според мен отдавна е достъпна за всички,а дори и да не е все мацката ще намери начин да си я позволи
На втория ти въпрос-за САЩ идея си нямам,но имам малки наблюдения за западните страни и ще ти кажа,че там жените са доста по-семпли в това отношение,по мое мнение Срещат се и фенки на чалга модата,но те са българки,сръбкини,румънки или мацки от Балканите,така да се изразя
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th October 2009, 21:15
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Ами просто хората, за които не е нложително да изглеждат перфектно, няма нужда да пръскат пари за това. Подковали коня и жабата вдигнала крак - така изглежда отстрани.
Стремеж всички да изглеждат еднакво, защото докторите и фармацевтите и те душа носят. Кой ще ги храни, ако не са комплексираните бели птици.
А за запада съм сигурна, но искам да чуя по-конкретни мнения.
Фолк-певиците не са критерий за добра визия? А от къде е продиктуван този бум на цици, например?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th October 2009, 21:26
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th October 2009, 21:34
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
А за запада съм сигурна, но искам да чуя по-конкретни мнения.
Фолк-певиците не са критерий за добра визия? А от къде е продиктуван този бум на цици, например?
Неразбрах какво по-конкретно би искала да знаеш за запада,извинявай не разбрах въпроса ти
Не разбирам как може да си шокирана за това,че фолк дивите не са критерии за добра визия Нито постояния тежък грим,нито изтощените им руси къдрици,нито бедния им речник,маниерите,нито модата с която си мислят,че са модерни са критерии за добра визия,......за мен,това е мое мнение,не обвързвам никой с него
Миля или по-точно съм сигурна,че момичетата в форума не са си сложили цици или устни защото някоя си там фолк певица го е направила
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: вторатамилипосукция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:21.