IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 30th October 2007, 16:53
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Е,то и мойта докторка е със силикон във устните,пък и много други,ама ако стане на бучки или нещо друго
Отговори с цитат
  #742  
Стар 30th October 2007, 16:56
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
е що народ си сложи силикон... искаш да кажеш че докторите го слагат, въпреки че не е разрешен?
Ахъм
Затова,като питаш в мейли и по телефона,чуваш:"О,не!Аз не работя с този продукт!"
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #743  
Стар 30th October 2007, 16:58
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Е,то и мойта докторка е със силикон във устните,пък и много други,ама ако стане на бучки или нещо друго
мен ми е ясно че създава проблеми, не бих си сложила никога. но забранен го разбирам по друг начин...след като слагат масово все си мисля че не е такъв. а и след като има толкова много филъри, не мисля че пластичните ще рискуват да слагат нещо забранено, все пак отговорноста е тяхна
Отговори с цитат
  #744  
Стар 30th October 2007, 17:09
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Тъй си е,но те пак слагат,пък после ако стане нещо-какво ще им направиш?Колкото д-р Сердев си е понесъл отговорността за инжектирането на украинския гел преди години. Страданията са си за наша сметка.
Отговори с цитат
  #745  
Стар 30th October 2007, 17:11
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

и все пак не разбирам защо го правят, не печелят кой знае колко от това...да не говорим че по-изгодно им идват филърите, дето трябва да се слагат постоянно както и да е, сори за отклонението
Отговори с цитат
  #746  
Стар 30th October 2007, 18:05
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Това снощи жена ли беше Изключително тъпо ,ограничено и нагло същество и как селски говореше не Нина Николина и то да се прави и аз не знам на каква но ме подразни много поведението и..А колкото до промяната ,да като цяло стана по добре от преди ,дано и се подобри и стила на обличане изглеждаше толкова евтина
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #747  
Стар 30th October 2007, 21:08
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Катето стана супер ама тя си е хубава жена само имаше нужда от малко изглаждане ако така мога да се изразя ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #748  
Стар 30th October 2007, 21:22
KOKITO KOKITO не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 11
По подразбиране

Забелязахте ли, че Катето Евро е с фасиалис? Устната й се кривеше при усмивка. Дано не е нещо сериозно и да се оправи след малко физиотерапия. Много я харесвам и искренно се надявам бързо да й мине
Отговори с цитат
  #749  
Стар 30th October 2007, 21:25
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KOKITO
Забелязахте ли, че Катето Евро е с фасиалис? Устната й се кривеше при усмивка. Дано не е нещо сериозно и да се оправи след малко физиотерапия. Много я харесвам и искренно се надявам бързо да й мине
Чудех се само аз ли съм забелязала!!
Кой хирург я прави че изпуснах това?
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #750  
Стар 30th October 2007, 21:28
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

И аз забелязах устната и но какво е фасиалис?

не се ли пише фациалис?Ама какво е?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:20.