IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #831  
Стар 14th November 2007, 19:05
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Заприлича ми на някой,ама не мога да се сетя точно на кой
На мен определено ми заприлича на фолкаджийката Малина...прическата й беше едно към едно, че и бюста!
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #832  
Стар 15th November 2007, 16:09
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Добре се справи Стоянов според мен. Явно е добър и има самочувствие на такъв....То и по цените му си личи...

За съжаление не всеки може да си позволи да се разкрасява на такива цени
Отговори с цитат
  #833  
Стар 15th November 2007, 16:27
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Зачудих се нещо- защо на участниците от Пълна промяна не им правят операцията за уголемяване на устните(хем да я представят като опция на аудиторията), а слагат само ВРЕМЕННИ филъри?

Толкова много участници минаха до сега и на нито един не са направили такава интервенция. Питам се, защо....
Отговори с цитат
  #834  
Стар 15th November 2007, 16:35
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Чудесен въпрос,Авче Аз мисля,че оперативното уголемяване на устни е непопулярна интервенция и трябваше да се демонстрира и то точно от д-р Стоянов,който я възхвалява в сайта си.Но не.Предпочитат временни филъри,дето след 5-6 месеца няма да ги има.
Отговори с цитат
  #835  
Стар 15th November 2007, 17:31
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Дали не можем да пишем до предаването и да ги питаме?Макар, че какъв е смисъла, след като те са завършили операциите така или иначе....

И наистина Стоянов в сайта си казва, че оперативното уголемяване е "метод, който се предпочита в нашата клиника". Тогава защо не го популяризират?! И дали смисъла не е, че с тези временните филъри, си набавят клиенти и за след това?(тоест който иска устни, пак ще отиде при тях за да си ги направи като спаднат..Евентуално, ако има пари...)
Отговори с цитат
  #836  
Стар 15th November 2007, 18:12
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ха,да си дойдем на думата-пари.С временните филъри си осигуряват прилично количество клиенти-2 пъти в годината за всеки,който иска да поддържа ефекта.
Отговори с цитат
  #837  
Стар 16th November 2007, 10:14
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Ха,да си дойдем на думата-пари.С временните филъри си осигуряват прилично количество клиенти-2 пъти в годината за всеки,който иска да поддържа ефекта.
Мда и аз съм на същото мнение. А какви ли са постоянните импланти в областта на лицето?.....има такива нали? За скули и контур?.....
Отговори с цитат
  #838  
Стар 16th November 2007, 11:06
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да,има и такива импланти за скули-силиконови,но някъде четох,че не ги препоръчват,защото във времето,лицето се променя и стояло не добре.Пък и трудно се изваждали.Общо взето,за момента се разчита на липофилинг или временни филъри.
Отговори с цитат
  #839  
Стар 16th November 2007, 11:10
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

ех тия филъри....добри са но ако се вземе в предвид абсорбазцията им от организма....при мен ще стане на съкратен период от този който дават като трайност.... Имам хипер метаболизъм което означава че ако трайността на даден филър е напр. 6 месеца - при мен ще се абсорбира за 2-3 месеца....ще излязат направо златни.......
Отговори с цитат
  #840  
Стар 16th November 2007, 11:22
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Така е,The Shadow.За съжаление са временни и ги дават от 4 до 6 месеца.За това си е хубаво нещо постоянно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:36.